Page 191 of 329
Re: Vtípky
Posted: 18:53 04. May 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 20:14 04. May 2012
by J.F.Payne
Absinthorix wrote:...
+1

Re: Vtípky
Posted: 20:26 04. May 2012
by Prasokralik
I used to be an adventurer like you....
by korsik
Re: Vtípky
Posted: 14:23 05. May 2012
by wooh
Pročítám fórko, když naráz ...
Re: Vtípky
Posted: 14:43 05. May 2012
by KaTo
Aaaa...wooh se probudil

. Amber to ve flame zakládala úmyslně a hned prvním příspěvkem naznačila, že to sakra dobře rozmyšlený tah!

Re: Vtípky
Posted: 14:47 05. May 2012
by Absinthorix
"Před" přečtením topicu a "po"
Re: Vtípky
Posted: 17:55 05. May 2012
by Amber
wooh wrote:Pročítám fórko, když naráz ... (obrázek)
Ty sis mého emo topicu všiml až teď?

Re: Vtípky
Posted: 18:19 05. May 2012
by Molly23
Tam jde o to ...
In Flames.

Re: Vtípky
Posted: 18:35 06. May 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 22:56 06. May 2012
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 00:37 07. May 2012
by XŠevyX
True story

Re: Vtípky
Posted: 13:26 07. May 2012
by Molly23
Dlouho jsem nepsal žádné letecké vtípky! Nutno napravit!!!
Chuck Norris jednou sestřelil tři nepřítelské letouny... svou přídavnou nádrží.
.... nikdy nepřistával v protivětru, vítr se mi jednoduše bál postavit.
Chuck Yeager prolomil zvukovou bariéru se svým Bell X-1 tryskáčem. Chuck Norris se svou pěstí.
Jednou mu nepovolili přistání... jednou...
Nikdy se neobjevuje na radaru, a když ano, tak jste už mrtví...
Nikdo neví jaké je Chuckovo registrační číslo, nikdo se nikdy nedostal tak blízko...
Re: Vtípky
Posted: 15:10 07. May 2012
by Caehan
Díváte se někdy na CSI Miami? Že ne? Nevadí!
shrnutí děje, které pasuje na každý díl. (je to krátký komiks)
Re: Vtípky
Posted: 15:18 07. May 2012
by Amber
Že by narážka na nedávné události ve hře?

Re: Vtípky
Posted: 15:24 07. May 2012
by Caehan
Amber wrote:Že by narážka na nedávné události ve hře?

Ale kdepak. Proste se mi ten vtip kdysi děsně líbil.
Taky dobrej
