Page 191 of 329

Re: Vtípky

Posted: 18:53 04. May 2012
by Absinthorix
Image

Re: Vtípky

Posted: 20:14 04. May 2012
by J.F.Payne
Absinthorix wrote:...
+1 :!:

Re: Vtípky

Posted: 20:26 04. May 2012
by Prasokralik
I used to be an adventurer like you....

by korsik

Re: Vtípky

Posted: 14:23 05. May 2012
by wooh
Pročítám fórko, když naráz ...

Re: Vtípky

Posted: 14:43 05. May 2012
by KaTo
Aaaa...wooh se probudil :biggrin: . Amber to ve flame zakládala úmyslně a hned prvním příspěvkem naznačila, že to sakra dobře rozmyšlený tah! :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 14:47 05. May 2012
by Absinthorix
Image

"Před" přečtením topicu a "po"

Re: Vtípky

Posted: 17:55 05. May 2012
by Amber
wooh wrote:Pročítám fórko, když naráz ... (obrázek)
Ty sis mého emo topicu všiml až teď? :P

Image

Re: Vtípky

Posted: 18:19 05. May 2012
by Molly23
Tam jde o to ... In Flames.

Image

Re: Vtípky

Posted: 18:35 06. May 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 22:56 06. May 2012
by de Aers
Image

Re: Vtípky

Posted: 00:37 07. May 2012
by XŠevyX
True story 8)

Re: Vtípky

Posted: 13:26 07. May 2012
by Molly23
Dlouho jsem nepsal žádné letecké vtípky! Nutno napravit!!!

Chuck Norris jednou sestřelil tři nepřítelské letouny... svou přídavnou nádrží.

.... nikdy nepřistával v protivětru, vítr se mi jednoduše bál postavit.

Chuck Yeager prolomil zvukovou bariéru se svým Bell X-1 tryskáčem. Chuck Norris se svou pěstí.

Jednou mu nepovolili přistání... jednou...

Nikdy se neobjevuje na radaru, a když ano, tak jste už mrtví...

Nikdo neví jaké je Chuckovo registrační číslo, nikdo se nikdy nedostal tak blízko...

Re: Vtípky

Posted: 15:10 07. May 2012
by Caehan
Díváte se někdy na CSI Miami? Že ne? Nevadí! shrnutí děje, které pasuje na každý díl. (je to krátký komiks)

Re: Vtípky

Posted: 15:18 07. May 2012
by Amber
Caehan wrote:Díváte se někdy na CSI Miami? Že ne? Nevadí! shrnutí děje, které pasuje na každý díl. (je to krátký komiks)
Že by narážka na nedávné události ve hře? 8)

Image

Re: Vtípky

Posted: 15:24 07. May 2012
by Caehan
Amber wrote:
Caehan wrote:Díváte se někdy na CSI Miami? Že ne? Nevadí! shrnutí děje, které pasuje na každý díl. (je to krátký komiks)
Že by narážka na nedávné události ve hře? 8)

Image
Ale kdepak. Proste se mi ten vtip kdysi děsně líbil. :D

Taky dobrej :biggrin: