Page 191 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:50 21. Mar 2012
by Absinthorix
Image

Díky všem! Byla to paráda dneska! Ani ten déšť pak už nevadil ejchuchu

Re: Poděkování

Posted: 08:51 21. Mar 2012
by -RoF-
Souhlas, bylo to fajn dění v tom Tartenu, jen teda musíme naučit ty paladinské kluky a holky, aby se mín mračili, páč aby v lokaci za hodinu hraní třikrát pršelo. :D

Re: Poděkování

Posted: 08:57 21. Mar 2012
by Dyranius
A pohodlnější spací lůžka !

Re: Poděkování

Posted: 02:04 22. Mar 2012
by Absinthorix
Díky za pořádné vyblbnutí zase :)

Re: Poděkování

Posted: 09:28 22. Mar 2012
by -Tyr-
Diky Gallimu za necekanou herni vlozku a slecnakovi za to, jak sme to vsechno skouleli a bavili se tim jeste dost dlouho potom.

Re: Poděkování

Posted: 17:04 22. Mar 2012
by slencak
Diky Galli a Tyre ,načtená Akáta Krystýnová a Holy F5 na mého komplice mi vehnali slzy do očí :D

Re: Poděkování

Posted: 18:09 22. Mar 2012
by -Tyr-
slencak wrote:Diky Galli a Tyre ,načtená Akáta Krystýnová a Holy F5 na mého komplice mi vehnali slzy do očí :D
Nee to byla Kristyna Akatova (aby to nebylo tak okate), bardka pisici romany z prostredi karatskeho podsveti. :lol:

Re: Poděkování

Posted: 20:04 22. Mar 2012
by Bruciacullo
byla to legrace :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:53 22. Mar 2012
by Fryn
Jedno opravdu velké poděkování Gallimu za náročnou, ale velmi zajímavou a zábavnou hru :) .

Re: Poděkování

Posted: 23:55 22. Mar 2012
by Bruciacullo
Díky patří hlavně tobě a tvé postavičce bylo to nádherně zahrané... Strašně uvěřitelně parada!

Re: Poděkování

Posted: 10:18 24. Mar 2012
by D_E_K_A
Já děkuji Mayi, za zpestření hry, když se do dílen dostavil mág azurové věže a potřeboval pár pokusných králíků... :)

Re: Poděkování

Posted: 01:55 25. Mar 2012
by slencak
Rof není hráč, je to kus TH. *kreje se za štít*

Re: Poděkování

Posted: 10:07 25. Mar 2012
by -RoF-
slencak wrote:Rof není hráč, je to kus TH. *kreje se za štít*
:D Dobré

Re: Poděkování

Posted: 22:45 25. Mar 2012
by Absinthorix
Díky všem dneska! Paráda to byla

Pořadatelce a Štěstí zvlášť!

Re: Poděkování

Posted: 23:53 25. Mar 2012
by Amber
Díky účastníkům turnaje za podívanou a obzvlášť RoFovi za dnešní aktivitu ve hře, jak veřejnou tak soukromou :oops: :wink: