Page 192 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:51 29. Sep 2014
by Strigo
Já bych uvítal možnost rozdělání ohniště kdekoli na Thalii.

S tím že by tam byl nějaký logický systém ... Na sněhu to bude těžší.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:33 29. Sep 2014
by Krata
to ohniště je docela složitější věc.. jak omezit aby to kreténi nedělali do cest, nespamovali tim lokace a podobný hovadiny, to se bude muset hodně ošetřit a dle mého to neni tak důležité, zatim jsem našel ohniště skoro na každém rohu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:37 29. Sep 2014
by Nalkanar
Na EQ to bylo časově omezené + classově (což bych na TH kvůli omezení multiclassů nedával). Takže šlo udělat ohniště jednou za asi čtyři hodiny tuším.

Spíš bych radši uvítal stany s možností spánku, takhle jsou v zásadě k prdu (ačkoliv už tuším při tabování nesvítí celé a dají se i použít na nějakých akcích občas).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:59 29. Sep 2014
by Zeerit
Parkoviště nákladních jezevců v Doubkově.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:29 29. Sep 2014
by karolina
Zeerit wrote:Parkoviště nákladních jezevců v Doubkově.
Tohle klidně napravím...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:57 29. Sep 2014
by Krata
Nechybí mi to úplně na Thalii, ale dá se někde stáhnout soundtrack z Thalie? Některá muzika je fakt skvělá :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:58 29. Sep 2014
by kucik
Můžeš si vzít adresář music v nwn a převést si ty bmu zpátky do mp3.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:07 29. Sep 2014
by Krata
ahaaa, tak to jo.. to mě nenapadlo, díky :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:31 30. Sep 2014
by Raznuts
Mě osobně tu trošku chybí Krumpáč jako zbraň obecně pro boj. Hrozně bych si přál mít trpaslíka co se ohání dvěma krumpáčema magickejma :-/

Prosím? Smutně koukám, prstíčkem hrabu ...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:06 30. Sep 2014
by Bahnak
Hm, jakože přidat zaměření na krumpáč, specku, rozšířený kritik, atd?
A nebo přidat do krámu magické krumpíky +1 až +4?
EDIT: Koukám že v mechanice dokonce jsou, koukněte někdo ve hře zda existují i featy...
Přidat pár exemplářů do shopu by neměl být až takový problém, tedy pokud bude zájem.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:08 30. Sep 2014
by sandoftime
A co teprve až se takový +4 krumpáč rozbijě těžbou třeba uhlí.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:40 30. Sep 2014
by kucik
Raznuts wrote:Mě osobně tu trošku chybí Krumpáč jako zbraň obecně pro boj. Hrozně bych si přál mít trpaslíka co se ohání dvěma krumpáčema magickejma :-/

Prosím? Smutně koukám, prstíčkem hrabu ...
Featy a vsechno ostatni na to je. Takze v cem je vlastne problem?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:21 30. Sep 2014
by Zeerit
Jedinej problém je, že nejsou žádné +1 atd. krumpy ani se nedají craftit... ale to už by byl boj tý postavy, co si sežene :D

Objeví se u zlatníků prsteny/amulety s bonus spell sloty pro druida ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:25 30. Sep 2014
by karolina
Zeerit wrote:Jedinej problém je, že nejsou žádné +1 atd. krumpy ani se nedají craftit... ale to už by byl boj tý postavy, co si sežene :D

Objeví se u zlatníků prsteny/amulety s bonus spell sloty pro druida ?
:wall: no tak jo..

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:59 30. Sep 2014
by Bahnak
Popisky ke krumpíkům klidně dodám Karolíno, tedy, jen co překonám KOPR...