Page 192 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:08 26. Mar 2012
by Aulus
Amber wrote:Díky účastníkům turnaje za podívanou a obzvlášť RoFovi za dnešní aktivitu ve hře, jak veřejnou tak soukromou :oops: :wink:
Přidávám se, dnešní večer stál za to :wink: .

Re: Poděkování

Posted: 12:52 26. Mar 2012
by -RoF-
Já taky děkuju za velkou účast na turnaji ;) a taky celkově za hru :). Jsem nečekal, že tam budou skoro všichni, co byli online na serveru :).

Re: Poděkování

Posted: 13:58 26. Mar 2012
by klobouk
Super turnaj! RoF tradičně, ale účast byla nad poměry výborná, takže zápasy fakt zajímavý! A řež na konci, to je moje gusto.

Re: Poděkování

Posted: 14:47 26. Mar 2012
by Nalkanar
Díky díky... Rien je čuně! A klobouk by mohl někdy zkusit zabojovat :P

Re: Poděkování

Posted: 17:33 26. Mar 2012
by Prasokralik
Že to říká zrovna někdo s kombem para/invis na nepřítele.

A já díky bersovi za macatou parťačku.

Re: Poděkování

Posted: 20:32 26. Mar 2012
by Lord_Berserk
Po dlouhy dobe sem si zas zahral ... pekny :wink:

Re: Poděkování

Posted: 13:55 27. Mar 2012
by Pajule
dík Gallimu za rande :) bylo fajn :oops:

Re: Poděkování

Posted: 00:49 28. Mar 2012
by Aulus
Díky všem, kdo se účastnili divadelní zkoušky a hlavně Miell za pěkný námět. Dobře jsem bavil a doufám že nejen já :wink: !

Re: Poděkování

Posted: 00:59 28. Mar 2012
by Nalkanar
Jo.. divadlo bylo perfektní, už jen doladit těch pár detailů :mrgreen:

A Gallimu díky za podvečerní hru ala noob.

Re: Poděkování

Posted: 09:09 28. Mar 2012
by Amber
Děkuji moc za zkoušku, ale hlavně musím pochválit Miellin skvělý vkus a Nalkovu ochotu nechat si z postavy (pro jednou) udělat fackovacího panáka :wink: :oops:

Re: Poděkování

Posted: 09:18 28. Mar 2012
by Miell
Zkouška byla parádní.. moc jsem se bavila, díky všem! :ewink:
A Amber.. díky za pochvalu. Nejvíc jsem se vybláznila s barevností, aby to ladilo Lareth s vlasy :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 23:35 29. Mar 2012
by Miell
Díky za dnešní večer.. Rodalovi, Alimu a především Jarrimu! :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 23:56 29. Mar 2012
by Molly23
Já děkuji všem těm krásnejm slečnám co se motaj okolo Bohdana :) .... nebo to on kolem nich?

Re: Poděkování

Posted: 01:06 30. Mar 2012
by klobouk
:D :D Sranda byla.

Re: Poděkování

Posted: 01:08 30. Mar 2012
by Pajule
Dík, já se bavila..ale Nien z toho má asi trauma na celej život :D byla jak Nien v říši divů :D