Page 192 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:08 26. Mar 2012
by Aulus
Amber wrote:Díky účastníkům turnaje za podívanou a obzvlášť RoFovi za dnešní aktivitu ve hře, jak veřejnou tak soukromou

Přidávám se, dnešní večer stál za to

.
Re: Poděkování
Posted: 12:52 26. Mar 2012
by -RoF-
Já taky děkuju za velkou účast na turnaji

a taky celkově za hru

. Jsem nečekal, že tam budou skoro všichni, co byli online na serveru

.
Re: Poděkování
Posted: 13:58 26. Mar 2012
by klobouk
Super turnaj! RoF tradičně, ale účast byla nad poměry výborná, takže zápasy fakt zajímavý! A řež na konci, to je moje gusto.
Re: Poděkování
Posted: 14:47 26. Mar 2012
by Nalkanar
Díky díky... Rien je čuně! A klobouk by mohl někdy zkusit zabojovat

Re: Poděkování
Posted: 17:33 26. Mar 2012
by Prasokralik
Že to říká zrovna někdo s kombem para/invis na nepřítele.
A já díky bersovi za macatou parťačku.
Re: Poděkování
Posted: 20:32 26. Mar 2012
by Lord_Berserk
Po dlouhy dobe sem si zas zahral ... pekny

Re: Poděkování
Posted: 13:55 27. Mar 2012
by Pajule
dík Gallimu za rande

bylo fajn

Re: Poděkování
Posted: 00:49 28. Mar 2012
by Aulus
Díky všem, kdo se účastnili divadelní zkoušky a hlavně Miell za pěkný námět. Dobře jsem bavil a doufám že nejen já

!
Re: Poděkování
Posted: 00:59 28. Mar 2012
by Nalkanar
Jo.. divadlo bylo perfektní, už jen doladit těch pár detailů
A Gallimu díky za podvečerní hru ala noob.
Re: Poděkování
Posted: 09:09 28. Mar 2012
by Amber
Děkuji moc za zkoušku, ale hlavně musím pochválit Miellin skvělý vkus a Nalkovu ochotu nechat si z postavy (pro jednou) udělat fackovacího panáka

Re: Poděkování
Posted: 09:18 28. Mar 2012
by Miell
Zkouška byla parádní.. moc jsem se bavila, díky všem!
A Amber.. díky za pochvalu. Nejvíc jsem se vybláznila s barevností, aby to ladilo Lareth s vlasy

Re: Poděkování
Posted: 23:35 29. Mar 2012
by Miell
Díky za dnešní večer.. Rodalovi, Alimu a především Jarrimu!

Re: Poděkování
Posted: 23:56 29. Mar 2012
by Molly23
Já děkuji všem těm krásnejm slečnám co se motaj okolo Bohdana

.... nebo to on kolem nich?
Re: Poděkování
Posted: 01:06 30. Mar 2012
by klobouk

Sranda byla.
Re: Poděkování
Posted: 01:08 30. Mar 2012
by Pajule
Dík, já se bavila..ale Nien z toho má asi trauma na celej život

byla jak Nien v říši divů
