Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:57 01. Oct 2014
Není jednodušší, aby si ten krumpáč nechal hráč udělat na míru?
No, asi takhle... craft dělá jenom nomis.. myslíš, že má málo práce?Zeerit wrote:A co je přidat jenom do craftu ?
Nešel, protože v tomhle tilesetu nejde udělat stoupání jinak než přes ten kopec, takže by se musela lokace buď udělat kompletně znova v novém tilesetu, nebo by to musela být placka.May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.Rejty wrote:Nešel, protože v tomhle tilesetu nejde udělat stoupání jinak než přes ten kopec, takže by se musela lokace buď udělat kompletně znova v novém tilesetu, nebo by to musela být placka.May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.Rejty wrote:Nešel, protože v tomhle tilesetu nejde udělat stoupání jinak než přes ten kopec, takže by se musela lokace buď udělat kompletně znova v novém tilesetu, nebo by to musela být placka.May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Spíš než placku (která opravdu není tak zajímavá) bych se v této lokaci přimlouval za rozšíření "náhorní plošiny" v některých místech. Myslím, že dva úseky jsou natolik úzké, že se tam postava zasekává o nějaké terénní výstupkyMay wrote: Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.
Vnukl si mi nápad.Barbar321 wrote:Spíš než placku (která opravdu není tak zajímavá) bych se v této lokaci přimlouval za rozšíření "náhorní plošiny" v některých místech. Myslím, že dva úseky jsou natolik úzké, že se tam postava zasekává o nějaké terénní výstupkyMay wrote: Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.
Byl to jen nápad...Derken- wrote:Ta mapa má nějaký smysl a rozvržení. Nemůžeš jen tak přidat krátkou lokaci, která ti povede na jiný kvadrant podtemna.
Plus je jeste jeden je na konci ty lokace Zatopeny 1 a dalsi v Zatopenych 2. Je to desnej vopruz. Zdrhat tamtadma pri nejaky bitce jako lowbik je jista smrt, potes koste bejt to pvp, to bych rozkousala klavesnici : )May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?