Page 193 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:57 01. Oct 2014
by kucik
Není jednodušší, aby si ten krumpáč nechal hráč udělat na míru?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:53 01. Oct 2014
by Bahnak
Není, neboť můj KOPR bude trvat dlouho.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:57 01. Oct 2014
by Zeerit
A co je přidat jenom do craftu ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:42 01. Oct 2014
by karolina
Zeerit wrote:A co je přidat jenom do craftu ?
No, asi takhle... craft dělá jenom nomis.. myslíš, že má málo práce?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:09 01. Oct 2014
by Zeerit
Řekl jsem snad něco takovýho ? Mě jsou ty krumpáče uplně u vetešníka, ale přijde mi to víc logické, než mít sortiment magických krumpáčů u prodejce zbraní.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:06 01. Oct 2014
by Bahnak
ok, o práci s popisky méně.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:26 02. Oct 2014
by May
Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:55 02. Oct 2014
by Rejty
May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Nešel, protože v tomhle tilesetu nejde udělat stoupání jinak než přes ten kopec, takže by se musela lokace buď udělat kompletně znova v novém tilesetu, nebo by to musela být placka.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:18 02. Oct 2014
by May
Rejty wrote:
May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Nešel, protože v tomhle tilesetu nejde udělat stoupání jinak než přes ten kopec, takže by se musela lokace buď udělat kompletně znova v novém tilesetu, nebo by to musela být placka.
Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:18 02. Oct 2014
by May
Rejty wrote:
May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Nešel, protože v tomhle tilesetu nejde udělat stoupání jinak než přes ten kopec, takže by se musela lokace buď udělat kompletně znova v novém tilesetu, nebo by to musela být placka.
Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:35 02. Oct 2014
by Barbar321
May wrote: Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.
Spíš než placku (která opravdu není tak zajímavá) bych se v této lokaci přimlouval za rozšíření "náhorní plošiny" v některých místech. Myslím, že dva úseky jsou natolik úzké, že se tam postava zasekává o nějaké terénní výstupky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:02 02. Oct 2014
by May
Barbar321 wrote:
May wrote: Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.
Spíš než placku (která opravdu není tak zajímavá) bych se v této lokaci přimlouval za rozšíření "náhorní plošiny" v některých místech. Myslím, že dva úseky jsou natolik úzké, že se tam postava zasekává o nějaké terénní výstupky
Vnukl si mi nápad. :D Co kdyby úplně na začátku tý boční lokace, byla průrva ve skále, ve které by byl žebřík dolů, tam tunel se stirgama. Jako je tunel, kterej vede do podzemní divočiny 3 a 4 s Fertoxama? Tuším TUNEL 13 nebo jak...S tím rozdílem, že tenhle tunel by vedl k těm rybářům a mohly by se na něj napojit i zatopený, nebo houbovitý tunely.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:20 02. Oct 2014
by Derken-
Ta mapa má nějaký smysl a rozvržení. Nemůžeš jen tak přidat krátkou lokaci, která ti povede na jiný kvadrant podtemna.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:56 02. Oct 2014
by May
Derken- wrote:Ta mapa má nějaký smysl a rozvržení. Nemůžeš jen tak přidat krátkou lokaci, která ti povede na jiný kvadrant podtemna.
Byl to jen nápad...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:30 07. Oct 2014
by Lidda
May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Plus je jeste jeden je na konci ty lokace Zatopeny 1 a dalsi v Zatopenych 2. Je to desnej vopruz. Zdrhat tamtadma pri nejaky bitce jako lowbik je jista smrt, potes koste bejt to pvp, to bych rozkousala klavesnici : )

Jak rika Barbar, postava se tam furt zasekava, z toho kopce je jedna jedina spravna cesta, ktera se da naucit, ale clovek na ni i tak stravi pitomych 20s (prumerne s jednim, dvema zaseky) i presto ze je to vzdalenost, co se da sebehnout za 5.

Pokad by tohle slo predelat na jakejkoliv jinej teren, byla by nas tak pulka podtemna vdecna : )