Page 193 of 329
Re: Vtípky
Posted: 18:10 12. May 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 19:47 12. May 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 12:07 13. May 2012
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 12:21 13. May 2012
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 22:49 13. May 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 09:37 14. May 2012
by de Aers
Český hokejový tým, znající sílu slovenského týmu, se rozhodl, že jim v zápase postačí jen Jarda Jágr. Ostatní šli tedy na pivo. V 15. minutě dostali zprávu, že vedou 1:0. Potom dlouho nechodily žádné zprávy. Až v 58. minutě přišla - Slováci vyrovnali na 1:1. Češi se tedy sebrali a běží na stadion, kde už probíhají velké oslavy a hlášení místního komentátora - Slováci v 2. minutě prodloužení dali druhý rozhodující gól a vyhráli 2:1. Češi vtrhli do kabiny, vidí tam sedět nešťastného Jardu Jágra a ten jim smutně říká: "Chlapi, sorry, ale v 25. minutě mě vyloučili do konce utkání..."
Re: Vtípky
Posted: 12:58 14. May 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 10:53 15. May 2012
by Nalkanar
Diablistům

Re: Vtípky
Posted: 13:29 15. May 2012
by Absinthorix
...v reakci na některé potréty

Re: Vtípky
Posted: 13:52 15. May 2012
by Prasokralik
*odpočítává vteřiny, kdy sem vtrhne mollyšák s řevem "VIL! VIL! *
Re: Vtípky
Posted: 14:04 15. May 2012
by D_E_K_A
Hehé FUS DO RAH! Chudiny kačenky, teda ty to schytaly nejvíce..., snad se jim nic nestalo, jak psali. Přesto to bylo dost úsměvné.

Re: Vtípky
Posted: 14:32 15. May 2012
by D_E_K_A
Něco z jiného koutku pro příznivce Skyrimu. Taky jste si k sobě přibrali Lydiu? Taky Vás čas od času dokázala pěkně nakrnout, že Vám hradila cestu, či snad nějak jinak "škodila,bránila" v něčem? Myslím, že se tohle slečně povedlo.
http://www.youtube.com/watch?v=tXL3h8NO ... re=related
PS: Je to kus, hm obě dvě vlastně a dostaly mě ty věci na zemi (zelenina, víno, atd.) hehé...
Re: Vtípky
Posted: 14:40 15. May 2012
by D_E_K_A
Hehé... next one na Lydiu. Popravdě začínám Lydiu litovat
http://www.youtube.com/watch?feature=fv ... TiE8CfwZqs
Re: Vtípky
Posted: 18:52 15. May 2012
by Molly23
Hehehe
Re: Vtípky
Posted: 03:36 16. May 2012
by Nalkanar