Page 193 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:23 30. Mar 2012
by Absinthorix
Z tiché ožíračky rázem hrdiny večera! Díky za dnešní hru všem! Především Far a hned v závěsu Rodalovi a pak celé té velké skupině ošetřovatelek

Re: Poděkování
Posted: 12:38 30. Mar 2012
by Pajule
velký Díky Gallimu a Lolipop za epickou bitvu

) bavila mě
Re: Poděkování
Posted: 14:05 30. Mar 2012
by Bruciacullo
též díky epické to tedy bylo

Re: Poděkování
Posted: 00:15 31. Mar 2012
by Miell
Díky Dyrovi za fajn večer.. a pak i Nizzimu.. to bylo.. *promne si tváře* něco.
Re: Poděkování
Posted: 22:34 31. Mar 2012
by Akruo
Díky

Re: Poděkování
Posted: 19:36 01. Apr 2012
by Lolipop
Pajule wrote:velký Díky Gallimu a Lolipop za epickou bitvu

) bavila mě
I já se se zpožděním přidávám k děkovačce za zpestření hry Gallimu a Pajky

Re: Poděkování
Posted: 00:28 03. Apr 2012
by Amber
Děkuji Gallimu - tak nějak celkově; všeobecně za spoustu zajímavých podnětů (

), za okořenění hry a samozřejmě za feferonky (

) !
Re: Poděkování
Posted: 00:40 03. Apr 2012
by Nalkanar
Díky Theuregovi (nějak mě i Alimu zvedl náladu) a pak zbytku večerní sestavy.
Re: Poděkování
Posted: 07:28 03. Apr 2012
by Bruciacullo
Amber wrote:samozřejmě za feferonky (

) !

Re: Poděkování
Posted: 23:05 03. Apr 2012
by Nalkanar
Díky.. a snad nikoho příště už neupálím

Re: Poděkování
Posted: 23:15 03. Apr 2012
by Miell
Myslím, že už ne.. že jste to pak vyřešili dobře!

Taky díky všem.. je to fajn zábava

Re: Poděkování
Posted: 23:21 03. Apr 2012
by Amber
Taky děkuji *oprašuje ze sebe zbytky na popel ohořelých šatů*
Dobrá grilovačka!

Re: Poděkování
Posted: 00:51 04. Apr 2012
by Aulus
Amber wrote:Taky děkuji *oprašuje ze sebe zbytky na popel ohořelých šatů*
Dobrá grilovačka!

Souhlasím, prostě celé je to parádní nápad

. A tentokrát to byla i se zpopelněním krále a princezny taková pohádka pro dospělé

. Díky všem za skvělou zábavu

!
Re: Poděkování
Posted: 06:13 04. Apr 2012
by -RoF-
Hmmm grilovačka, aha to bylo to kuřecí do křupava grilované, co jsem cítil.
Ne dělám si srandu.
Je fajn jak jsme s tím pokročili a myslím že třetí poslední zkouška bude už akorát

Díkas.
Re: Poděkování
Posted: 00:57 05. Apr 2012
by Amber
Děkuji všem, co mě dneska (včera?

) bavili.
Kloboukovi za akci "jdem se zabít", johnnymu i Ševymu za moc příjemnou hru a v neposlední řadě i Desmondovi za odlehčení od přebytečných expů
