Page 194 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:36 07. Oct 2014
by Rejty
Tak udělejte novou lokaci v jiném tilesetu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:40 07. Oct 2014
by Bahnak
Zbytečné.
Ono je to totiž dvousečné.

Zdolávat tyto kopce - mno, bůh (a zbytek podtemňanů) je mi svědkem že jsem při zdolávání těchto úžasných překážek vyloudil nejedno sprosté slůvko a mnohdy jsem tam uvízl na dobu delší než 5 minut.
Ale časem jsem se to prostě naučil.
Stálo mě to dvě nové myši, jednu klávesnici a pocuchané nervy mé kočičky, která nechápala proč ten páníček tak nahlas řve a nadává.

Teď je umím probíhat plynulým pohybem - a věřím že až budu utíkat před nějakými lovci černých hlav z řad povrchu, budou tyto úžasné kopečky přesně to co mi zachrání kejhák.
Případně už dlouho zvažuji hrandu/AA co si prostě na ten kopeček stoupne a myslím, že ať se k němu po kopci bude belhat cokoliv, sundá to dřív než to k němu dorazí.

Dej tomu čas.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:18 07. Oct 2014
by Zeerit
Na porvchu je jedna lokace, kde je ten kopec asi 5x, takže.. :lol: se nebojte, že se rageuje jen dole :wink: :D Jsou zlo, ale dá se to naučit no.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:34 08. Oct 2014
by karolina
May wrote:
Barbar321 wrote:
May wrote: Otazka je jestli na levlu devet mam prave tenhle vyber bossu. :D
ano, máš :wink:
Napriklad? :D
Konec spamu v tomhle vlákně, jdi si pobrečet jinam!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:45 08. Oct 2014
by May
Ah pardón myslela jsem, že právě pro tyto účely toto téma je. Nemusíš hned být tak zlá. :oops:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:00 09. Oct 2014
by Prometheus
MEŇAVEC...
Ako je to s týmto povolaním? Uvažujem že po par rokoch znova nainštalujem NVN ale pozeram že meňavec nie je k dispozícii.
Uvažuje sa ešte nad ním alebo ma shifter na NT konečnú?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:08 10. Oct 2014
by Uradin
vše se ještě hodně dodělavá takže to je nejasné ale vzhledem k tomu že už přidali nově druida tak časem bych řekl že i měňavec bude nasledovat chce to trpělivost nebo nějak pomoct :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:53 10. Oct 2014
by Zeerit
Odpověd mě taky docela zajímá. Měňavka ale bude potřebovat, podle mě, poměrně dost úprav aby byl "funkční" ve světě kde jde jenom dvojpovolání.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:58 14. Oct 2014
by Prometheus
Bola by škoda tohoto povolania.
Ja neviem aká je teraz situácia na NT ale keď som hrával na ST tiež boli len dvojpovolania a meňavec bol v pohode hratelný. Ale treba priznať že aj vďaka alchýmii.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:59 14. Oct 2014
by Rejty
Zvážíme to.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:19 14. Oct 2014
by Paulus
Automatizované přesuny povrch podtemno (například skrze web) pokud to tedy je prakticky možné. Nastavení data přesunu +60dní například před dalším přesunem. Chápu, že má Kucik také svůj život a povinnosti s tím spojené ale nepřijde mi úplně ideální situace kdy se musí na přesun čekat téměř týden. Neumím si představit kdy nováček logne natěšeně do podtemna. Za týden zjistí, že to není úplně ono a chce jít na povrch. Naneštěstí se trefí do špatného časového úseku a týden bude čekat na přesun.

Kuciku, Rejty - Je možno tuto automatizace nastavit nebo sem úplně mimo?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:43 14. Oct 2014
by sandoftime
Sjednocení pravidel hry a jejích dodatků. Tak jak jsou sepsána teď v tom je jeden velký guláš. OOC/IC/FORUM všechno dohromady a pod tím ještě asi 8 různých dodatků.

Nějaká ucelenější forma se neplánuje? Klidně to zindexuju sám pokud na to nemáte čas.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:50 14. Oct 2014
by Krata
jo a plácnou to na web, mrzí mě že neni aktualizovanej protože to je první věc, kterou každej najde.. že žije forum a je tu plno úprav už si nikdo nevšimne :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:08 15. Oct 2014
by Rejty
sandoftime wrote:Sjednocení pravidel hry a jejích dodatků. Tak jak jsou sepsána teď v tom je jeden velký guláš. OOC/IC/FORUM všechno dohromady a pod tím ještě asi 8 různých dodatků.

Nějaká ucelenější forma se neplánuje? Klidně to zindexuju sám pokud na to nemáte čas.
Klidně můžeš vyhotovit nějaký návrh.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:14 15. Oct 2014
by karolina
Rejty wrote:
sandoftime wrote:Sjednocení pravidel hry a jejích dodatků. Tak jak jsou sepsána teď v tom je jeden velký guláš. OOC/IC/FORUM všechno dohromady a pod tím ještě asi 8 různých dodatků.

Nějaká ucelenější forma se neplánuje? Klidně to zindexuju sám pokud na to nemáte čas.
Klidně můžeš vyhotovit nějaký návrh.
Vždyť ty pravidla uceloval celkem nedávno Galli... nevím teda jeslti je to tak někde vyvěšené, ale na wb foru to bylo k připomínkování.