Page 194 of 329

Re: Vtípky

Posted: 07:19 16. May 2012
by kokosak
Rath je mesiáš moderní doby. Ježíš měnil vodu na víno, Rath víno na 7 mega :D

Re: Vtípky

Posted: 17:55 16. May 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 02:08 17. May 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 06:53 17. May 2012
by Aulus

Re: Vtípky

Posted: 09:41 17. May 2012
by Nalkanar
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:23 17. May 2012
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 15:31 17. May 2012
by Molly23
Hehehe taky týpek... chtěl bych to umět.

http://www.youtube.com/watch?v=GoSYM-OkwOg

Re: Vtípky

Posted: 15:38 17. May 2012
by Prasokralik
kopni do sebe půl litru vodky a hend to budeš někde v rohu umět taky

Re: Vtípky

Posted: 15:42 17. May 2012
by Molly23
Prasokralik wrote:kopni do sebe půl litru vodky a hend to budeš někde v rohu umět taky
Ne kámo, takhle jednoduchý to fakt není :). Kdybys o tom něco věděl aspon než něco takovýho napíšeš...

Re: Vtípky

Posted: 16:49 17. May 2012
by de Aers
Tak vzhledem k tomu, že to je ve vtípkách :D Mě přišel jak retardovanej, vzývač ďábla.

Re: Vtípky

Posted: 17:23 17. May 2012
by Nalkanar

Re: Vtípky

Posted: 17:45 17. May 2012
by Prasokralik
eror 37 herpaderpaherpadeerpderp hahahahaaa

Re: Vtípky

Posted: 19:52 17. May 2012
by Prasokralik
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:38 17. May 2012
by Molly23
de Aers wrote:Tak vzhledem k tomu, že to je ve vtípkách :D Mě přišel jak retardovanej, vzývač ďábla.
On si z toho samozřejmě dělá prdel, proto to dávám do vtípků a ne do hudby :), každopádně ten growl má hodně drsnej. Já prostě nedokážu své hrdlo nastavit do polohy aby vydávali takovíto zvuk! A zpěváci to skutečně trénují! Podívejte se na tohodle...
http://www.youtube.com/watch?v=5gUcnUjhRX0

Re: Vtípky

Posted: 23:37 17. May 2012
by Diemo
hodne lidi se tom smeje no :-) tak treba my se zase smejem technu :D

jinac, podobnyho zpevaka uz hledame rok a najit holcinu ktera tohle dovede :wall:

http://www.youtube.com/watch?v=mZM-d2qD15E&feature=fvsr