Velké díky patří Mayi a ostatním, kteří byli přitom! Hra s lichem se mi moc líbila a hlavně jeho chování, upadlá čelist a další věci.
Děkuji Mayi za perfektní zpestření hry v podobě licha, jestli to byla vše improvizace, máš můj velký obdiv a ikdyby jsi si to připravila, tak ho máš stejně tak

Na tebe nedám dopustit, at se děje co se děje

Stejně tak díky Nadi, která si dělala vtípky z toho co se dělo, ikdyž to asi nebylo zrovna mno.... vhodné

Další dík patří Sinae, za její opatrnost a podezřívavost ke všemu, co se jen pohlo, dotklo, atd.. však víš

Dík i Alici, za její starost a péči, ikdyž měla strach v danou chvíli na nesprávném místě o sebe a to oprávněně asi.
PS.: Hlavně se omlouvám za sebe a děkuji za trpělivost, protože jsem dnes asi zcela natvrdlý a nemyslím si, že to z mé strany bylo úplně adekvátní. *povzdech*
S Mayou se budu vždyt těšit na další dobrodružství, at už dopadne jakkoliv...
Děkuji, děkuji, děkuji... dnes opravdu nedokáži vyjádřit lépe.
