Page 194 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:29 05. Apr 2012
by Czepulda
Děkuji za příjemnou hru a trpělivost...:)

Re: Poděkování

Posted: 23:23 07. Apr 2012
by Nalkanar
Díky za dnešní vypjatou hru.... a náhodným kolemjdoucím za uklidňování Aliho, jinak by to možná dopadlo jinak... 8)

Re: Poděkování

Posted: 23:41 07. Apr 2012
by Miell
Nalkanar wrote:Díky za dnešní vypjatou hru.... a náhodným kolemjdoucím za uklidňování Aliho, jinak by to možná dopadlo jinak... 8)
Taky dík.. atmosféra, že kdyby se hodil nůž.. zabodl by se ve vzduchu. :ewink:
A Dyrovi pak za milé odlehčení :)

Re: Poděkování

Posted: 23:43 07. Apr 2012
by Aulus
Díky Johnnymu a Amber za pěknou "krátkou" procházku "kolem Karathy". :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 00:35 08. Apr 2012
by Pajule
opožděnej dík za včerejší hospodu a následně za návštěvu barvíře! :D haha

a dnes DÍK za Rodala co má kliku :D

Re: Poděkování

Posted: 13:54 08. Apr 2012
by zachy
Díky Pajky a Maye za fajn hru :)
PS Pajky: Až tě potkám, přinesu zase borůvky :D

Re: Poděkování

Posted: 13:55 08. Apr 2012
by Pajule
taky díík! :D Nien bude mít z těch trpošů asi celoživotní trauma.. :D .. jojo dáme si borůvky ;D

Re: Poděkování

Posted: 22:39 08. Apr 2012
by D_E_K_A
Děkuji za hru Bohdanovi a za jeho doprovod všude, kde Kir a Sinču doprovázel, aneb pravý voják se nezapře a rozkazy poslouchá výhradně od žen! :lol:

Re: Poděkování

Posted: 00:15 09. Apr 2012
by Caehan
Díky Zachymu a Majkymu za zpestření hry :-)

Re: Poděkování

Posted: 00:58 09. Apr 2012
by XŠevyX
Díky hráčce Tarja za pěknou hru :wink:

Re: Poděkování

Posted: 02:00 09. Apr 2012
by Aulus
Díky Pajky a Amber za pěknou hru, u které jsem se vážně bavil :wink: . A taky neznámému DM za pěkné zpestření, když už všichni hráči u hry skoro spali :biggrin: .

Re: Poděkování

Posted: 02:02 09. Apr 2012
by Amber
Díky všem, kdo mají ty nervy na to čekat, než se mi načtou přechody (zvlášť obdiv pro ty, kteří se mnou jdou někam třeba přes 10 lokací). :oops: Velmi si toho cením. :wink: :D

Re: Poděkování

Posted: 02:06 09. Apr 2012
by Pajule
jo téééž dík :D Nien měla dnes vskutku šťastné dny :D

Re: Poděkování

Posted: 21:51 09. Apr 2012
by D_E_K_A
Velké díky patří Mayi a ostatním, kteří byli přitom! Hra s lichem se mi moc líbila a hlavně jeho chování, upadlá čelist a další věci. :biggrin:
Děkuji Mayi za perfektní zpestření hry v podobě licha, jestli to byla vše improvizace, máš můj velký obdiv a ikdyby jsi si to připravila, tak ho máš stejně tak ;) Na tebe nedám dopustit, at se děje co se děje :)
Stejně tak díky Nadi, která si dělala vtípky z toho co se dělo, ikdyž to asi nebylo zrovna mno.... vhodné :D
Další dík patří Sinae, za její opatrnost a podezřívavost ke všemu, co se jen pohlo, dotklo, atd.. však víš :P
Dík i Alici, za její starost a péči, ikdyž měla strach v danou chvíli na nesprávném místě o sebe a to oprávněně asi. :)

PS.: Hlavně se omlouvám za sebe a děkuji za trpělivost, protože jsem dnes asi zcela natvrdlý a nemyslím si, že to z mé strany bylo úplně adekvátní. *povzdech*

S Mayou se budu vždyt těšit na další dobrodružství, at už dopadne jakkoliv... 8)

Děkuji, děkuji, děkuji... dnes opravdu nedokáži vyjádřit lépe. :roll:

Re: Poděkování

Posted: 21:58 09. Apr 2012
by Molly23
Já bych chtěl poděkovat Miell za vsuvku :) fakt jsem nečekal, že si mě takhle někdo všimne, je to už hodně dlouho co jsem možnost si takhle zahrát s DMkem... díky díky díky moc!!!