Page 195 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:15 20. Oct 2014
by Strigo
Zkratky pro Druidy, Hraničáře a Tuláky

Druidové by v lesích a hvozdech měli možnost v duši bytosti vybrat cestování a tam by měli všechny (nebo většinu) lokací daného hvozdu, vybrali by kam chtějí jít a po pár kolech by je to do dané lokace portlo

Druidové přeci chodí lesem skrytí, znají všeljaké zkratky a cestičky zvěře. Jsou to strážci hvozdů

Hraničáři by zase mohli nacházet různé zkratky, obdobně provedené jako skrytá tlačítka pro tajné chodby, které by byly různě spojeny s dalšími, buďto dají na výběr z více lokaček nebo bude každá zkratka spojena s nějakým bodem a tak by mohli cestovat

Hraničáři totiž chodí jen po svých, dokáží se rychle pohybovat v přírodě a znají kdejakou zkratku a zákoutí.

Tuláci by mohli mít něco podobného co Hraničáři, ale bylo by to v městě, mohlo by je to navádět do obchodů a na významná místa.

Tuláci znají kdejakou temnou uličku a zákoutí měst

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:46 20. Oct 2014
by kucik
Paulus wrote:Automatizované přesuny povrch podtemno (například skrze web) pokud to tedy je prakticky možné. Nastavení data přesunu +60dní například před dalším přesunem. Chápu, že má Kucik také svůj život a povinnosti s tím spojené ale nepřijde mi úplně ideální situace kdy se musí na přesun čekat téměř týden. Neumím si představit kdy nováček logne natěšeně do podtemna. Za týden zjistí, že to není úplně ono a chce jít na povrch. Naneštěstí se trefí do špatného časového úseku a týden bude čekat na přesun.

Kuciku, Rejty - Je možno tuto automatizace nastavit nebo sem úplně mimo?
Neumim si to bez lidskyho zasahu dost dobre predstavit. Navic pokud jsem mimo, neni problem napsat nejakemu DM, ze se presouvas a postavy se doresi potom.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:45 21. Oct 2014
by Strigo
Strigo wrote:Zkratky pro Druidy, Hraničáře a Tuláky

Druidové by v lesích a hvozdech měli možnost v duši bytosti vybrat cestování a tam by měli všechny (nebo většinu) lokací daného hvozdu, vybrali by kam chtějí jít a po pár kolech by je to do dané lokace portlo

Druidové přeci chodí lesem skrytí, znají všeljaké zkratky a cestičky zvěře. Jsou to strážci hvozdů

Hraničáři by zase mohli nacházet různé zkratky, obdobně provedené jako skrytá tlačítka pro tajné chodby, které by byly různě spojeny s dalšími, buďto dají na výběr z více lokaček nebo bude každá zkratka spojena s nějakým bodem a tak by mohli cestovat

Hraničáři totiž chodí jen po svých, dokáží se rychle pohybovat v přírodě a znají kdejakou zkratku a zákoutí.

Tuláci by mohli mít něco podobného co Hraničáři, ale bylo by to v městě, mohlo by je to navádět do obchodů a na významná místa.

Tuláci znají kdejakou temnou uličku a zákoutí měst
Nikdo nemá žádný názor?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:53 21. Oct 2014
by rosnicka
sice chodi skryti ale nemaj moznost si to kryti davat az tolik, neni to v jejich povolani coz je skoda.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:53 21. Oct 2014
by kucik
Mě se tyhle nápady na teleporty nelíbí ani trochu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:58 21. Oct 2014
by kokosak
Strigo wrote:Nikdo nemá žádný názor?
Nelíbí se mi to. Nevidím v tom smysl a ani nechápu, proč by měla nějaká povolání dostávat zdarma teleport.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:00 21. Oct 2014
by rosnicka
taky bych je nepotřebovala, stačilo by se nějak krýt a procházet se skoro neviditelně :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:03 21. Oct 2014
by Goran
Tak u hraničáře a tuláka se plížení dá krásně maxovat. Ono, když chceš něco takového, často je nejlepší mít ty lokace dobře zmapované. Dost blbě by vypadalo, kdybys měl extra zkušeného druida, co má ten les prolezlý, že je všude hned, ale paradoxně díky portům by ty lokace znal ještě daleko méně, než normální postavy, co si je musí poctivě prochodit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:09 21. Oct 2014
by rosnicka
u druida kupodivu to nejde i přesto že je to lesní člověk, ale zase by jsme chtěli moc. ono to nějak dělit na to jestli se umí skrýt v lese a ve městě ne je zase práce navíc a vůbec netuším jestli by to bylo realizovatelný.. něco podobného jako je postih v opačné frakci. zatím jsem spokojena s tim jak to jde.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:22 21. Oct 2014
by Bahnak
Nelíbí.
Příklad:
Zlouni co postávají v lese a chtějí přepadat vs. druid s hrandou co jim proletí nad hlavami teleportem, aniž by se o jejich přítomnosti v lese vůbec dozvěděli.

IMHO tedy mi přijde podivné, že ten kdo by ten les měl znat nejlépe, vůbec nebude tušít co se v něm děje, neboť se po něm pohybovat nebude.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:40 21. Oct 2014
by Krysak
Ja jsem naopak pro...... je to uplne užasnej nápad!

V součanaosti zná asi nejlíp mapu světa tupý hiran jménem drobek.... jeho mozkovna dokáze najít nejkratší cestu na velké destinace. Nikdy jsem ho nevidel se zadrhnout o kořen, nebo kámen.

Je ostuda, že rangeri, druidi a tuláci maj daleko horší oreintaci než tupý hiran a často se i ztrácí. Podle mne by mohl být na tyto povolání test znalosti světových stran a fotografické paměti a slabí jedinci by si museli vzít jiné, tupější povolání.....


// berte to jako srandu, ten nápad ale pobavil více než sekce vtípky.

Edit: samozřejmě by se pak hodilo dělat IQ testy na mágy a podobně.... a pravděpodobně by vetsina z na s mohla hrát jen slizky.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:24 21. Oct 2014
by Zeerit
Plánuje se závadět nějaké to léčení zvířat pro druida jako bylo prý na ST ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:50 21. Oct 2014
by kucik
Jo, zase by mohlo byt.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:33 22. Oct 2014
by Infra
Mě napadlo, jestli by nějak nešlo přidat dle velikosti dovednosti léčení navrácení odstranění jedu, či chorob... třeba 0-15 pouze léčení a 15-20 umí odstranit chorobu a třeba 20+ umí odstranit i jed (poueze efekt jako u původních lékáren v nwn, bez ochromení vlastnosti způsobené jedem).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:07 22. Oct 2014
by Shaman88
Strigo wrote:
Strigo wrote:Zkratky pro Druidy, Hraničáře a Tuláky

Druidové by v lesích a hvozdech měli možnost v duši bytosti vybrat cestování a tam by měli všechny (nebo většinu) lokací daného hvozdu, vybrali by kam chtějí jít a po pár kolech by je to do dané lokace portlo

Druidové přeci chodí lesem skrytí, znají všeljaké zkratky a cestičky zvěře. Jsou to strážci hvozdů

Hraničáři by zase mohli nacházet různé zkratky, obdobně provedené jako skrytá tlačítka pro tajné chodby, které by byly různě spojeny s dalšími, buďto dají na výběr z více lokaček nebo bude každá zkratka spojena s nějakým bodem a tak by mohli cestovat

Hraničáři totiž chodí jen po svých, dokáží se rychle pohybovat v přírodě a znají kdejakou zkratku a zákoutí.

Tuláci by mohli mít něco podobného co Hraničáři, ale bylo by to v městě, mohlo by je to navádět do obchodů a na významná místa.

Tuláci znají kdejakou temnou uličku a zákoutí měst
Nikdo nemá žádný názor?
Mě se to líbí.