Page 195 of 329

Re: Vtípky

Posted: 00:40 18. May 2012
by Molly23
Pobavilo...

Re: Vtípky

Posted: 11:11 18. May 2012
by Rejty
Co udělá Slovák po tom když porazí ČR v hokeji ?! Vypne X-box a jde spát...

Re: Vtípky

Posted: 12:43 18. May 2012
by KaTo
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:56 18. May 2012
by johnny98-G
Diemo wrote:hodne lidi se tom smeje no :-) tak treba my se zase smejem technu :D

jinac, podobnyho zpevaka uz hledame rok a najit holcinu ktera tohle dovede :wall:

http://www.youtube.com/watch?v=mZM-d2qD15E&feature=fvsr
Budou na MoR 2012 tak se ji muzes zeptat nechtela-li by prestoupit do vaseho tymu ;-)

Re: Vtípky

Posted: 20:04 18. May 2012
by Prasokralik
Původní koncept harryho

Image

Re: Vtípky

Posted: 22:04 18. May 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:Původní koncept harryho
[img]...[/img]
A pak to trochu přepsali a z "původního" konceptu udělali Rubeuse Hagrida, ne? :lol:

Re: Vtípky

Posted: 13:08 19. May 2012
by Prasokralik
Sparta neomrzí

Re: Vtípky

Posted: 14:35 20. May 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 16:35 20. May 2012
by Bruciacullo
Rejty wrote:Co udělá Slovák po tom když porazí ČR v hokeji ?! Vypne X-box a jde spát...
.
.
.
.
.
.
.
Co udělá Čech po tom když porazí Slovensko v hokeji? Vypne X-box a jde spát.... :wall: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 17:15 20. May 2012
by Nalkanar
Prohibice a "paladiné"
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:38 20. May 2012
by Bahnak
http://www.novinky.cz/krimi/268091-rych ... ujici.html
ČD - Častá Dobrodružství
Mimojiné tím vlakem jezdím celkem často.

Re: Vtípky

Posted: 07:50 21. May 2012
by de Aers
Aneb jak dobrodruh pohořel, když Ariu za úkol pokořit měl.

Image

Re: Vtípky

Posted: 07:53 21. May 2012
by -RoF-
de Aers wrote:Aneb jak dobrodruh pohořel, když Ariu za úkol pokořit měl.
Toho autora mám rád, dělá srandovní a zvrhlé obrázky :D

K těm měňavcům, bacha holky, které budou měňavky, ať se jim nestane něco podobné :roll: :twisted: :D

Re: Vtípky

Posted: 10:13 21. May 2012
by -darkvision-
-RoF- wrote:
de Aers wrote:Aneb jak dobrodruh pohořel, když Ariu za úkol pokořit měl.
Toho autora mám rád, dělá srandovní a zvrhlé obrázky :D

K těm měňavcům, bacha holky, které budou měňavky, ať se jim nestane něco podobné :roll: :twisted: :D
Si to holka alespoň užije :biggrin:

Re: Vtípky

Posted: 14:20 21. May 2012
by Absinthorix
Image