Page 195 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:02 09. Apr 2012
by Koninho87
Velký dík Maye za perfektní hru a taky ostatním bych chtěl poděkovat =) a taky si opět poděkuju sobě.Dík

Re: Poděkování
Posted: 23:33 09. Apr 2012
by KaTo
Díky za "doprovod" všem zúčastněmým.
P.S.
Epický Rodalův feat "hroší kůže" mě dostával

.
Re: Poděkování
Posted: 23:48 09. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Pripojuju se k diky Maye a vsem zucastnenym......po tom pomatenem zacatku to nakonec bylo fajne spestreni

Re: Poděkování
Posted: 00:25 10. Apr 2012
by Elverin
Diky vsem co mi radili jak dat nwn dohromady!

Re: Poděkování
Posted: 17:50 10. Apr 2012
by Koninho87
Chtěl bych poděkovat neznáme osobě co pohodila maso a moje postava ho s chutí sežrala

dík
Re: Poděkování
Posted: 20:27 10. Apr 2012
by predyk
Díky Desmondovi za jeho zájem a ochotu s námi hrát. A taky za questík

Re: Poděkování
Posted: 20:28 10. Apr 2012
by Radim
Desi díky moc,teď to teprve začne

Re: Poděkování
Posted: 00:38 11. Apr 2012
by Molly23
Díky Kiri za dnešní hru!

Moc jsem se bavil, nečekané situace, zvraty, emoce, alkohol! YES!

Re: Poděkování
Posted: 00:48 11. Apr 2012
by D_E_K_A
Molly23 wrote:Díky Kiri za dnešní hru!

Moc jsem se bavil, nečekané situace, zvraty, emoce, alkohol! YES!

Taky se mi to líbilo, byť toho Kir teď bude mít víc, než dost asi. Možná z tho všeho prákrát omdlí, ne-li hůř.

Re: Poděkování
Posted: 23:22 11. Apr 2012
by Miell
Tak ještě jednou.. díky Nizzimu za krásný příběh.
A díky Dyrovi za projížďky

Re: Poděkování
Posted: 16:07 12. Apr 2012
by Czepulda
Všímám si že toto není moc zvykem, snad nedostanu kamenem do hlavy..
Ale rád bych poděkoval týmu za práci co odvádí.
DG za reálie a ochotu schvalovat historie postav, vůbec nechápu kde na to hledá čas...

DM´s za ochotu pomáhat ve hře a radit, opravdu to jako nováček oceňuji a byl bych ztracen.
Toto díky patří i hráčům, jmenovitě například Pajky, či Rodalovi, Firuilovi a Daerenovi (acc si nepamatuji, omlouvám se

)
Vážně díky!

Re: Poděkování
Posted: 01:07 13. Apr 2012
by Absinthorix
Díky za parádní dámskou jízdu

Re: Poděkování
Posted: 10:21 13. Apr 2012
by XŠevyX
Děkuji Amber za trpělivost a následně skvělý obrázek

Re: Poděkování
Posted: 11:35 13. Apr 2012
by Fryn
Díky za noční hru (škoda, že okolnosti příliš nepřály tomu, aby to proběhlo trochu jinak) a nemalé díky za celou tu epizodu kolem mé postavy, mělo to své opravdu velmi vypjaté a zábavné části

.
Re: Poděkování
Posted: 01:48 14. Apr 2012
by Amber
XŠevyX wrote:Děkuji Amber za trpělivost a následně skvělý obrázek

Pche, nemáš za co.

Já děkuji za tooolik trpělivosti a pomoci při řešení záhady, přestože zatím neúspěšně. Ale aspoň jsem snad o něco blíž výsledku!
