Page 195 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:02 09. Apr 2012
by Koninho87
Velký dík Maye za perfektní hru a taky ostatním bych chtěl poděkovat =) a taky si opět poděkuju sobě.Dík :D

Re: Poděkování

Posted: 23:33 09. Apr 2012
by KaTo
Díky za "doprovod" všem zúčastněmým.
P.S.
Epický Rodalův feat "hroší kůže" mě dostával :lol: :lol: :lol: .

Re: Poděkování

Posted: 23:48 09. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Pripojuju se k diky Maye a vsem zucastnenym......po tom pomatenem zacatku to nakonec bylo fajne spestreni :)

Re: Poděkování

Posted: 00:25 10. Apr 2012
by Elverin
Diky vsem co mi radili jak dat nwn dohromady! :)

Re: Poděkování

Posted: 17:50 10. Apr 2012
by Koninho87
Chtěl bych poděkovat neznáme osobě co pohodila maso a moje postava ho s chutí sežrala :D dík

Re: Poděkování

Posted: 20:27 10. Apr 2012
by predyk
Díky Desmondovi za jeho zájem a ochotu s námi hrát. A taky za questík :)

Re: Poděkování

Posted: 20:28 10. Apr 2012
by Radim
Desi díky moc,teď to teprve začne :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 00:38 11. Apr 2012
by Molly23
Díky Kiri za dnešní hru! :) Moc jsem se bavil, nečekané situace, zvraty, emoce, alkohol! YES! :D

Re: Poděkování

Posted: 00:48 11. Apr 2012
by D_E_K_A
Molly23 wrote:Díky Kiri za dnešní hru! :) Moc jsem se bavil, nečekané situace, zvraty, emoce, alkohol! YES! :D
:mrgreen:

Taky se mi to líbilo, byť toho Kir teď bude mít víc, než dost asi. Možná z tho všeho prákrát omdlí, ne-li hůř. :shock:

Re: Poděkování

Posted: 23:22 11. Apr 2012
by Miell
Tak ještě jednou.. díky Nizzimu za krásný příběh. :ewink:
A díky Dyrovi za projížďky :)

Re: Poděkování

Posted: 16:07 12. Apr 2012
by Czepulda
Všímám si že toto není moc zvykem, snad nedostanu kamenem do hlavy.. :-D

Ale rád bych poděkoval týmu za práci co odvádí.
DG za reálie a ochotu schvalovat historie postav, vůbec nechápu kde na to hledá čas... :wall: :-D
DM´s za ochotu pomáhat ve hře a radit, opravdu to jako nováček oceňuji a byl bych ztracen.
Toto díky patří i hráčům, jmenovitě například Pajky, či Rodalovi, Firuilovi a Daerenovi (acc si nepamatuji, omlouvám se :))

Vážně díky! :)

Re: Poděkování

Posted: 01:07 13. Apr 2012
by Absinthorix
Díky za parádní dámskou jízdu :D

Re: Poděkování

Posted: 10:21 13. Apr 2012
by XŠevyX
Děkuji Amber za trpělivost a následně skvělý obrázek :wink:

Re: Poděkování

Posted: 11:35 13. Apr 2012
by Fryn
Díky za noční hru (škoda, že okolnosti příliš nepřály tomu, aby to proběhlo trochu jinak) a nemalé díky za celou tu epizodu kolem mé postavy, mělo to své opravdu velmi vypjaté a zábavné části :) .

Re: Poděkování

Posted: 01:48 14. Apr 2012
by Amber
XŠevyX wrote:Děkuji Amber za trpělivost a následně skvělý obrázek :wink:
Pche, nemáš za co. :wink: Já děkuji za tooolik trpělivosti a pomoci při řešení záhady, přestože zatím neúspěšně. Ale aspoň jsem snad o něco blíž výsledku! :)