Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:16 22. Oct 2014
Tak v takovém případě mi za Zaklínače moc moc chybí epická kouzla..... takovej town portal mi chybí strašně moc.... (lvl na něj dávno mám:)Shaman88 wrote:Mě se to líbí.
Tak v takovém případě mi za Zaklínače moc moc chybí epická kouzla..... takovej town portal mi chybí strašně moc.... (lvl na něj dávno mám:)Shaman88 wrote:Mě se to líbí.
Mě se líbí koncept ale navržené řešení už ne, rozhodně bych to neřešil teleportama.Shaman88 wrote:Mě se to líbí.Strigo wrote:Nikdo nemá žádný názor?Strigo wrote:Zkratky pro Druidy, Hraničáře a Tuláky
Druidové by v lesích a hvozdech měli možnost v duši bytosti vybrat cestování a tam by měli všechny (nebo většinu) lokací daného hvozdu, vybrali by kam chtějí jít a po pár kolech by je to do dané lokace portlo
Druidové přeci chodí lesem skrytí, znají všeljaké zkratky a cestičky zvěře. Jsou to strážci hvozdů
Hraničáři by zase mohli nacházet různé zkratky, obdobně provedené jako skrytá tlačítka pro tajné chodby, které by byly různě spojeny s dalšími, buďto dají na výběr z více lokaček nebo bude každá zkratka spojena s nějakým bodem a tak by mohli cestovat
Hraničáři totiž chodí jen po svých, dokáží se rychle pohybovat v přírodě a znají kdejakou zkratku a zákoutí.
Tuláci by mohli mít něco podobného co Hraničáři, ale bylo by to v městě, mohlo by je to navádět do obchodů a na významná místa.
Tuláci znají kdejakou temnou uličku a zákoutí měst
A to souvisí jak?Krysak wrote:Tak v takovém případě mi za Zaklínače moc moc chybí epická kouzla..... takovej town portal mi chybí strašně moc.... (lvl na něj dávno mám:)Shaman88 wrote:Mě se to líbí.
Shaman88 wrote:A to souvisí jak?Krysak wrote:Tak v takovém případě mi za Zaklínače moc moc chybí epická kouzla..... takovej town portal mi chybí strašně moc.... (lvl na něj dávno mám:)Shaman88 wrote:Mě se to líbí.
Taky bych se za to přimlouval. event. aspoň, aby se ukazovalo, v jakém asi tak stavu ten nástroj je.sandoftime wrote:Chybí mi pro kováře možnot kovat vlastní nástroje tzn. stahovací nože, lopaty, krumpáče, sekery, kladiva atd. Samozřejmě čím lepší materiál, tím větší výdrž nástroje. Tohle měli zmáknuté na demoně dobře.
To by byl hodně OP feat. Když už tak srazit OČ o 5, ne dmg.Uradin wrote:mě zase chybí protiklad odbornosti/featu Drtivý utok nešlo by udělat něco že by se srazil -5dmg a přidal +5AB?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 01#p208401sandoftime wrote:U lékáren mi chybí napsáno kolik je na kterou potřeba léčení. Aby si člověk mohl koupit tu kterou zvládá i bez metody pokus omyl.
Zdar, ono to na první pohled vypadá fajn, ale druhej pohled říká.... nejsou amulety na obranu. Uz ted mají WM utok jak naboostena DD na stejném lvl obranu. A sacrifice -5 dmg za +5 Attack v kombu s KD není špatný kšeft, staci vetsí parta a ztrata se dozene po sražení. Osobne bych byl s tímto featem opatrný a muselo bý to být v kontextu sirších změn. Nejde o klasické fightery, ale jde o to, ze by to velmi posililo dexové zužlaly, kteří by pak profiovali ze sneaku....Bahnak wrote:To není vůbec špatný nápad.
DíkMourisson1 wrote:Co je na něm tak strašně OP?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 01#p208401sandoftime wrote:U lékáren mi chybí napsáno kolik je na kterou potřeba léčení. Aby si člověk mohl koupit tu kterou zvládá i bez metody pokus omyl.
Nešlo.Uradin wrote:mě zase chybí protiklad odbornosti/featu Drtivý utok nešlo by udělat něco že by se srazil -5dmg a přidal +5AB?