Page 196 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:46 21. May 2012
by KaTo
-RoF- wrote:K těm měňavcům, bacha holky, které budou měňavky, ať se jim nestane něco podobné :roll: :twisted: :D
...jestli budu chodit i nadále se skumbag-paladinama, tak to na tuhle proměnu moc nevidím :lol: :lol: .
P.S.
Btw - divím, se, že tebe Rofe nezaujala spíš proměna do Mindflayera...tolik chapadýlek hned vedle jazyka... :twisted: :lol: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 15:01 21. May 2012
by Absinthorix
Image

Image

Re: Vtípky

Posted: 15:36 21. May 2012
by G-ladiator
Absinthorix wrote:obrázky
Image

Re: Vtípky

Posted: 16:58 21. May 2012
by -RoF-
KaTo wrote:
-RoF- wrote:K těm měňavcům, bacha holky, které budou měňavky, ať se jim nestane něco podobné :roll: :twisted: :D
...jestli budu chodit i nadále se skumbag-paladinama, tak to na tuhle proměnu moc nevidím :lol: :lol: .
P.S.
Btw - divím, se, že tebe Rofe nezaujala spíš proměna do Mindflayera...tolik chapadýlek hned vedle jazyka... :twisted: :lol: :lol: :lol:
Aááále zase myslíš na kdoví co :P
Něco takové taky nakreslil, ale ve větším ;)

Re: Vtípky

Posted: 18:37 21. May 2012
by Molly23
Just...

Re: Vtípky

Posted: 19:14 21. May 2012
by Aulus

Re: Vtípky

Posted: 23:15 21. May 2012
by Aulus
:wink:

Re: Vtípky

Posted: 23:16 21. May 2012
by Absinthorix
Aulus wrote:Image
Funnyjunk nepodporuje direct odkazy

Re: Vtípky

Posted: 00:26 22. May 2012
by Amber
8)
Chaotic_Neutral.jpg
good-neu-evil.jpg

Re: Vtípky

Posted: 10:31 22. May 2012
by -RoF-
Dlouhé přemýšlení u šachů a hlavně ten pavouk :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 14:06 22. May 2012
by -RoF-
Miluju ten komiks :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 01:37 25. May 2012
by Bahnak
Hurá do čtení!

Re: Vtípky

Posted: 18:56 26. May 2012
by Desmond

Re: Vtípky

Posted: 22:00 26. May 2012
by Amber
*spojil prsty do podoby oka* :D
↓↓↓
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:48 26. May 2012
by G-ladiator
:D