Page 196 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:18 16. Apr 2012
by klobouk
Děkuju za přijmutí omluvy. Promyslím přístup do příště a uvidíme, jestli to má budoucnost. Vím, že jsem to hrál neúnosně hardcore, ale nejsem si jist, jestli mě to bude bavit po vašem. Promyslím.
Re: Poděkování
Posted: 23:20 16. Apr 2012
by Nalkanar
klobouk wrote:Děkuju za přijmutí omluvy. Promyslím přístup do příště a uvidíme, jestli to má budoucnost. Vím, že jsem to hrál neúnosně hardcore, ale nejsem si jist, jestli mě to bude bavit po vašem. Promyslím.
Je to na jednu stranu pochopitelný přístup. Na druhou stranu argumenty druhé strany taky měly smysl.
EDIT: tiché poděkování všem kdo se sešli v hospůdce... a no i za arénu (hlavně Val, docela zábavné reakce)

Re: Poděkování
Posted: 23:56 16. Apr 2012
by Miell
klobouk wrote:Děkuju za přijmutí omluvy. Promyslím přístup do příště a uvidíme, jestli to má budoucnost. Vím, že jsem to hrál neúnosně hardcore, ale nejsem si jist, jestli mě to bude bavit po vašem. Promyslím.
Náhodou si myslím, že jsi to hrál skvěle.. prostě se tam liší výrazně přístupy postav.. Far má opravdu pádné důvody, proč reagovala, jak reagovala.. a fakt bych tento problém viděla jen jako problém postav.
OOC za mě.. super hra.. jen tak dál

Jinak samozřejmě mé díky patří i Jarrimu s Alim

Re: Poděkování
Posted: 00:30 17. Apr 2012
by Aulus
Díky Bahnakovi a Shamanovi za příručky a taky všem ostatním, kdo se zapojují do diskuzí kolem nich. Určitě je to pro mě poučné a zajímavé počtení

.
Re: Poděkování
Posted: 00:34 17. Apr 2012
by Absinthorix
klobouk wrote:Děkuju za přijmutí omluvy. Promyslím přístup do příště a uvidíme, jestli to má budoucnost. Vím, že jsem to hrál neúnosně hardcore, ale nejsem si jist, jestli mě to bude bavit po vašem. Promyslím.
Postavu málem trefil šlak a zvedal jsi ze židle i hráče chvílema

ale to bylo věrohodností a ponořením mně osobně do děje.
Díky za pěknou hru všem
Re: Poděkování
Posted: 00:54 17. Apr 2012
by Molly23
Dneska bych rád poděkoval dvoum hráčům, Lareth! Za to jak utišila Bohdana! Taky jsem byl dneska mrzutý, střelby mi nešli, práce se posouvá k nedohlednu a prachy nejsou, ale i mě to jako hráče moc potěšilo! A pak Diemo! Nikdy jsem s tímto hráčem moc nehrál a při první kontaktu Bohdana s ním, jsem nadšen!

Výborný hra, doufám že si s váma dvěma užiju ještě hafec srandy.
A nebojte vy ostatní

na vás se taky těším! (s výjimkou některých co mi půjdou po krku

)
Re: Poděkování
Posted: 23:45 18. Apr 2012
by Amber
Děkuji moc johnnymu za spoustu zábavy poslední dobou a dneska za super hru, ze které jsem si odnesla mnoho (v tom nejlepším slova smyslu

).
A díky taky Ševymu za veškerou ochotu a pomoc při řešení záhad.

Re: Poděkování
Posted: 10:25 19. Apr 2012
by LDamian
Czepulda za Mlčenlivý mnich. Je to zatím jen pár krátkých textů, ale velmi čtivě napsaných (inspirace Mortiferem? ).
Jsem zvědavý, jak se to bude vyvíjet.
Re: Poděkování
Posted: 11:34 19. Apr 2012
by Miell
LDamian wrote:Czepulda za Mlčenlivý mnich. Je to zatím jen pár krátkých textů, ale velmi čtivě napsaných (inspirace Mortiferem? ).
Jsem zvědavý, jak se to bude vyvíjet.
Jojo.. moc pěkný to je.. první věc, která mě opravdu chytla a čtu si jí s chutí

Re: Poděkování
Posted: 21:25 19. Apr 2012
by D_E_K_A
Viva Miell za vysvobození obou postav z podsvětí a stejně tak slencakovi za jeho společnost tam dole, aspoň jsem se nenudil.

Re: Poděkování
Posted: 22:09 20. Apr 2012
by slencak
Lýkožroutkám Sin,Terk a Olwen a brachovi ve zbrani Diemovi ,
přeborníkovi přes podsvětí. RP nechcípne.

...to je pro ty 8 -1 8-1 6-2
*na zádech kapačku z lektvarů* 
Re: Poděkování
Posted: 00:34 21. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Taky bych rad podekoval vsem kdo se v posledni dobe motaji kolem Sin a maji trpelivost s jeji palicatou naladovosti a v nekterych ohledech i natvrdlosti

. Za pekne hrane, zajimave charaktery, ktere me bavi

.
Jmenovite: Kiriem, Bohdan, Gorhunk, Eribor, Nathaniel + Lens, Nada, Olwen, Terk, Elinka
Taky bych rad podekoval zachymu za zatim No.1 evilaka, na ktereho jsem na TH narazil.
Re: Poděkování
Posted: 03:11 21. Apr 2012
by XŠevyX
Díky Maye, Amber a Aulovi za pěknou noční-ranní hru

Re: Poděkování
Posted: 15:09 21. Apr 2012
by Aulus
XŠevyX wrote:Díky Maye, Amber a Aulovi za pěknou noční-ranní hru

Tobě i ostatním taky dík

.
Re: Poděkování
Posted: 23:29 24. Apr 2012
by Nalkanar
Díky Johnymu za Johanku, ačkoliv jsou někdy ty hovory dost rozpačité.
A pak díky Miell a Gallimu za opilce v Karathě (a jistě další rozptýlení jinde pro jiné).
EDIT: a samozřejmě průběžně všem okolo... však víte...