Page 197 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:18 26. Oct 2014
by Uradin
a co takhle 30% celkového dmg aby se to nemohlo zneužít? takže ikdyby se člověk nabufl zapnutím toho modu by se snižil i ten bonus co dostal.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:07 27. Oct 2014
by Lidda
Kyselinovy jezero..
Nasravaci creepy, 2354984 lokaci, kde se clovek ztrati pokad je tam po treti, paty.. osmy..
Byla to challenge :)

* edit Rejty: Varování za nevhodné vyjadřování.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:37 27. Oct 2014
by Lidda
Chybi mi craft, kterej umi menit staty na itemech.
Jo, dlouho sem hrala wowko a chybi mi transmogrifikace : ) Napr z +6 leceni by bylo po zasahu craftera +4 vycvik.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:41 27. Oct 2014
by Mourisson1
Myslíš Reforge, ne Transmog, že? :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:04 27. Oct 2014
by Lidda
Aha, ano : )

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:51 28. Oct 2014
by sandoftime
Rychlý pohyb monka. Samozřejmě v originálním nwn je to opravdu moc velké navýšení, ale pokud má Barbar na NT +10% určitě bych dal to samé i monkovi, aby se to srovnalo. A nebo to barbarovi sebral. Přeci jen odebra něco jednomu povoolání zcela a druhému ne není úplně košer.

Pozn. nehraju ani barbara ani monka. Nesedí mi to tam čistě z balančního hlediska.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:21 28. Oct 2014
by Uradin
už sem se ptal rejtyho na rychlost monka říkal že to je ještě v řešení.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:51 28. Oct 2014
by Bahnak
jojo

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:22 28. Oct 2014
by Zeerit
Taky jsem se divil že monkovi nezůstalo z toho speedu vůbec nic. Dal bych mu tak 10% na 10lvlu a 20% na 20lvlu. A shinobi by asi taky zasloužil 10%, protože ninja :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:41 28. Oct 2014
by Bahnak
On někdo hraje shinobiho nebo samuraje?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:42 21. Nov 2014
by Niareta
Chybí mi byty v Kel-a-Hazru, zvlášť teď, když to tam tak hezky ožívá :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:44 21. Nov 2014
by karolina
Niareta wrote:Chybí mi byty v Kel-a-Hazru, zvlášť teď, když to tam tak hezky ožívá :)
Si je klidně vyrobte...

Můžu ti udělat tu lokaci, a ty bys jí jen osázela vybavením a tak.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:23 10. Dec 2014
by kokosak
Vyřvávání základních vyhlášek - že ve městě se nesmí chodit v invizu, jezdit na koni, pokud člověk není šlechta... a tak dále.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:26 10. Dec 2014
by Caehan
kokosak wrote:Vyřvávání základních vyhlášek - že ve městě se nesmí chodit v invizu, jezdit na koni, pokud člověk není šlechta... a tak dále.
Když jsme u toho, ani vyhlášky, ani zákoník už nikde nepíšou, že je zakázáno jezdit na ve městě na koni, pokud nejste privilegovný, nebo šlechtic.

(a nejsem si jistý, jestli to dřív platilo jen pro Karathu, nebo i jiná místa)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:28 10. Dec 2014
by radekdnb
Chybí mi Artefaktový věci...