Page 197 of 329

Re: Vtípky

Posted: 16:23 28. May 2012
by Czepulda
Image

Z meditace se prostě neuleješ...

Re: Vtípky

Posted: 18:02 28. May 2012
by Prasokralik
Image

Re: Vtípky

Posted: 10:41 29. May 2012
by Molly23
Gangsta fail!
Image

Re: Vtípky

Posted: 10:47 29. May 2012
by Absinthorix
:lol: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 18:23 29. May 2012
by Molly23
Další výtvor.

Re: Vtípky

Posted: 19:21 29. May 2012
by Molly23
Lol tak tohle mě dostalo.
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:31 29. May 2012
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 22:34 29. May 2012
by Desmond
Image

To je něco pro mě :-D

Wait a moment? Fifty? You mean sixty, right? There you go.

Re: Vtípky

Posted: 23:46 29. May 2012
by Prasokralik
nechápu

Re: Vtípky

Posted: 23:47 29. May 2012
by Molly23
16,99 zaokrouhleme na 17
17+17=34
ona po něm chce 50
hahaha

Edit Desmond : don't feed the troll ;)

Re: Vtípky

Posted: 11:15 30. May 2012
by D_E_K_A
Molly23 wrote:16,99 zaokrouhleme na 17
17+17=34
ona po něm chce 50
hahaha

Edit Desmond : don't feed the troll ;)
Prasokrálíku, ještě že máš Mollyšáka :!: :D

Re: Vtípky

Posted: 11:58 30. May 2012
by Aulus
Typický český chlap... :mrgreen:

A nejvíc protěžovaný koment: "Zase jedna reklama, kde je chlap za debila... A co to vypovida o spolecnosti ? Zeny jsou majoritni kupni sila. A co to vypovida o zenach? Berou si chlapy jen pro prachy..." :wall: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 12:22 30. May 2012
by Absinthorix
A ono to je snad jinak? :twisted:

A malý vtípek:

Re: Vtípky

Posted: 08:47 31. May 2012
by kokosak
A opět něco z prostředí školního. Já se poznal :D http://www.youtube.com/watch?v=TMR3HllE ... ature=plcp

Re: Vtípky

Posted: 11:25 31. May 2012
by Nalkanar
Image

8)