Page 197 of 331

Re: Poděkování

Posted: 21:25 25. Apr 2012
by de Aers
Divadlo bylo super, ta hudba vtahovala do děje. Dobře se představovaly i probíhající scény. Fakt klobouk dolů.

Re: Poděkování

Posted: 21:59 25. Apr 2012
by Miell
Díky :D

A já chci poděkovat všem, co hráli a věnovali čas přípravě a vychytávání drobností. Alimu, Arče, Firovi, Lareth, Miawill, Nathovi.. a pak Desovi za pomoc s přípravami kulis.
A samozřejmě i těm, co se přišli podívat!

Díky moc.. bez Vás by to nešlo :!: :D

A Gallimu taky.. samozřejmě. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:54 25. Apr 2012
by Nalkanar
Díky Miell za scénář a vše okolo
Morusákům + Amber a Aulovi za zkoušky a představení
Desmondovi a Gallimu za průběžnou výpomoc s kulisami (+ Miell opět)

Re: Poděkování

Posted: 22:55 25. Apr 2012
by -RoF-
Také díky těm co pomáhali a tvořili a taky těm co se přišli podívat na divadlo, krásná bohatá účast byla hezkou odměnou :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:04 25. Apr 2012
by Pajule
Dík za divadlo :) a pak dík za večerní rande ;)

Re: Poděkování

Posted: 23:25 25. Apr 2012
by Aillen
Díky všem, co se podíleli na dnešním divadle - poetická předloha, výborné provedení, vynikající herecké výkony, hudební dobrovod a kouzelné efekty.

Image

Image

Re: Poděkování

Posted: 23:27 25. Apr 2012
by Amber
Děkuji všem pořadatelům i divákům představení :wink: Moc jsem si celý ten proces nacvičování užila a tohle bylo krásné završení.
Největší díky ale Miell za napsání a za princeznovské šatičky :oops: :D

Re: Poděkování

Posted: 06:57 26. Apr 2012
by Theogil I
Nezbývá než smeknout klobouk, původně jsem ani nevěděl, že se něco takového děje - zapomněl jsem na to.
Tak to vezmů z gruntu:
* diky Diemovi, že mě na to upozornil, na divalo mě vytáhl a dělal mi tu správnou terpasličí společnost
* díky všem co se na divadle podíleli ať přímo či nepřímo, bylo to fantastické a nelituji jedinné minuty strávené u počítače
* díky všem divákům co přišli, bylo krásné vidět tolik nových tváří a zvláště díky (snad to nespletu) Hamovi (hakavarnovi s dračími křídli), že neseděl přede mnou, protože jináč bych prdlajs viděl :D

Takže na závěr jedno VELKÉ DÍKY všem.

Re: Poděkování

Posted: 11:15 26. Apr 2012
by KaTo
Sice jsem divadlo viděl už potřetí :mrgreen: , ale poprvý ze svého monitoru :lol: :lol: a celý (byť tedy díky TS jsem viděl i "za kulisy" aneb Laterna magika, tajemství kouzel zbavená :twisted: :lol: )
P.S.
...a počkej Ališáku, stejně tě jednou kousne do prdítka, za ty provokace :mrgreen: .

Takže poklona všem za koordinaci textu, kouzel, skladeb, přípravu kulis, atd. jo a divákům, že "nerušili" mluvením, ale poctivě "šeptali"...a v nemalé řadě i "neznámému" skripterovi a WB, že na Thalii vyrobili lokaci Arény, nikde jinde by se to (takto) odehrát nedalo.

Re: Poděkování

Posted: 11:25 26. Apr 2012
by Thurms
Taky se přidám k poděkování (ať už divákům, tak těm, co to organizovali), moc pěkná akce. Birbag na konci s růžema mě dostal. :D

Re: Poděkování

Posted: 11:45 26. Apr 2012
by Aulus
Díky všem :wink: . Nikdy jsem se u hry tolik nebavil jako právě u tohohle divadla :) !

Re: Poděkování

Posted: 12:48 26. Apr 2012
by D_E_K_A
No.. nebudu to tady rozepisovat, divadlo bylo prostě super, jen tak dál! :P

Re: Poděkování

Posted: 09:20 27. Apr 2012
by J.F.Payne
Díky za včerejší setkání, po čase. Fakt jsem se bavil :) Zvlášť ty hlášky ohledně Johanky, umění lásky, Johannovy ženy...

Re: Poděkování

Posted: 09:23 27. Apr 2012
by Aulus
J.F.Payne wrote:Díky za včerejší setkání, po čase. Fakt jsem se bavil :) Zvlášť ty hlášky ohledně Johanky, umění lásky, Johannovy ženy...
Taky díky, byla to vážně zábava. Akorát teda chudák Johanka :biggrin: !

Re: Poděkování

Posted: 22:13 29. Apr 2012
by Paulus
Za bratrstvo šedého vlka děkuji DM za dnešní slyšení na radnici v Karatě a Ivory.