Page 198 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:34 10. Dec 2014
by Bahnak
Něco je v plánu, ale až za dlouho, priority u dořešení equipu jsou craft a krámek, teprve pak to vidím na nějaké další nástavby.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:58 10. Dec 2014
by Derken-
Mám něco už hotový v papírový podobě. Jestli tomu někdo chce věnovat čas v toolu a udělat ty části ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:05 11. Dec 2014
by Bahnak
Pokud má někdo čas na tůl, tak spíš vidím raketu práce na craftu.
Což mi připomíná že hledám dobrovolníky na drobnou výpomoc, odměna jistá.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:13 11. Dec 2014
by FroziKk
Něco bych asi udělat mohl.. klidně i nějaký vytvořit, když mi dáš koncept jak to má bejt (vím, že jsi mi kdysi říkal jak má přibližně vypadat), tak není problém.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:43 11. Dec 2014
by radekdnb
Klidně vytvorim popisky atd...budu mit dost času na to ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:53 11. Dec 2014
by Caehan
Výpomoc s čím? Klidně písni do pošty.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:38 11. Dec 2014
by Bahnak
Teď jen sháním výpomoc na takovou opruz práci - čistě mechanické přepisy.

Koncept na artefakty, no, plány byly velké, ale počet scripterů je v tuto chvíli jeden, pochybuju že mi Kucik kývne na nascriptování zcela nového systému SETových itemů co jsem měl v plánu, spíše to vidím opět na artefakty z ST, jen se musí překopat vlastnosti itemů aby odpovídaly požadavkům NT, v tuto chvíli si jimi u artefaktů však jistý nejsem, budem muset probrat s Rejtym. Vzhledem k tomu že nemáme stále ani hotovy úpravy povolání a kouzel jak by jsme chtěli vidím prostě priority práce jinde. Přesto kdokoliv se přihlásí, práci mu vždy rád dám. A když dojde u mě, u Kucika je práce nepřeberně.

Práce v pivovaru má výhody, odměny za práci mohou mít i tekutou podobu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 04:56 11. Dec 2014
by Derken-
Ted se ztracim. Ty mas v planu delat nejaky jiny koncept artefaktu nez je rozpracovany na wb foru?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 05:48 11. Dec 2014
by Bahnak
Netuším co je rozpracováno na WB foru... mám svý plány na setový věci co jsem dělal v projektu s Harlequem, jen je to pořád ještě fest v plenkách. Co dělal kdo jinej netuším a dohledávat něco na WB foru je jak hledat jehlu v kupce sena, hoď do PM odkaz ať se kouknu plís.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:17 11. Dec 2014
by Barbar321
Uvažuje se opět se zavedením stropu ztráty xp (či přesněji nárustu dluhu při smrti)?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:07 19. Dec 2014
by kokosak
Systém, který by 10 ks jednoho krafterského zdroje proměnil do 1 ks vyššího krafterského zdroje.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:29 19. Dec 2014
by J.F.Payne
Jako že z želez uděláš mitril? :))

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:44 19. Dec 2014
by Caehan
Je to samo sebou blbost, ale kokosák asi chce způsob, jak se najisto dostat k lepším surovinám - třeba delší cestou, ale schůdnou pro postavy, co nejsou tak silné v boji.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:34 19. Dec 2014
by Zeerit
Můžete na tom založil systém pro alchymistu :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:48 21. Dec 2014
by Goran
Předmět/funkce, kterou by šlo odperzistentnit suroviny, drahokamy a svitky, tak aby se daly znovu stackovat dohromady se stejným typem.