Page 198 of 329

Re: Vtípky

Posted: 12:37 31. May 2012
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 17:35 31. May 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 10:07 01. Jun 2012
by Absinthorix
Paladinstvo v blízké budoucnosti? (18+ ? :lol: )
Image

Re: Vtípky

Posted: 10:14 01. Jun 2012
by Krysak
Jo jo, na thalii se vzácně spojila lawful evil inkvizice se slovem paladin. No jak myslíte no;)

Re: Vtípky

Posted: 10:44 01. Jun 2012
by Braenn
Absinthorix wrote:Paladinstvo v blízké budoucnosti? (18+ ? :lol: )
Image
Vivat inkvizice! Žádné smilování s kacíři :))

Re: Vtípky

Posted: 10:49 01. Jun 2012
by J.F.Payne
Smilování je pro milosrdné sestry Juaniny. Šiřitel Dei Anangova slova nezná žádné milosti s kacíři, hambaticemi, prostopášníky, Temnými, rouhači, nepřáteli víry a Karathy, nepřáteli Světla, bezvěrci, padlými, šampiony temných bohů, s monstry a příšerami, s lupiči, lapky a rabiáty, s bankéři, malíři, s volnomyšlenkáři bez disciplíny, s Jižany, s gardisty, s orky, půlorky, těhotnými, magicky nadanými a těmi, kdo doma chovají pestrobarevné papoušky.

Re: Vtípky

Posted: 11:08 01. Jun 2012
by Absinthorix
J.F.Payne wrote:Smilování je pro milosrdné sestry Juaniny. Šiřitel Dei Anangova slova nezná žádné milosti s kacíři, hambaticemi, prostopášníky, Temnými, rouhači, nepřáteli víry a Karathy, nepřáteli Světla, bezvěrci, padlými, šampiony temných bohů, s monstry a příšerami, s lupiči, lapky a rabiáty, s bankéři, malíři, s volnomyšlenkáři bez disciplíny, s Jižany, s gardisty, s orky, půlorky, těhotnými, magicky nadanými a těmi, kdo doma chovají pestrobarevné papoušky.
Dráčky jsi vynechal, paráda! Jarri je z obliga :lol:

Re: Vtípky

Posted: 11:09 01. Jun 2012
by Aulus
J.F.Payne wrote:...a těmi, kdo doma chovají pestrobarevné papoušky.
Takže ani s elfy z Alwu... :wink:

Re: Vtípky

Posted: 11:12 01. Jun 2012
by Absinthorix
Aulus wrote:
J.F.Payne wrote:...a těmi, kdo doma chovají pestrobarevné papoušky.
Takže ani s elfy z Alwu... :wink:
No jo, Rien je vyřízenej... leda by si dal vlasy našedivo

Re: Vtípky

Posted: 11:13 01. Jun 2012
by J.F.Payne
Absinthorix wrote:Dráčky jsi vynechal, paráda! Jarri je z obliga :lol:
Nah, Jarri je volnomyšlenkář bez disciplíny :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 13:27 01. Jun 2012
by Molly23
Mě se třeba co se týče inkvizitorů líbí tenhle paladin :), Alexander Anderson.

Image

Re: Vtípky

Posted: 13:32 01. Jun 2012
by Absinthorix
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:55 01. Jun 2012
by Absinthorix
Kdože cože?
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:24 01. Jun 2012
by Braenn
Absinthorix wrote:Kdože cože?
..obrázek
Nemohu si pomoct, ale už jen díky pohledu na ten obrázek si připadám jak pedofil. Kolik té slečně je, 12 let?

Re: Vtípky

Posted: 15:46 01. Jun 2012
by Aulus
Braenn wrote:
Absinthorix wrote:Kdože cože?
..obrázek
Nemohu si pomoct, ale už jen díky pohledu na ten obrázek si připadám jak pedofil. Kolik té slečně je, 12 let?
Ať se dívám, jak se dívám, jako pedofil si nepřipadám. Dvanáctileté holčičky mi asi nic neříkají, možná tak někdy v budoucnu tati, strejdo nebo dědo... :wink: