Page 198 of 329
Re: Vtípky
Posted: 12:37 31. May 2012
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 17:35 31. May 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 10:07 01. Jun 2012
by Absinthorix
Paladinstvo v blízké budoucnosti? (18+ ?

)

Re: Vtípky
Posted: 10:14 01. Jun 2012
by Krysak
Jo jo, na thalii se vzácně spojila lawful evil inkvizice se slovem paladin. No jak myslíte no;)
Re: Vtípky
Posted: 10:44 01. Jun 2012
by Braenn
Absinthorix wrote:Paladinstvo v blízké budoucnosti? (18+ ?

)

Vivat inkvizice! Žádné smilování s kacíři

)
Re: Vtípky
Posted: 10:49 01. Jun 2012
by J.F.Payne
Smilování je pro milosrdné sestry Juaniny. Šiřitel Dei Anangova slova nezná žádné milosti s kacíři, hambaticemi, prostopášníky, Temnými, rouhači, nepřáteli víry a Karathy, nepřáteli Světla, bezvěrci, padlými, šampiony temných bohů, s monstry a příšerami, s lupiči, lapky a rabiáty, s bankéři, malíři, s volnomyšlenkáři bez disciplíny, s Jižany, s gardisty, s orky, půlorky, těhotnými, magicky nadanými a těmi, kdo doma chovají pestrobarevné papoušky.
Re: Vtípky
Posted: 11:08 01. Jun 2012
by Absinthorix
J.F.Payne wrote:Smilování je pro milosrdné sestry Juaniny. Šiřitel Dei Anangova slova nezná žádné milosti s kacíři, hambaticemi, prostopášníky, Temnými, rouhači, nepřáteli víry a Karathy, nepřáteli Světla, bezvěrci, padlými, šampiony temných bohů, s monstry a příšerami, s lupiči, lapky a rabiáty, s bankéři, malíři, s volnomyšlenkáři bez disciplíny, s Jižany, s gardisty, s orky, půlorky, těhotnými, magicky nadanými a těmi, kdo doma chovají pestrobarevné papoušky.
Dráčky jsi vynechal, paráda! Jarri je z obliga

Re: Vtípky
Posted: 11:09 01. Jun 2012
by Aulus
J.F.Payne wrote:...a těmi, kdo doma chovají pestrobarevné papoušky.
Takže ani s elfy z Alwu...

Re: Vtípky
Posted: 11:12 01. Jun 2012
by Absinthorix
Aulus wrote:J.F.Payne wrote:...a těmi, kdo doma chovají pestrobarevné papoušky.
Takže ani s elfy z Alwu...

No jo, Rien je vyřízenej... leda by si dal vlasy našedivo
Re: Vtípky
Posted: 11:13 01. Jun 2012
by J.F.Payne
Absinthorix wrote:Dráčky jsi vynechal, paráda! Jarri je z obliga

Nah, Jarri je volnomyšlenkář bez disciplíny

Re: Vtípky
Posted: 13:27 01. Jun 2012
by Molly23
Mě se třeba co se týče inkvizitorů líbí tenhle paladin

, Alexander Anderson.

Re: Vtípky
Posted: 13:32 01. Jun 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 14:55 01. Jun 2012
by Absinthorix
Kdože cože?

Re: Vtípky
Posted: 15:24 01. Jun 2012
by Braenn
Absinthorix wrote:Kdože cože?
..obrázek
Nemohu si pomoct, ale už jen díky pohledu na ten obrázek si připadám jak pedofil. Kolik té slečně je, 12 let?
Re: Vtípky
Posted: 15:46 01. Jun 2012
by Aulus
Braenn wrote:Absinthorix wrote:Kdože cože?
..obrázek
Nemohu si pomoct, ale už jen díky pohledu na ten obrázek si připadám jak pedofil. Kolik té slečně je, 12 let?
Ať se dívám, jak se dívám, jako pedofil si nepřipadám. Dvanáctileté holčičky mi asi nic neříkají, možná tak někdy v budoucnu tati, strejdo nebo dědo...
