Page 198 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:47 29. Apr 2012
by harlequin_ichtyosis
děkuju Desmondovi za fajn politickou hru

Re: Poděkování

Posted: 23:18 29. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Diky Bohdanovi, ze zase po dlouhe dobe mohla byt Sinca naplno zivelnym chaotikem :lol:.

Re: Poděkování

Posted: 01:27 01. May 2012
by Amber
Díky Ševymu za spoustu zábavy, za to, že i uprostřed jeskyně stíhá "erpit" a celkově za ochotu zodpovídat mé neustálé blbé dotazy :wink:
S tebou je vážně radost hrát třebas i neradostné momenty :!: 8)

Re: Poděkování

Posted: 01:33 01. May 2012
by XŠevyX
Amber wrote:Díky Ševymu za spoustu zábavy, za to, že i uprostřed jeskyně stíhá "erpit" a celkově za ochotu zodpovídat mé neustálé blbé dotazy :wink:
S tebou je vážně radost hrát třebas i neradostné momenty :!: 8)
Že jsem si teda ještě těch "blbých" dotazů nevšiml :shock: :twisted:

A jinak taky samozřejmě děkuji za hru, za pěkné výlety po Thalijské krajině a za velkou trpělivost při mém afkování :| :wink:

Re: Poděkování

Posted: 12:49 01. May 2012
by Caehan
Chtěl jsem poděkovat Majkymu, Aileen, hráči Rodala a těm ostatním u stolu U modrého racka.

Re: Poděkování

Posted: 14:19 02. May 2012
by Paulus
Děkuji Rofovi, prasokralikovi, a zbytku mých šedých vlků za včerejší noční posezení na terase u Krkovičky. Zajímavé RP střídající humorná a vážná témata i když občas trochu nepřehledné ale přesto mnohokrát děkuji!

Re: Poděkování

Posted: 14:32 02. May 2012
by Aulus
Díky kloboukovi, Jonovi, Mišákovi a Diemovi za včerejší výpravu. Snad budu příště více interagovat, měl jsem trochu technické potíže. Ale i tak to bylo fajn. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 00:33 03. May 2012
by klobouk
Díky dnes za výlet. A díky za nelagující server.

Re: Poděkování

Posted: 08:34 03. May 2012
by -RoF-
Paulus wrote:Děkuji Rofovi, prasokralikovi, a zbytku mých šedých vlků za včerejší noční posezení na terase u Krkovičky. Zajímavé RP střídající humorná a vážná témata i když občas trochu nepřehledné ale přesto mnohokrát děkuji!
Také díky ;), bylo to příjemné hraní. A ta včerejší výuka hraní na hudební nástroje taky fajn, aspon dobrá sranda. Ikdyž teda já to bral tak nějak laicky, jen jsem si občas něco pročetl na Wikince. :)

Re: Poděkování

Posted: 11:37 03. May 2012
by Prasokralik
Díky rejtymu za fér přístup.

Re: Poděkování

Posted: 13:08 03. May 2012
by Pajule
Dík všem co se motaj kolem Nien, hlavně kloboukovi a trpaslíčkům za trpasličí přístup :)

Re: Poděkování

Posted: 00:43 05. May 2012
by Prasokralik
Díke Amberianovi a Caithovi, fjan potkávat nové příjemné tváře.

Re: Poděkování

Posted: 01:07 07. May 2012
by Aulus
Díky Johnnymu, Amber a kloboukovi za celou poslední dobu. J.F.Paynovi a Dearenovi za návrat ke hře na Thalii. A Mišákovi za resuscitaci Vil. :wink:
S vámi všemi (a nejen s vámi) se hraje vážně skvěle a musím říct, že se u toho opravdu dobře bavím.

Také bych chtěl poděkovat všem, kteří pomáhali s pátráním po zločincích a samotným hráčům zločinců, kteří dali prostor pro zajímavý quest. :)

Re: Poděkování

Posted: 20:44 07. May 2012
by Nalkanar
Poděkování za konečné uznání toho, že vůl je vůl a né mula 8) :lol:

Re: Poděkování

Posted: 20:57 07. May 2012
by Caehan
Chci poděkovat Maye za výpomoc!