Page 198 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:47 29. Apr 2012
by harlequin_ichtyosis
děkuju Desmondovi za fajn politickou hru
Re: Poděkování
Posted: 23:18 29. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Diky Bohdanovi, ze zase po dlouhe dobe mohla byt Sinca naplno zivelnym chaotikem

.
Re: Poděkování
Posted: 01:27 01. May 2012
by Amber
Díky Ševymu za spoustu zábavy, za to, že i uprostřed jeskyně stíhá "erpit" a celkově za ochotu zodpovídat mé neustálé blbé dotazy
S tebou je vážně radost hrát třebas i neradostné momenty

Re: Poděkování
Posted: 01:33 01. May 2012
by XŠevyX
Re: Poděkování
Posted: 12:49 01. May 2012
by Caehan
Chtěl jsem poděkovat Majkymu, Aileen, hráči Rodala a těm ostatním u stolu U modrého racka.
Re: Poděkování
Posted: 14:19 02. May 2012
by Paulus
Děkuji Rofovi, prasokralikovi, a zbytku mých šedých vlků za včerejší noční posezení na terase u Krkovičky. Zajímavé RP střídající humorná a vážná témata i když občas trochu nepřehledné ale přesto mnohokrát děkuji!
Re: Poděkování
Posted: 14:32 02. May 2012
by Aulus
Díky kloboukovi, Jonovi, Mišákovi a Diemovi za včerejší výpravu. Snad budu příště více interagovat, měl jsem trochu technické potíže. Ale i tak to bylo fajn.

Re: Poděkování
Posted: 00:33 03. May 2012
by klobouk
Díky dnes za výlet. A díky za nelagující server.
Re: Poděkování
Posted: 08:34 03. May 2012
by -RoF-
Paulus wrote:Děkuji Rofovi, prasokralikovi, a zbytku mých šedých vlků za včerejší noční posezení na terase u Krkovičky. Zajímavé RP střídající humorná a vážná témata i když občas trochu nepřehledné ale přesto mnohokrát děkuji!
Také díky

, bylo to příjemné hraní. A ta včerejší výuka hraní na hudební nástroje taky fajn, aspon dobrá sranda. Ikdyž teda já to bral tak nějak laicky, jen jsem si občas něco pročetl na Wikince.

Re: Poděkování
Posted: 11:37 03. May 2012
by Prasokralik
Díky rejtymu za fér přístup.
Re: Poděkování
Posted: 13:08 03. May 2012
by Pajule
Dík všem co se motaj kolem Nien, hlavně kloboukovi a trpaslíčkům za trpasličí přístup

Re: Poděkování
Posted: 00:43 05. May 2012
by Prasokralik
Díke Amberianovi a Caithovi, fjan potkávat nové příjemné tváře.
Re: Poděkování
Posted: 01:07 07. May 2012
by Aulus
Díky Johnnymu, Amber a kloboukovi za celou poslední dobu. J.F.Paynovi a Dearenovi za návrat ke hře na Thalii. A Mišákovi za resuscitaci Vil.
S vámi všemi (a nejen s vámi) se hraje vážně skvěle a musím říct, že se u toho opravdu dobře bavím.
Také bych chtěl poděkovat všem, kteří pomáhali s pátráním po zločincích a samotným hráčům zločinců, kteří dali prostor pro zajímavý quest.

Re: Poděkování
Posted: 20:44 07. May 2012
by Nalkanar
Poděkování za konečné uznání toho, že vůl je vůl a né mula

Re: Poděkování
Posted: 20:57 07. May 2012
by Caehan
Chci poděkovat Maye za výpomoc!