Page 199 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:51 21. Dec 2014
by Caehan
Pokud jde o nestackovatelnost čistě kvůli trezoru, strč je přes rr do trezoru a stacknou se... pokud je to nečím jiným, tak ti to nepomůže, no.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:00 21. Dec 2014
by XŠevyX
Krýnské hory.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:37 21. Dec 2014
by artaxas
XŠevyX wrote:Krýnské hory.
toolset máš ne? :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:08 25. Dec 2014
by KaTo
U barvířky mi chybí vzhledy trupů ze "setových oblečení", které byly přesunuty do zbrojí (jedno zda kožených nebo plátových).

Byly by velký problém do "obyčejného oblečení" vrátit veškeré vzhledy co jsou (podotýkám, že mnohdy stejně nesmyslně - ala podprsenky :lol: :lol: apod.) ve zbrojích? :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:35 25. Dec 2014
by karolina
KaTo wrote:U barvířky mi chybí vzhledy trupů ze "setových oblečení", které byly přesunuty do zbrojí (jedno zda kožených nebo plátových).

Byly by velký problém do "obyčejného oblečení" vrátit veškeré vzhledy co jsou (podotýkám, že mnohdy stejně nesmyslně - ala podprsenky :lol: :lol: apod.) ve zbrojích? :(
Jsi si jistý, že jsou ve zbrojích podprsenky?
A nejde to. Kategorie vršku určuje AC zbroje, takže se s tím nedá hýbat.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:16 25. Dec 2014
by KaTo
karolina wrote:
KaTo wrote:U barvířky mi chybí vzhledy trupů ze "setových oblečení", které byly přesunuty do zbrojí (jedno zda kožených nebo plátových).

Byly by velký problém do "obyčejného oblečení" vrátit veškeré vzhledy co jsou (podotýkám, že mnohdy stejně nesmyslně - ala podprsenky :lol: :lol: apod.) ve zbrojích? :(
Jsi si jistý, že jsou ve zbrojích podprsenky?
A nejde to. Kategorie vršku určuje AC zbroje, takže se s tím nedá hýbat.
Jsem si jistý, jsem koupil všechny zbroje lehký a střední (na těžký nemám profiency) a fakt si nevymýšlím :D .
Některé střední, mají "jen" střední vzhledy kroužků ALE ostatní mají zároveň i vzhledy, které by se hodili i do "obyč šatů".
Ty těžké jsem nezkoušel, tak za ně mluvit nebudu :oops: .
P.S.
To že chybí trupy jsem zjistil tak, že jsem včera našel nohy, paže, pánve, ale trupy chyběli...tak jsem je ráno hledal :D ...a našel! :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:37 25. Dec 2014
by karolina
KaTo wrote:.......
No, ale předělat to prostě nejde, je to tak nastavený na tvrdo.. i když je to nesmyslně.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:39 25. Dec 2014
by sandoftime
Nejde je trochu silné slovo. Protože ono to jde.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:50 25. Dec 2014
by karolina
Vymýšlíte si kraviny.. měli jste asi třetinu vzhledů hrudí, pak jsem to opravila na správné počty a teď chcete zase všechny vzhledy přístupné pro všechno oblečení.
Mě bylo řečeno, že to nejde, tak po tom víc nepátrám, nepotřebuju žádný vzhledy sexy podprsenek a prádélka na bondáž. Pořád je tu možnost, že vám ten vzhled udělá dm v toolsetu, ale nevim jak je to s tím ac.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:54 25. Dec 2014
by Caehan
Vypadá to, že příští provazový den budeme muset zrušit :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:54 25. Dec 2014
by Shaman88
sandoftime wrote:Nejde je trochu silné slovo. Protože ono to jde.
Jak to jde?

Já vím jen o jedinném způsobu jak to obejít a to je pomocí nwnx pluginu který maj jen na sinfaru a nikomu ho nedávaj.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:12 25. Dec 2014
by klobouk
Je s tím spousta [dělání].
Je limit 256 kusů trupu celkem (pokud mne paměť neklame).
Karolína s tím udělala velký kus práce. Je to udělané nejlépe, jak to jde.

Pro jistotu si KaTo stáhni znovu haky, hlavně ty cloth (m,f). Já to tenkrát udělal špatně a do nepřejmenovaných haků jsem dal updated content, takže jde hrát i s neupdatovanou verzí.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:53 25. Dec 2014
by Caehan
Dost přes 40 k dluh za jednu smrt, tak co, pánové, kdy se chystáte dát zpátky ten strop u ztráty xp?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:37 25. Dec 2014
by sandoftime
Shaman88 wrote:
sandoftime wrote:Nejde je trochu silné slovo. Protože ono to jde.
Jak to jde?

Já vím jen o jedinném způsobu jak to obejít a to je pomocí nwnx pluginu který maj jen na sinfaru a nikomu ho nedávaj.
Čímž se dostáváme k negaci výroku "to nejde" na správné tvrzení, tedy "jde to, ale my to neumíme".

Upřímně, mě je to fuk, jen uvádím věci na pravou míru.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:16 26. Dec 2014
by Shaman88
Spíš oni to neumí, když už chceš být přesný.