Page 199 of 329
Re: Vtípky
Posted: 22:00 01. Jun 2012
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 22:33 01. Jun 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Kdože cože?
obrazek
ta holčina má vážný problém s anorexií, fakt to neni sranda, už jsi ji upozornil ž se to dá léčit?
Re: Vtípky
Posted: 00:02 02. Jun 2012
by G-ladiator
Re: Vtípky
Posted: 13:27 02. Jun 2012
by Molly23
Scumbag US NAVY

Re: Vtípky
Posted: 13:56 02. Jun 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 16:11 02. Jun 2012
by Prasokralik
Jdou vozíčkář a hrbáč domů a protože je pozdě, řeknou si, že si cestu zkrátí přes hřbitov. V prostřed hřbitova na křižovatce potkají kostlivce, tak se oba zastaví a znejistí. Kostlivec na ně chvíli valí prázdné oční důlky a pak promluví, nejdřív k hrbáči:
"Máš hrb?"
"Mám." odpoví hrbáč. Kostlivec mávne rukou:
"Tak nemáš." A opavdu, hrbáč je najednou Rovný jako pravítko. Pak se lebka otočí k vozíčkáři a zopakuje:
"Máš hrb?"
"Nemám." zazní sebejistá odpověď...
"Tak tumáš."
Re: Vtípky
Posted: 22:35 02. Jun 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 03:03 03. Jun 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 08:25 03. Jun 2012
by kokosak
No tak kvůli jednomu vtípku si tam účet zakládat nebudu.
Re: Vtípky
Posted: 10:31 03. Jun 2012
by KaTo
Je to "hůř" čitelný, ale pro všechny naše "sexpery" povinné luštění! Rofe, enjoy!

Re: Vtípky
Posted: 12:18 03. Jun 2012
by XŠevyX
Vzrušující příběh teda

Warlock4ever

Re: Vtípky
Posted: 12:22 03. Jun 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 12:24 03. Jun 2012
by Molly23
Pro kokosáčka druhý pokus...
Re: Vtípky
Posted: 12:51 03. Jun 2012
by Prasokralik
ty rychlý šípy jsou moc

Re: Vtípky
Posted: 18:41 03. Jun 2012
by Aulus