Page 199 of 329

Re: Vtípky

Posted: 22:00 01. Jun 2012
by Amber
Čas: 2:02 - jak Absinthorix zatrollil. :D

http://www.youtube.com/watch?v=BgAlQuqz ... ure=relmfu

Re: Vtípky

Posted: 22:33 01. Jun 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Kdože cože?
obrazek
ta holčina má vážný problém s anorexií, fakt to neni sranda, už jsi ji upozornil ž se to dá léčit?

Re: Vtípky

Posted: 00:02 02. Jun 2012
by G-ladiator
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:27 02. Jun 2012
by Molly23
Scumbag US NAVY
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:56 02. Jun 2012
by Nalkanar
Image

Re: Vtípky

Posted: 16:11 02. Jun 2012
by Prasokralik
Jdou vozíčkář a hrbáč domů a protože je pozdě, řeknou si, že si cestu zkrátí přes hřbitov. V prostřed hřbitova na křižovatce potkají kostlivce, tak se oba zastaví a znejistí. Kostlivec na ně chvíli valí prázdné oční důlky a pak promluví, nejdřív k hrbáči:
"Máš hrb?"
"Mám." odpoví hrbáč. Kostlivec mávne rukou:
"Tak nemáš." A opavdu, hrbáč je najednou Rovný jako pravítko. Pak se lebka otočí k vozíčkáři a zopakuje:
"Máš hrb?"
"Nemám." zazní sebejistá odpověď...

"Tak tumáš."

Re: Vtípky

Posted: 22:35 02. Jun 2012
by Molly23
něco pro milovníky poníků
http://9gag.com/gag/4329919

Re: Vtípky

Posted: 03:03 03. Jun 2012
by Nalkanar

Re: Vtípky

Posted: 08:25 03. Jun 2012
by kokosak
Molly23 wrote:něco pro milovníky poníků
http://9gag.com/gag/4329919
No tak kvůli jednomu vtípku si tam účet zakládat nebudu.

Re: Vtípky

Posted: 10:31 03. Jun 2012
by KaTo
Je to "hůř" čitelný, ale pro všechny naše "sexpery" povinné luštění! Rofe, enjoy!Image

Re: Vtípky

Posted: 12:18 03. Jun 2012
by XŠevyX
Vzrušující příběh teda :lol: Warlock4ever :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 12:22 03. Jun 2012
by -RoF-
Ale převést to na Diablo3 tak by to možná na některé z vás fungovalo :D :roll: :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 12:24 03. Jun 2012
by Molly23
Pro kokosáčka druhý pokus...

Re: Vtípky

Posted: 12:51 03. Jun 2012
by Prasokralik
ty rychlý šípy jsou moc :D

Re: Vtípky

Posted: 18:41 03. Jun 2012
by Aulus