Page 199 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:23 09. May 2012
by Amber
Díky Mollymu, že vrátil Vilmu do hry. Už jsem skoro zapomněla, jak umí být nerudná :D ale pro moji postavu je to vždycky výzva ji nějak rozveselit! :wink:

A pro dnešek chci poděkovat i Aulovi za rady s šatníkem, kloboukovi za taneční choreografii, johnnymu za až děsivě věrohodné hraní puberťačky a Jonovi za to, jak se nechal do Johančiných plánů zamotat. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:39 09. May 2012
by johnny98-G
Vzkaz od Johanky "dekuji bylo to moc pekne divadlo" a ja se pridavam byli jste uzasni :)

Re: Poděkování

Posted: 22:54 09. May 2012
by Aulus
Díky ještě jednou všem, kdo se podíleli na divadle. A neméně velké díky divákům (hlavně těm nejmenším a neviditelným :mrgreen: ) !

Re: Poděkování

Posted: 23:02 09. May 2012
by Fryn
Zážitek :) .

Re: Poděkování

Posted: 23:07 09. May 2012
by klobouk
Majstrštyk! Skvělé využití spousty systémů a efektů a nacvičené výborně a že to bylo ve verších, rozplynul jsem se blahem *zametá kloboukem podlahu*.

Re: Poděkování

Posted: 23:16 09. May 2012
by Amber
Že to ještě nezaznělo, tak děkuji těm, kteří přišli na představení i podruhé. :wink:

(Hmm, teď mě napadá, jestli ne kvůli tomu jídlu zdarma... :shock: )

Re: Poděkování

Posted: 23:20 09. May 2012
by Prasokralik
Amber wrote:(Hmm, teď mě napadá, jestli ne kvůli tomu jídlu zdarma... :shock: )
vinen

ale jinak divadlo fajn, ten drak byl jak živej

Re: Poděkování

Posted: 23:40 09. May 2012
by Nalkanar
Já děkuji těm co si to přišli odehrát podruhé :lol: a doufáme, že se marii brzy uzdraví :)

A jinak díky za účast všem, za pojídání zásob, Gallimu a Miell za DM úpravy arény.

Re: Poděkování

Posted: 00:14 10. May 2012
by J.F.Payne
Díky za dnešní herní orgasmy:

1) Skvělý divadlo, čuměl jsem jak puk.
2) Dění okolo svatý výpravy.
3) Dění kolem naší družinky.

Re: Poděkování

Posted: 06:28 10. May 2012
by -RoF-
Opět děkuju těm, co se přišli podívat na divadlo a těm co na něm pracovali, fajné. ;)

Díkas DM, že konečně připravují akce, do kterých se můžou zapojit i ostatní hráči. +1 ;)

Re: Poděkování

Posted: 07:56 10. May 2012
by Pajule
Díík divadlo bylo opět parádní! :)

Re: Poděkování

Posted: 08:15 10. May 2012
by Miell
I já všem ještě jednou děkuju.. za spolupráci.. za chválu.. za povzbuzení pro Laylinky k dalšímu psaní :wink:

Re: Poděkování

Posted: 08:38 10. May 2012
by Paulus
Vlci tímto mnohokrát děkují za představení. Bylo to vážně super. Nutno podotknout, že Berian a Paul měli chvilku nutkání jít Aliho zachránit (tedy za monitorem) :D

Re: Poděkování

Posted: 23:56 10. May 2012
by paja13
jako hrac Olwen :o) ma postava by ji nejradeji zaskrtila za vykecavani tajemstvi :oD

Re: Poděkování

Posted: 23:29 12. May 2012
by XŠevyX
Díky všem brachům a brašce za dnešní sezení... je to fajn, když se sejde tolik dobrých hráčů u jednoho stolu :ewink: