Page 199 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:23 09. May 2012
by Amber
Díky Mollymu, že vrátil Vilmu do hry. Už jsem skoro zapomněla, jak umí být nerudná

ale pro moji postavu je to vždycky výzva ji nějak rozveselit!
A pro dnešek chci poděkovat i Aulovi za rady s šatníkem, kloboukovi za taneční choreografii, johnnymu za až děsivě věrohodné hraní puberťačky a Jonovi za to, jak se nechal do Johančiných plánů zamotat.

Re: Poděkování
Posted: 22:39 09. May 2012
by johnny98-G
Vzkaz od Johanky "dekuji bylo to moc pekne divadlo" a ja se pridavam byli jste uzasni

Re: Poděkování
Posted: 22:54 09. May 2012
by Aulus
Díky ještě jednou všem, kdo se podíleli na divadle. A neméně velké díky divákům (hlavně těm nejmenším a neviditelným

) !
Re: Poděkování
Posted: 23:02 09. May 2012
by Fryn
Zážitek

.
Re: Poděkování
Posted: 23:07 09. May 2012
by klobouk
Majstrštyk! Skvělé využití spousty systémů a efektů a nacvičené výborně a že to bylo ve verších, rozplynul jsem se blahem *zametá kloboukem podlahu*.
Re: Poděkování
Posted: 23:16 09. May 2012
by Amber
Že to ještě nezaznělo, tak děkuji těm, kteří přišli na představení i podruhé.
(Hmm, teď mě napadá, jestli ne kvůli tomu jídlu zdarma...

)
Re: Poděkování
Posted: 23:20 09. May 2012
by Prasokralik
Amber wrote:(Hmm, teď mě napadá, jestli ne kvůli tomu jídlu zdarma...

)
vinen
ale jinak divadlo fajn, ten drak byl jak živej
Re: Poděkování
Posted: 23:40 09. May 2012
by Nalkanar
Já děkuji těm co si to přišli odehrát podruhé

a doufáme, že se marii brzy uzdraví
A jinak díky za účast všem, za pojídání zásob, Gallimu a Miell za DM úpravy arény.
Re: Poděkování
Posted: 00:14 10. May 2012
by J.F.Payne
Díky za dnešní herní orgasmy:
1) Skvělý divadlo, čuměl jsem jak puk.
2) Dění okolo svatý výpravy.
3) Dění kolem naší družinky.
Re: Poděkování
Posted: 06:28 10. May 2012
by -RoF-
Opět děkuju těm, co se přišli podívat na divadlo a těm co na něm pracovali, fajné.
Díkas DM, že konečně připravují akce, do kterých se můžou zapojit i ostatní hráči. +1

Re: Poděkování
Posted: 07:56 10. May 2012
by Pajule
Díík divadlo bylo opět parádní!

Re: Poděkování
Posted: 08:15 10. May 2012
by Miell
I já všem ještě jednou děkuju.. za spolupráci.. za chválu.. za povzbuzení pro Laylinky k dalšímu psaní

Re: Poděkování
Posted: 08:38 10. May 2012
by Paulus
Vlci tímto mnohokrát děkují za představení. Bylo to vážně super. Nutno podotknout, že Berian a Paul měli chvilku nutkání jít Aliho zachránit (tedy za monitorem)

Re: Poděkování
Posted: 23:56 10. May 2012
by paja13
jako hrac Olwen :o) ma postava by ji nejradeji zaskrtila za vykecavani tajemstvi :oD
Re: Poděkování
Posted: 23:29 12. May 2012
by XŠevyX
Díky všem brachům a brašce za dnešní sezení... je to fajn, když se sejde tolik dobrých hráčů u jednoho stolu
