Page 200 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:49 04. Jan 2015
by Fryn
Chybí mi v Kelu krejčí/barvířka pro změnu vzhledu oblečení. Pokud tam už je, tak bych si měl rychle obnovit své vědomosti o tomto městě :).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:07 04. Jan 2015
by karolina
Fryn wrote:Chybí mi v Kelu krejčí/barvířka pro změnu vzhledu oblečení. Pokud tam už je, tak bych si měl rychle obnovit své vědomosti o tomto městě :).
Neni, ale asi by uplně nebyl problém jí přidat

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:58 04. Jan 2015
by seveřan
Stejně tak by tam bylo super mít obdobu dobrodruha. Nevím jak to mají duergaři a drowové. Mají také dva dobrodruhy? Klidně bych lokaci dobrodruha v Kelu vyrobil. Nevím jestli to někdo někde někdy řešil, pokud to je už jednou zamítnuté, pak s tím asi nehnu. Osobně bych se nejraději s postavou z Kelu ani nevzdálil.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:10 04. Jan 2015
by karolina
seveřan wrote:Stejně tak by tam bylo super mít obdobu dobrodruha. Nevím jak to mají duergaři a drowové. Mají také dva dobrodruhy? Klidně bych lokaci dobrodruha v Kelu vyrobil. Nevím jestli to někdo někde někdy řešil, pokud to je už jednou zamítnuté, pak s tím asi nehnu. Osobně bych se nejraději s postavou z Kelu ani nevzdálil.
Ne, Dobrodruh se z Kelu smazal, tak pochybuju, že se tam bude vracet.. Bude mít nějaký důvod, že tam není uplně všechno..
A navíc jsou to dvě lokace, nejde tam naplácat všechno prostě... teda tři když počítám trh.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:20 04. Jan 2015
by artaxas
Forchenhaim.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:42 05. Jan 2015
by seveřan
Velká škoda, zrovna Kel je místo obchodu a střetu s drowy, kteří taktéž obchodují. Docela se divím, že tam není a nebude. No co už. :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:06 05. Jan 2015
by karolina
seveřan wrote:Velká škoda, zrovna Kel je místo obchodu a střetu s drowy, kteří taktéž obchodují. Docela se divím, že tam není a nebude. No co už. :(
To nechápu k čemu tomu pomůže dobrodruh, když chceš obchodovat s drowy,pouzij nastenku.. Stejne má premrstenou marzi,prekupuje jen za 10k...V Kelu byl a nedello to dobrotu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:18 05. Jan 2015
by seveřan
karolina wrote:
seveřan wrote:Velká škoda, zrovna Kel je místo obchodu a střetu s drowy, kteří taktéž obchodují. Docela se divím, že tam není a nebude. No co už. :(
To nechápu k čemu tomu pomůže dobrodruh, když chceš obchodovat s drowy,pouzij nastenku.. Stejne má premrstenou marzi,prekupuje jen za 10k...V Kelu byl a nedello to dobrotu.
Čteš něco jiného než píšu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:20 05. Jan 2015
by Krysak
Na druhou stranu dobroduh prodává věci i pro zlé lidi, je divné že ho již inkvizoce v Karathe neupálila, nezničila, nezkonfiskovala.....

Je mi jasné, že je to kvůli vybalancovanosti světa. I tak věřím, že je již výnos o zákazu podpory tohoto obchodníka :). A před jeho dveřmi stojí nějaký zoufalec a odrazuje lidi od vstupu:).

"Nelzee tam lidi, je to Ďábel! Uvede Vás na scestí! Zlo, pokušení, sídlo neřesti to je!"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:43 05. Jan 2015
by Infra
To co navrhuješ by znamenalo rozkuchat dobrodruha na dva, jeden zlej jeden dobrej. Každej jinde, což by podpořilo interakci obchodu s podtemnem. Ale z hlediska hráče nevidím v tom žádný to popisované plus, protože když nevim, co můžu koupit, tak se těžko nakupuje a věci to akoráte komplikuje, protože neutrální věci by museli být asi ještě ve třetím obchodu, aby se k nim nedávali 2x.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:47 05. Jan 2015
by Caehan
Tak kdyby byl člověk zlý a chtěl něco koupit, tak věřím, že DM by uznalo i možnost si takovou věc koupit u Dobrodruha úplně OOC, prostě proto, že jinde k sehnání není. Je to prostě ústupek realitě - je to jednodušší, než mít obchodníků milión.

Jinak by nejúspěšnější inkvizitor povrchu prostě slídil neustále u Dobrodruha a koukal, co se ztrácí z nabídky s procházejícími zákazníky.

Ad infra) Neutrální věci nikoho neurazí, ty by mohly být v tom hodném obchodě, protože se nemusí shánět pokoutně.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:54 05. Jan 2015
by Infra
Mno ve chvíli kdy to roztrhneš tak to musíš roztrhnout na 3, protože pak by jsi měl některé věci ve dvou různých obchodech najednou a ve chvíli, kdy by se měla dělat kontrola obchodů, máš najednou problém, že musíš odstraňovat itemy u 2 obchodů na místo jednoho.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:00 05. Jan 2015
by KaTo
Btw - tahle debata už zde proběhla s výsledkem - nechá se jedna (stejná, propojená) nabídka pro všechny. Právě z důvodu snažší úpravy předmětů v krámku.
P.S.
Rádoby HC-RP hráči holt zatnou zuby a překousnou "smíšenou" nabídku s tím, že můžou hrát, že "nepovolené" předměty má dobrodruh "pod pultem".

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:11 05. Jan 2015
by pavad
KaTo wrote:Btw - tahle debata už zde proběhla s výsledkem - nechá se jedna (stejná, propojená) nabídka pro všechny. Právě z důvodu snažší úpravy předmětů v krámku.
Neber jim, KaTo, moznost debatovat nad tim opet. ;)

JInak dobrodruh se oddelaval z Kelu ne proto ze by o nej nebyl zajem - ale proto ze vsechny psotavy cestovaly lodi jen a pouze do Kelu jen a pouze kvuli dobrodruhovi (jinde dobrodruh nebyl, Kel nemel nic jineho jak ty 3 mestske lokace, nebyla zadna poust). Takze argumentace "v Kelu nema byt dobrodruh" je postavena na trochu chabych zakladech - obdobne mohu tvrdit ze byl puvodne zamer aby byl dobrodruh pouze (!!!) v Kelu.

Edit: Zpresneni formulaci.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:17 05. Jan 2015
by seveřan
Chápu, že hráče muselo velmi otravovat dojíždět do Kelu a pokud dobře soudím z mě dostupných informací, tak se Kel přesunul do jiných měst právě kvůli "nazvu to třeba remcání hráčů, kdyžtak se nechám rád opravit"?

Domníval jsem se že dle reálií je právě Kel křižovatka obchodu kde to nejlepší zboží nesmí chybět. A ono chybí. :roll: