Page 200 of 331

Re: Poděkování

Posted: 02:06 13. May 2012
by D_E_K_A
Díky za noční hurá kaci u trollů, kde jsme málem všichni pomřeli hrrrr na ně! To stihnem! :biggrin:


PS: S váma už nikam nejdu :!: :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 02:10 13. May 2012
by Prasokralik
No a jak to dopadlo? Kdo měl pravdu co? Já, samozřejmě, kdybyste nepeskovali, mohlo to jít líp :P Noobíci. btw dík za heal :D

Re: Poděkování

Posted: 02:48 13. May 2012
by Absinthorix
Hele, nekoupali jsme se, tak je to dobrý...

Díky moc!

Re: Poděkování

Posted: 13:37 13. May 2012
by D_E_K_A
Dík Rienovi, že Kiri vydrrhl záda, když to zrovna nejvíc potřebovala... :lol:

Re: Poděkování

Posted: 21:29 13. May 2012
by Absinthorix
KRYTON: Á, jsou tu výsledky. Jo. Budeme... žít.
LISTER: (Úlevný povzdech) Takovouhle akci by vymyslel snad jenom Mickey Mouse.
KOCOUR: Mickey Mouse? To by nenapadlo ani Rampu!
Díky za celý výlet i závěrečné paladinské poplácání mečem

Re: Poděkování

Posted: 01:56 14. May 2012
by D_E_K_A
Absinthorix wrote:
KRYTON: Á, jsou tu výsledky. Jo. Budeme... žít.
LISTER: (Úlevný povzdech) Takovouhle akci by vymyslel snad jenom Mickey Mouse.
KOCOUR: Mickey Mouse? To by nenapadlo ani Rampu!
Díky za celý výlet i závěrečné paladinské poplácání mečem

Jo jo, taky díky..., sic Kir měla nervy a byla z toho dost podrážděná... :D

Re: Poděkování

Posted: 08:25 14. May 2012
by -RoF-
Dík Thurmsovi a jeho postavám za ty jeho básně a rýmy, občas mě vážně dostává. :D :D :D
A taky díkas za včerejší hulení marijánky, dotyčný ví :roll: :twisted: To byla sranda. :D

A též ostatním, které Aria potkává a zlobí.

Re: Poděkování

Posted: 15:50 14. May 2012
by Pajule
Dík Gallimu! :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 15:08 15. May 2012
by Absinthorix
Taky jemu dík :D

Re: Poděkování

Posted: 23:18 15. May 2012
by Caehan
Přidávám se! Sice trochu pozdě a taky trochu předčasně, ale přece.

Re: Poděkování

Posted: 22:55 16. May 2012
by zachy
Díky dvoum hráčům, kteří se mnou dost hráli, dlouho mi trvalo než jsem zjistil, že mám u sebe zrádce :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 00:03 17. May 2012
by J.F.Payne
Díky Scriovi a Isandře za to, jak oba hrajou.

A taky naší partě a DM, to je jasný.

Re: Poděkování

Posted: 00:56 18. May 2012
by Molly23
Díkes Lareth za to jak se o Vil stará a taky za nedávnou hru s Isandrou, to bylo fajn :). Snad bude zas přílěžitost.

Re: Poděkování

Posted: 02:02 20. May 2012
by D_E_K_A
Díky všem zůčastněným, že jsem nebyl sám v podsvětí a Lordaneon Vás v tom taky nechal vykoupat :!: :evil:

Re: Poděkování

Posted: 06:11 23. May 2012
by -RoF-
Díkas za včerejší lootění, vcelku mě překvapilo, když NPC šlo s náma na lov a bylo to milé překvapení ;)