Page 3 of 4
Re: Stahování trofejí
Posted: 15:02 15. May 2008
by LDamian
Nejde prodavat kuze samice snezneho tygra.
Pri prodeji mnoha kuzi to ve vypisu pise, ze jsem ztratil kord (jako bych prodaval kord a ne kuze). Mozna je to tehdy, kdyz kuze nejsou identifikovane.
Re: Stahování trofejí
Posted: 08:42 25. May 2008
by Aznar
Mozna uz se to tu nekdy resilo, nevim, nenasel sem nic podobnyho...
U zvirat, z kterych by melo jit stahovat maso, se maso ziskava zcela nahodne, obvykle zhruba v 50% pripadu. Mam ve stahovani 100%, tak je divny, ze kdyz vetsinou dostanu masa 3, tak ve spouste dalsich pripadu to neni vubec zadny (u stejnych priser).
Temer ve 100% pripadu se maso neziska pri prvnim stahovani po delsi dobe.
Re: Stahování trofejí
Posted: 09:17 04. Jul 2008
by LDamian
Kdyz zkusim stahnout samici snezneho tygra, hlasi to, ze jsem stahl kuzi liteho medveda. Potom ma v pozustatcich i normalne svoji kuzi zrejme.
Re: Stahování trofejí
Posted: 09:28 04. Jul 2008
by kucik
Při stahování se snad mimo systémových hlášek nevypisuje nic o tom, co jsi stáhl. Takže ti v invu opravdu přibyla kůže lítého medvěda, nebo je tam chyba ještě někde?
Re: Stahování trofejí
Posted: 09:39 04. Jul 2008
by LDamian
kucik wrote:Při stahování se snad mimo systémových hlášek nevypisuje nic o tom, co jsi stáhl. Takže ti v invu opravdu přibyla kůže lítého medvěda, nebo je tam chyba ještě někde?
Nekoukl jsem se, pardon, overim pri nejblizsi prilezitosti, pokud to neudela nekdo jiny.
Re: Stahování trofejí
Posted: 22:50 08. Jul 2008
by Erkwinn
LDamian wrote:Kdyz zkusim stahnout samici snezneho tygra, hlasi to, ze jsem stahl kuzi liteho medveda. Potom ma v pozustatcich i normalne svoji kuzi zrejme.
**************
Jojo..je to tak. Zrovna jsem na to chtěl upozornit, že samice sněžnýho tygra jde normálně stahovat a získává se kůže lítého medvěda. Pak navíc má v pozůstatcích svoji kůži.
Re: Stahování trofejí
Posted: 23:08 08. Jul 2008
by kucik
Kde to zije?
Re: Stahování trofejí
Posted: 23:24 08. Jul 2008
by Erkwinn
kucik wrote:Kde to zije?
***
Studené vršky-sever v jeskyni..teda aspon myslím.

Re: Stahování trofejí
Posted: 23:31 04. Aug 2008
by igor
Severní vřesoviště - rozcestí: z lítého vlka padá "vlčí kůže", nepasuje to pak do Nomisovo Q kde se vykupujuje kůže lítého vlka
Dorenský hvozd - U Nathanova srubu: Divočák, Lítý divočák - nestahovatelný
Re: Stahování trofejí
Posted: 15:34 10. Aug 2008
by Pivo
Nejde prodat trofej mozek staršího mozkomora.Jedinej kdo ho vykoupí je lovec odměn jednou za nějaký čas.
Re: Stahování trofejí
Posted: 20:45 10. Aug 2008
by nomis_b
Pivo wrote:Nejde prodat trofej mozek staršího mozkomora.Jedinej kdo ho vykoupí je lovec odměn jednou za nějaký čas.
zkousel si toho lovce odmen ze ho opravdu koupi ?? Ze to tvrdi ze ho koupi jeste neznamena, ze ho koupi.. vykupuje ho totiz podle stejne promenne, jako vetesnik

Re: Stahování trofejí
Posted: 21:53 10. Aug 2008
by Rejty
Pivo wrote:Nejde prodat trofej mozek staršího mozkomora.Jedinej kdo ho vykoupí je lovec odměn jednou za nějaký čas.
Opraveno.
Re: Stahování trofejí
Posted: 01:56 11. Aug 2008
by Pivo
Zdravím.Po uspěšné poště jsem se vrhnul na stahování kůží.Podivné kolik lidi začalo nakupovat drahé věci(u mě je to normální).Ceny za výkup trofejí vůdců jsou přehnané!!
Re: Stahování trofejí
Posted: 07:12 11. Aug 2008
by nomis_b
Pivo wrote:Zdravím.Po uspěšné poště jsem se vrhnul na stahování kůží.Podivné kolik lidi začalo nakupovat drahé věci(u mě je to normální).Ceny za výkup trofejí vůdců jsou přehnané!!
co presne myslis? obecne za trofeje vudcu u vetesnika, nebo pres lovce odmen, ktery jim trosku "prida cenu" , ale zase se generuji nahodne a musis k nim zajit ?
Kdyz sme se bavili o cenach tech loveckych Q, tak sem psal na ICQ navrh rozhovoru:
Kdyz mi doneses trofej za zabiti draka, tak si prijed s 5 mulama, at si muzes nalozit to zlato, kterym te zasypu
Ale prave aby to bylo nejake adekvatni, a nebyly z toho hausumera, dost bosaku se upravovalo. Takze mohlo dojit jen k nejakemu preceneni, ci podceneni urcitych trofeji .
Re: Stahování trofejí
Posted: 09:42 11. Aug 2008
by Rejty
By me zajimalo, kde jsou ty ceny prehnany.