Page 3 of 3

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 16:40 06. Feb 2008
by Rejty
igor wrote:Tam je nefunkčních věcí...
A kdo za to muze... :mrgreen:

Re: Bude nahatej hak ?

Posted: 16:56 06. Feb 2008
by igor
Rejty wrote:
igor wrote:Tam je nefunkčních věcí...
A kdo za to muze... :mrgreen:
No asi Thalie team :cool: