Page 3 of 3

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 18:56 03. Feb 2008
by steel_martin
RES wrote:Dalsi natvrdlej *da oci vsloup*Umis cist ?Jak je znamo tady se hlasovalo a vecina chce nechat tak jak to je a nikdo se nebude podrizovat jednomu hraci co si rekne ze to bude tak ci jinak.SKRYTI XP NEBUDE precti si konecne rozhodnuti DM Rejty a nepis dalsi kokotiny.*klepe si na celo* :roll:
Musíš to vždycky podávat tak urážlivě? Způsob jakým se vyjadřuješ je krásným příkladem flejmovýho sémě..

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 18:57 03. Feb 2008
by Zyga
Dyt si kazdej muze skrejt zisk xp nezavisle na systemu, staci nalepenej papirek na spravnym kousku monitoru :lol:

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 18:58 03. Feb 2008
by RES
Musim pac tu RES je jako rebel a na blbej dotaz blba odpoved :roll:

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 18:58 03. Feb 2008
by Daanri
Nechapem naco to dalej riesite. Odhlasovalo sa a nebude to. Fnuk. Tym je to tu uzavrete a koniec debaty. Prispevok sa zamkne a hodi do kosa.

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 18:59 03. Feb 2008
by RES
Diky dobrej napad :wink:

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 19:04 03. Feb 2008
by Raziel
RES wrote:Dalsi natvrdlej *da oci vsloup*Umis cist ?Jak je znamo tady se hlasovalo a vecina chce nechat tak jak to je a nikdo se nebude podrizovat jednomu hraci co si rekne ze to bude tak ci jinak.SKRYTI XP NEBUDE precti si konecne rozhodnuti DM Rejty a nepis dalsi kokotiny.*klepe si na celo* :roll:

Pravidla fora Thalie

- Je zakazano se na foru vulgarne a jinak nevhodne vyjadrovat. Kdokoliv, kdo vyrazne porusi toto pravidlo, dostane okamzity BAN IP adresy jak na forum, tak do hry. Neni nasim cilem zde zakladat slovnik vulgarnich vyrazu.

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 19:12 03. Feb 2008
by Sorrow
Raziel wrote:
RES wrote:Dalsi natvrdlej *da oci vsloup*Umis cist ?Jak je znamo tady se hlasovalo a vecina chce nechat tak jak to je a nikdo se nebude podrizovat jednomu hraci co si rekne ze to bude tak ci jinak.SKRYTI XP NEBUDE precti si konecne rozhodnuti DM Rejty a nepis dalsi kokotiny.*klepe si na celo* :roll:

Pravidla fora Thalie

- Je zakazano se na foru vulgarne a jinak nevhodne vyjadrovat. Kdokoliv, kdo vyrazne porusi toto pravidlo, dostane okamzity BAN IP adresy jak na forum, tak do hry. Neni nasim cilem zde zakladat slovnik vulgarnich vyrazu.
Hech, a zes to neposlal kdyz tu nadaval Theo :wink:

Re: Skrytí zisku xp

Posted: 19:13 03. Feb 2008
by Daanri
Tak to berte ako varovanie. Pokial sa niekto dalsi bude vyjadrovat ako z ulice, tak dostane docasny ban na forum a bude pokoj a klud.

Tymto je dany topic zamknuty a bude hodeni do kosa.