Page 3 of 3
Re: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)
Posted: 12:13 03. Feb 2008
by LDamian
LDamian wrote:Chtěl bych poděkovat trochu netradičně DM i WB týmu za to, že i když vymyslel pro mnohé zajímavou úpravu expování, tak vzal ohledy na hráče, kterým to vadilo a byl ochotný ustoupit ze svých názorů a upravit to. Vzhledem k tomu, že vím, že to ani zdaleka není všude automatické, tak si toho o to víc vážím a beru to jako velké pozitivum Thalie.
Na závěr se chci omluvit všem, které jsem svými příspěvky nějak urazil nebo naštval. Mrzí mne to, Vaší práce si vážím a jsem moc rád, že ji děláte.
No dobojováno jest, pojďme zase spokojeně hrát.

Vzhledem k tomu, že jsem se tu toho mumraje aktivně účastnil a že to sem také patří, tak to tu máte.

Re: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)
Posted: 12:32 03. Feb 2008
by Daanri
Theo, jedna dobra rada, zalez uz konecne niekam podzeme a neotravuj na fore. Nikto nie je na tvoje prispevky uz zvedavy a len tu srsis zbytocne zlobu a ohen.
Okrem toho navrhujem tento prispevok zamknut a hodit do kosa. Xp system sa upravil aby viac vyhovoval a k nicomu dalsiemu to tu nevedie, len k zbytocnym urazkam a znechucovaniu jak ludi z tymu tak hracov.
Re: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)
Posted: 12:40 03. Feb 2008
by Theo
Daanri wrote:Theo, jedna dobra rada, zalez uz konecne niekam podzeme a neotravuj na fore.
Jo. Ja uz zaleziem. Uz viem co ste zac. Som zvedavy kolkych ludi zase posles podzem. Sak hracov mate vela. +/- jeden otravny Vam isto neuskodi. Majte sa tu.