Page 3 of 3
Re: Spravanie hracov v hre
Posted: 10:24 06. Feb 2008
by Teesha
Daanri wrote:Tu jej to nikto vysvetlovat nebude, vysvetli jej to s radostou straz v meste a ked nepochopi, mame kraaasne vezeni, uz sa tesim na prveho obyvatela.

viděl bych to na radikálnější řešení

my máme krááááásnou mučírnu...
Re: Spravanie hracov v hre
Posted: 10:26 06. Feb 2008
by wekslo

*hlasite polkne* ...no co, jednou sem se zrekl metagameu, tak si to hold vodsedi holka pitoma :]
Re: Spravanie hracov v hre
Posted: 11:21 06. Feb 2008
by Teesha
odsedíš? hmm..opravdu naivní a hloupá....asi si vezmu "Velkou sadu na mučení" na Houum kredit
Re: Spravanie hracov v hre
Posted: 14:30 06. Feb 2008
by Kiri
Teesha wrote:odsedíš? hmm..opravdu naivní a hloupá....asi si vezmu "Velkou sadu na mučení" na Houum kredit
to jako hodlas muicit strazneho?

Re: Spravanie hracov v hre
Posted: 14:51 06. Feb 2008
by Teesha
no problém mi to určitě nedělá...ale původně jsem myslel na tu naivní druidku...

Re: Spravanie hracov v hre
Posted: 15:38 06. Feb 2008
by jiromir
Daanri wrote:Tu jej to nikto vysvetlovat nebude, vysvetli jej to s radostou straz v meste a ked nepochopi, mame kraaasne vezeni, uz sa tesim na prveho obyvatela.

do vezeni za tohle je trochu drsný myslim...pokuta by postacila. Nicmene naslo by se par postav, ktere "rády vysvětlí"

Re: Spravanie hracov v hre
Posted: 15:46 06. Feb 2008
by kucik
jiromir wrote:
do vezeni za tohle je trochu drsný myslim...pokuta by postacila. Nicmene naslo by se par postav, ktere "rády vysvětlí"

Souhlasim. Ve vezeni by se to muselo jeste krmit
Jak rika elf... pouta by postacila ... a s temi pouty hodit mezi medvedy.
Re: Spravanie hracov v hre
Posted: 19:44 06. Feb 2008
by Daanri
Kto vravi ze sa to bude krmit?

A pokuta samozrejme bude taky. Treba na vas tvrdo, aspon si to potom zapamatate pre druhy krat.

Re: Spravanie hracov v hre
Posted: 09:50 08. Feb 2008
by Rejty
ZAMECENO!