Page 3 of 3

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 10:24 06. Feb 2008
by Teesha
Daanri wrote:Tu jej to nikto vysvetlovat nebude, vysvetli jej to s radostou straz v meste a ked nepochopi, mame kraaasne vezeni, uz sa tesim na prveho obyvatela. :wink:
viděl bych to na radikálnější řešení :twisted: my máme krááááásnou mučírnu...

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 10:26 06. Feb 2008
by wekslo
:shock: *hlasite polkne* ...no co, jednou sem se zrekl metagameu, tak si to hold vodsedi holka pitoma :]

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 11:21 06. Feb 2008
by Teesha
odsedíš? hmm..opravdu naivní a hloupá....asi si vezmu "Velkou sadu na mučení" na Houum kredit

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 14:30 06. Feb 2008
by Kiri
Teesha wrote:odsedíš? hmm..opravdu naivní a hloupá....asi si vezmu "Velkou sadu na mučení" na Houum kredit
to jako hodlas muicit strazneho? :D

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 14:51 06. Feb 2008
by Teesha
no problém mi to určitě nedělá...ale původně jsem myslel na tu naivní druidku... :evil:

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 15:38 06. Feb 2008
by jiromir
Daanri wrote:Tu jej to nikto vysvetlovat nebude, vysvetli jej to s radostou straz v meste a ked nepochopi, mame kraaasne vezeni, uz sa tesim na prveho obyvatela. :wink:
do vezeni za tohle je trochu drsný myslim...pokuta by postacila. Nicmene naslo by se par postav, ktere "rády vysvětlí" ;)

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 15:46 06. Feb 2008
by kucik
jiromir wrote:
do vezeni za tohle je trochu drsný myslim...pokuta by postacila. Nicmene naslo by se par postav, ktere "rády vysvětlí" ;)
Souhlasim. Ve vezeni by se to muselo jeste krmit :roll:
Jak rika elf... pouta by postacila ... a s temi pouty hodit mezi medvedy.

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 19:44 06. Feb 2008
by Daanri
Kto vravi ze sa to bude krmit? :lol: A pokuta samozrejme bude taky. Treba na vas tvrdo, aspon si to potom zapamatate pre druhy krat. :wink:

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 09:50 08. Feb 2008
by Rejty
ZAMECENO!