Page 3 of 3

Re: Tiefling ve městě

Posted: 14:48 04. Feb 2008
by jiromir
photter wrote:*hodi si na search*....hovno sková....*tasí meč*
:P

Re: Tiefling ve městě

Posted: 15:15 04. Feb 2008
by wekslo
photter wrote:*hodi si na search*....hovno sková....*tasí meč*
snad na vsimavost ne? :P a co ja si pamatuju...tak na eq sem s tebou vedl salodlouhy rozhovor prave o hodech kostkama, kdy ty si byl zasadne proti - jinej svet, jiny moresy? :]

Re: Tiefling ve městě

Posted: 15:32 04. Feb 2008
by Teesha
zabijte je všechny...Bůh už si je nahoře přebere....a víte, že nemůžete žádnýho rohatce vynechat

Re: Tiefling ve městě

Posted: 15:54 04. Feb 2008
by kucik
Teesha wrote:každej tííííífling je šmejd...a znám jednoho ultrašmejda..prostě prototyp...z toho plyne...mrtvej tííííífling dobrej tíííííííífling, aneb jak říká klasik..je 7,00 hodin ráno, nejvyšší čas zabít si svého prvního tíííííflinga 8)
Jo jo, *zastrci si scorpio do pouzdra a pusti klanovou stanici ve sluchatkach o neco hlasiteji*

Mate asi stesti, ze jste videli pekne hranyho tieflinga. Ja videl jen cloveka s rohama a ocasem.
Vocas se zamaskovat da, ale ty rohy...snad upilovat.

Re: Tiefling ve městě

Posted: 17:56 04. Feb 2008
by photter
wekslo wrote:
photter wrote:*hodi si na search*....hovno sková....*tasí meč*
snad na vsimavost ne? :P a co ja si pamatuju...tak na eq sem s tebou vedl salodlouhy rozhovor prave o hodech kostkama, kdy ty si byl zasadne proti - jinej svet, jiny moresy? :]
to je zneužití mý záliby ve zlodějkách, samozřejmě na to nemusim házet, když v tom mám 50 :mrgreen:
kostky se někdy hoděj a někdy je to kravina, to je na sáhodlouhý povídání :wink:

Re: Tiefling ve městě

Posted: 10:33 05. Feb 2008
by wekslo
photter wrote:
wekslo wrote:
photter wrote:*hodi si na search*....hovno sková....*tasí meč*
snad na vsimavost ne? :P a co ja si pamatuju...tak na eq sem s tebou vedl salodlouhy rozhovor prave o hodech kostkama, kdy ty si byl zasadne proti - jinej svet, jiny moresy? :]
to je zneužití mý záliby ve zlodějkách, samozřejmě na to nemusim házet, když v tom mám 50 :mrgreen:
kostky se někdy hoděj a někdy je to kravina, to je na sáhodlouhý povídání :wink:
ok, to souhlasim ;]

Re: Tiefling ve městě

Posted: 10:38 05. Feb 2008
by photter
já to radši upřesnim...sem silně proti kostkám při řešení konfliktních situací, obvykle se z toho vyklube jenom spor o DC nebo o to, na co vlastně házet
kostky používám soukromě a reálný (ne ty v pytlíku v inventáři) a používám je, když si nejsem úplně jistej, jak by se postava rozhodla, nebo abych se trochu "umravnil" - tím myslim, že postava má udělat něco, co jí přitíží nebo ublíží a moje metagamerský já se tomu brání, tak si dám eště jednu šanci přes kostky :)

Re: Tiefling ve městě

Posted: 18:18 06. Feb 2008
by Darien
Jo jo, každý máme svý metagamerský já... ale ono to není nic jinýho než naše "ego" a dělá totéž i v reál life:) U mně to nejčastěji vyvolává (in game) situace, kdy najednou vidím, že něčí postava, se kterou jsme se ve hře viděli na začátku, je op nějaké době mnohem dál než moje... a najednou mně štve, že moje postavička, která si hraje, je takovej "looser"... takže v podstatě tohle "srovnání" je největší pokušení. Rozhodně je lepší vůbec se nedívat do seznamu hráčů a jejich levelů...

Re: Tiefling ve městě

Posted: 09:49 08. Feb 2008
by Rejty
ZAMECENO!