Page 3 of 11
Re: Drobné chyby
Posted: 11:21 25. Feb 2008
by Darien
Já nevím, jestli s tím jde nebo nejde něco dělat, ale jak máte chlapi stromy, tak je kolem kořenů strašně velkej prostor, kam nejde vstoupit, což způsobuje problém, že se tam občas zachytí NPC a nemůže odtamtud - zabít se dá, ale už se mu nedá stáhnout kůže, protože postavička ten strom obíhá jako magor.
Otázka je, jestli to vůbec jde řešit.
Re: Drobné chyby
Posted: 11:30 25. Feb 2008
by kucik
Tezko.
edit: Hodne tezko.
Re: Drobné chyby
Posted: 12:40 25. Feb 2008
by photter
de, musí se část kořenů zapustit do země ale dělat to v hotovejch lokacích je nechutná onanie
Re: Drobné chyby
Posted: 12:44 25. Feb 2008
by Kiri
nooo proste se mu zasekne nozicka mezi korenama a ma smulu

Re: Drobné chyby
Posted: 13:00 25. Feb 2008
by Darien
Kiri wrote:nooo proste se mu zasekne nozicka mezi korenama a ma smulu

No, a smůlečku máš i ty s kudličkou:) Jak říkám, je to drobná chyba, nestojí na tom nic, ta ztracená kůže se taky přežije, ale prostě, chyba to je:)
Re: Drobné chyby
Posted: 13:21 25. Feb 2008
by Krata
Pamatuju že se tam jednou někdo zasek a nemohl ven, a vlci pak zas neohli na něj

.. ber to že to je fifty fifty

Re: Drobné chyby
Posted: 13:47 25. Feb 2008
by photter
jak prostý, napište rejtymu, at vám tu lokaci pošle, otevřete v toolu, najděte ten zasranej strom (drujdi prominou), klikněte na něj pravým myšítkem, zvolte "adjust location" a do políčka Z vyplňte číslo o 0,3 menší než co je tam teď, pošlete zpátky rejtymu a problém je ze stolu
ale aby někdo prolejzal celej modul o nějakejch 500ti exteriérech a hledal stromečky s kořenama, to fakt nejde
Re: Drobné chyby
Posted: 14:21 25. Feb 2008
by Darien
ehm, ono těch stromů je kapku hodně.
Namátkou - strom v lokaci se zmijemi ve dne a plivníky v noci u Ivory
STrom na křižovatce u Ivory, kde jsou v noci vlci
Re: Drobné chyby
Posted: 14:27 25. Feb 2008
by kucik
Darien wrote:...
photter wrote:napište rejtymu, at vám tu lokaci pošle...
Re: Drobné chyby
Posted: 14:41 25. Feb 2008
by Darien
Ne Kuciku, já to opravovat nebudu. Tool jsem neviděl ani z rychlíku, jako uživatel to hlásím správcům, takže sorry.
Re: Drobné chyby
Posted: 15:17 25. Feb 2008
by Teesha
Darien wrote:Ne Kuciku, já to opravovat nebudu. Tool jsem neviděl ani z rychlíku, jako uživatel to hlásím správcům, takže sorry.
dobrovolný uživatel, dobrovolným správcům
Re: Drobné chyby
Posted: 15:22 25. Feb 2008
by Darien
Teesha wrote:Darien wrote:Ne Kuciku, já to opravovat nebudu. Tool jsem neviděl ani z rychlíku, jako uživatel to hlásím správcům, takže sorry.
dobrovolný uživatel, dobrovolným správcům
A co tím chceš říct?

Když jsem já dělal správce, tak jsem do toho sice šel dobrovolně. Ten status je mi zcela jasný - dobrovolně jsem se přihlásil k tomu dělat pro ostatní:)
Re: Drobné chyby
Posted: 15:28 25. Feb 2008
by Sorrow
Tak to me mrzi ze sem tam nehral, taky bych tam rad ostril situaci

Re: Drobné chyby
Posted: 15:39 25. Feb 2008
by kucik
Jo, az se odladej vsechny soucasny chyby, udela se craft, prejde se na patch 1.69, zavede se hromada planovanejch systemu a az nebude do ceho pichnout, pak zacnu presazovat stromecky. Do te doby ma prioritu neco jineho.
Re: Drobné chyby
Posted: 15:55 25. Feb 2008
by Teesha
i mě je líto, že jsem tam nehrál
Darien: napsal jsem to proto, že mi z té tvé věty: jsem uživatel tak to hlásím správci!
vyplynulo.:já jsem uživatel a vy jste tu od toho, aby jste fungovali.
ale nejspíš to bylo jen špatnou formulací věty, že....