Page 3 of 4
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 15:17 07. Feb 2008
by nomis_b
igor wrote:S tim ubytovánim bych se nacpal Kirimu na zahradu
Hm, no tak to by bylo zuzo ! jen prijet vcas, bo nerad stavim stan potme a jeste k tomu v podnapilem stavu
Ale asi se k tomu nejdriv musi vyjadrit asi Kiri, co? hm.. no.. uvidime... kdyztak tam prespim nacerno, kdyz mi reknete, kde ta zahrada je

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 15:17 07. Feb 2008
by igor
Awadar wrote:Myslel jsem spíše která je blíž, nebo ke které se lépe dostaneme v podnapilém stavu

.
Jo, to nebude problém

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 16:29 07. Feb 2008
by jiromir
nomis_b wrote:igor wrote:S tim ubytovánim bych se nacpal Kirimu na zahradu
Hm, no tak to by bylo zuzo ! jen prijet vcas, bo nerad stavim stan potme a jeste k tomu v podnapilem stavu
Ale asi se k tomu nejdriv musi vyjadrit asi Kiri, co? hm.. no.. uvidime... kdyztak tam prespim nacerno, kdyz mi reknete, kde ta zahrada je

kdyztak se prespi u sousedů, žejo

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 16:31 07. Feb 2008
by jiromir
Awadar wrote:Neboj právě jsem objevil pár ubytoven v blízkosti hospůdky(aspoň myslím) a zrovna se zjišťují ceny. Jestli mě odpoví na email tak to sem dám i z přesnou adresou. Jen doufám, že se k tomu eventuelně vyjádří i nějakej ten domorodec a doporučí.
no uz na podzim jsem resili nejakou ubytovnu, ale nakonec jsem stejne radsi prespali v tom aute na náměstí. Sice to bylo trochu pokroucený spaní a ráno měly všechny auta pruzracny skla jenom v tom nasem byla mlha, ale jako zijem vid...
kdyztak mimoplzeňáci berou hodně peněz a zlijem Kiriho tak, ze ani nebudu vedet, kolik lidi to na tu zahradu bere

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 18:37 07. Feb 2008
by Krata
Awadar: jesli se potáhnu někam do kopce hodim po tobě botu
jiromir: myslim že kiri to zvládne dobře i bez naší pomoci

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 20:00 07. Feb 2008
by jitka
noooo to jsem na kiriho zvedava jak se na to bude tvarit
verim ze otom jeste ani nevi co igore???

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 21:22 07. Feb 2008
by igor
jitka wrote:verim ze otom jeste ani nevi co igore???

jestli nečte fórum tak neví no

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 23:45 07. Feb 2008
by jitka
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 09:37 08. Feb 2008
by Kiri
forum nectu sem na chatu, vecinou mi tam hodni lidi povedej co se deje. Na zahrade by ste asi zmrzli je tam pobliz potok a nase malinke stado hafanu, kteri bohuzel zrovna hodni nejsou..

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 10:07 08. Feb 2008
by nomis_b
Kiri wrote:forum nectu sem na chatu, vecinou mi tam hodni lidi povedej co se deje. Na zahrade by ste asi zmrzli je tam pobliz potok a nase malinke stado hafanu, kteri bohuzel zrovna hodni nejsou..

Hm, no zmrzli, nezmrzli, to by nevadilo.. v aute taky zrovna teplo nebude..
No a ze psu je prej dobrej gulas
A kdyz uz mate ty hafany, nemate taky aspon nejakou tu kulnu?? ja i tu zahradu u vody preziju.. ja proste nechi davat prachy za nejakej hostel... to uz radsi ta lavicka v parku.. ale s tema nackama by to nemuselo byt zas az tak bezpecne..
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 13:47 08. Feb 2008
by Awadar
Můžete si spát kde chcete mě je to uuuplně jedno

, jen hledám spaní pro sebe a bráchu.
Jen Vám nabízím možnosti, no spíš asi jen jednu, protože v Plzni jsou nějak nevstřícní a zatím mě na email odpověděla jen jedna hodná paní. Je to asi 1,3 km od hospůdky a lůžko je za 260,- Kč/noc. Další možnosti nebo upřesnění bude příští týden, podle toho jestli ještě někdo odepíše.
Tak:
V autě se spí bombasticky sklopíš zadní sedadla položíš nějakou madračku, polštář a deka – parádní letiště

– to je náš nouzoví plán takže máte smůlu

.
Jestli po mě hodíš botu tak půjdeš ne jen do kopce, ale i bez boty

. Jooo a možná půjdeš i bez té boty dom

.
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 13:59 08. Feb 2008
by igor
2Awadar: kdyžtak uvádějte jména těch penzionů ať se můžem vyjádřit s dopravou

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 14:11 08. Feb 2008
by Awadar
Jojo jen jsem chtěl zatím počkat jestli neodepíšou ti ostatní.
http://www.mapy.cz/#x=130639744@y=13476 ... _145753985
číslo: 5 - Ubytovny Plzeň
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 14:16 08. Feb 2008
by kucik
Mno a nebylo by lepsi obhlidnout nonstop bary? Akorat ta cesta domu by pak byla asi docela krusna.
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 14:25 08. Feb 2008
by Theogil I
kucik wrote:Mno a nebylo by lepsi obhlidnout nonstop bary? Akorat ta cesta domu by pak byla asi docela krusna.
Jako že 450km beze spánku ... mi máme jenom Lagunu a to ještě bez autopilat no nevím nevím.
No pak je tu tedy ještě možnost využít služen drážních, vlaky jezdí co chvila a dokonce i přímé spoje Brho x Plzeň a zpět ... jen je to 6 hod. cesty ... tj. nějaká slušná kniha a spánek.
