Page 3 of 3
Re: Unava
Posted: 13:48 16. Feb 2008
by jiromir
a hele víš co, RESi? Odešel jsem dolů, abych neměl nutkání s nikym flamovat a od tý doby co tam jsem, jsem se s nikym o ničem nepohádal, do nikoho jsem zásadně neprudil, akorát včera jsem si zcela náhodou přečetl, co jsi tu o mě napsal a nebyl jsem schopnej to jen tak překousnout, když to neni pravda. Hrál jsem s tvejma minulejma postavama a nevadily mi, povídali jsme si spolu docela dlouho na srazu v Plzni a měl si imho rozumny nazory, akorat po wipu sis udelal podle me vycreepenou postavu a dal jsem ti to párkrát sežrat (možná že i ty minulý byly nacreepený, ale v tý době tu bylo tolik takovejch postav, že se to asi ztratilo-nevim, nezajima me to). Nic víc, nic míň. Když jsem nadával tvýmu dědkovi, bylo to vždycky v rámci IC (ono taky který povrchový postavě jsem nenadával? Některý trpoši by mohli vyprávět víc než tvůj děda)
Jestli si myslíš, že jsem debil, tak si to pro mě za mě mysli, třeba jsem, ale mě už to zas přestává bavit, hádat se zas s někym na fóru...
AD únava: taky si myslim že je špatně nastavená, nicméně mam za to, že už je to v řešení, tudíž nezbejvá než čekat.. Ono taky topiců o únavě/spánku je tolik, že by se v tom jeden nevyznal. Chtělo by to aspoň některý možná trochu shrnout (hlavně odpovědi týmu) abychom věděli na čem jsme.
Re: Unava
Posted: 15:46 16. Feb 2008
by RES
Joo vtom to je davas me sezrat neco co je jen diky tomu ze dlouhou dobu marodim a mam cas na hrani.Je jedna vec co nemam rad kdyz me tu nekdo povazuje za nekoho kdo nehraje RP ja si uzivam hru posvem to ze tebe nebere se nekde mlatit a jen si nekde povidaj je jen tva vec a taky ti dotoho nekecem a tak to chce brat ohledy i na ty co si radi zahrajou RP a ktomu si nekde zamlati protoze to kte hre patri a rikejte si kazdej co chcete ja si uzivam hru posvem a taky se do lidi nenavazim zda si nezacnou navazet do me ci prace WB a DM pac vim jakou praci tu pronas hrace delaj.Proto jsem napsal ten zazitek co si udelal a popravde ja ani otom nechtel nekde psat ale ty si nedal pokoj a stale si prudil tak ja se taky ozval tim co si predved tak to vem jako chlap a prestanme se stale dohadovat na foru o hloupostek co dela ten a co tamten.Je to sakra hra a mame si ji kazdej uzivat at nas to bere tak jak mame radi kdyz neporusujem pravidla.Tak proc ti tak neda spat to ze mam lepsi level ?To ti vadi?Skodim tak nekomu ve hre?Zamysli se sakra konecne a prestanme se tu stale dohadovat o hloupostech a smazme to.Ja si taky chci uzivat hru a ne se tu snekym dohadovat.
Re: Unava
Posted: 08:26 07. Mar 2008
by Theogil I
Spím jako malé dítě:
Naskakuje mi únava takovým fofrem že pokaždé meditaci musím jít spát, někdy to je i 4x za herní den, počítam že je to kombinací nižší odolnosti a klerického kouzlení ... což o to je to celkem pochopitelné, ale ve hře to vypydá děsně, když se pořád omlouvám a pořád chodím odpočívat ... už mi docházejí výmluvy, tak mě napadlo trošku s tím nárustem únavy polevit, bojovníci chodí spát kvůli životům, kouzlící povolání zase kvůli zvýšené únavě, ale 4x za herní den mi přijde už dost.
T.
Re: Unava
Posted: 10:08 07. Mar 2008
by kucik
Unava s casem se snizila. Na unave pri kouzleni delam.
Re: Unava
Posted: 10:08 07. Mar 2008
by Theogil I
kucik wrote:Unava s casem se snizila. Na unave pri kouzleni delam.
skvěle zase díky

Re: Unava
Posted: 14:11 08. Mar 2008
by Pivo
Theogil I wrote: bojovníci chodí spát kvůli životům
Znáš snad lepší fullheal?

Re: Unava
Posted: 19:21 24. Mar 2008
by Zyga
Vcera se mymu fighterovi povedlo nahrabat asi o 15% vic unavy nez ostatnim vcetne postav s nizsi constitution a nizsim lvlem. Podle ceho vseho se ta unava nabira?
Re: Unava
Posted: 19:24 24. Mar 2008
by photter
standartní bw únava se nabírá podle zbroje ale nevim, jestli tu neni nějaká úprava
Re: Unava
Posted: 19:34 24. Mar 2008
by Zyga
To bych bral kdybych lital ve fullplatu, ale nosim lehkou
Re: Unava
Posted: 19:51 24. Mar 2008
by Krata
Je ovlivnění nějak snížováno útokama? měl sem od 20 mín než zyga a byli jsme stejně odpočinuty a stejně dlouho jsme hrátli, já k tomu někdy kouzlil (klerik)