Page 3 of 3

Re: Player vs Player

Posted: 15:25 08. Feb 2008
by jaara
Útok naplocho je plánovaný.

Re: Player vs Player

Posted: 15:30 08. Feb 2008
by kucik
Darien wrote:No a když uvažujete nad itemem nebo featem "jak zajmout",

uvažujete i nad dovedností či featem "jak tomu uniknout"? Jestli například výcvik, který funguje proti bibgimu, bude fungovat i na tohle? Nebo akrobacie....?
Jasne, kdo ma vysokej vycvik, nebo akrobacii, tak umre at utocnik chce, nebo nechce.
Prosiiiiiim, precti si aspon, na co odpovidas.

Re: Player vs Player

Posted: 15:48 08. Feb 2008
by Darien
sorry kuciku, je to trosku zmateny. Myslel jsem to spis tak, ze kdyz se pokousis nekoho zajmout nebo omracit, tak v podstate se musis "vic snazit" obet ma moznost toho vlastne vyuzit a ustat to. Nebo se nasledne vyvliknout z pout... kdyby se treba ujal ten provaz, co nekdo zminoval na zacatku. Proste jen napad, nothing more:)