Page 3 of 12
Re: K systemu
Posted: 00:28 24. Feb 2008
by Darien
Co se týče posledních vtipných úprav - pokračujte ve své úspěšné snaze všechno srazit na minimum nebo proč asi tak na pětinu snížili sbírání plodů a rostlin?
Tak to zrušte rovnou kuci. A taky bych zrušil stahování trofejí, zbytečně za to maj lidi peníze a to není fér, mít peníze. Co s nima.
Taky poklady jsou blbost. Jsou obrovský a nadupaný, leckde i dvacka. Takže to mi přijde moc. Dal bych do pokladu něco nepoužitelného a přitom neprodejného. Třeba jako jsou pavoučí vlákna, super věc.
Ježíši, chlapi, vy se mi fakt zdáte:)))))))))
Re: K systemu
Posted: 00:40 24. Feb 2008
by kucik
Jasne, vsechno likvidujem.
Proto jsme asi dneska cely odpoledne delali na novejch trofejich a proto jsme zvysovali loot.
Nenapadlo te treba, ze se to omezuje kvuli budoucimu craftu? Ba ne, mas pravdu. Delame to vsechno jenom proto, abysme tebe konkretne co nejvic otravili.
Fakt by me potesilo, kdybys aspon desetinu casu, kterou stravis psanim tehle narku venoval zamysleni nad tim, co pises.
Re: K systemu
Posted: 00:46 24. Feb 2008
by Rejty
kucik wrote:Fakt by me potesilo, kdybys aspon desetinu casu, kterou stravis psanim tehle narku venoval zamysleni nad tim, co pises.
Nebo praci v toolu.

Re: K systemu
Posted: 00:56 24. Feb 2008
by Darien
Možná Kucíku, kdybys to vysvětlení napsal do Novinek, kde to není, tak to pochopím. Že je to kvůli kraftu by mne fakt ve snu nenapadlo, ne po těch proslovech o tom, jak moc všichni harvestí a tak.
Věštit sice umím, ale nenapadlo mne vykládat si na to tarot
Ale pravdu máš, otrávilo mne to teda fest:)
Re: K systemu
Posted: 01:02 24. Feb 2008
by Teesha
Darien wrote:Možná Kucíku, kdybys to vysvětlení napsal do Novinek, kde to není, tak to pochopím. Že je to kvůli kraftu by mne fakt ve snu nenapadlo, ne po těch proslovech o tom, jak moc všichni harvestí a tak.
Věštit sice umím, ale nenapadlo mne vykládat si na to tarot
Ale pravdu máš, otrávilo mne to teda fest:)

Re: K systemu
Posted: 03:22 24. Feb 2008
by Daanri
Dariene ja to psal den alebo dva dozadu, do jedneho topicu preco sa obmedzil sber. Mozno by stacilo len trochu pozornejsie citat co pisu ostatny.
Cela ekonomika nie je este ukoncena a pracuje sa na nej ako aj na ostatnych veciach, takze vazne taketo vykriky su zbytocne.
Re: K systemu
Posted: 10:21 24. Feb 2008
by Darien
Já tady čtu kde co, nicméně je možné, že jsem to přehlédl, v tom případě se omlouvám, nicméně před svým nazlobeným výkřikem jsem se šel podívat do novinek a nic tam nebylo a teprve tehdy jsem si kousnul:)))
Re: K systemu
Posted: 12:01 24. Feb 2008
by Jachym
K tomu systému smrti , půjčování peněz na oživení a podobně to se mi zdá jako dost nebezpečné a složité.
Na toto přece už dávno vymysleli lidé pojišťovny. Tak se ten systém aplikuje snadno sem jako systém víry - který nenaruší budoucí craft ani současný systém jen jej snadno doplní.
Takže : budu chtít si připlatit na milost svého boha (třeba Thalla) tak promluvím s knězem Thalla a tam budu mít nabídku - chceš přispět a pomodlit se k Thallovi ? Ano chci . Odpověď chceš přispět - A/ 50 zl (1%). - B/ 200zl(3%) , - C/ 500zl (5%), -D/ 1000zl (8%) . Přispět by mohl ale jen jednou jedinkráte za den.
Systém by mohl být doplněn i jednoduchými qesty (ale nemusel) .
Limit by byl 50%-70% (jak by se rozhodl team Dm) z ceny a ze ztracených expů
Výhoda pro oživení by platila ale jen u jednoho jediného kněze , u toho kterému platíš a ten by si i pamatoval kolik jsi tam složil peněz nebo % úlevy.
Pro hru by to zřejmě bylo pozitivní - odstranila by se částečně linearita hry -
vydělat koupit zbroj zbraň vydělat a dokola.
Pro hráče by to bylo zajímavé a zřejmě by do toho systému asi šli.
Ze systému by se vytáhlo více peněz než-li nyní - hráč by totiž tímto systémem zaplatil postupně více peněz než-li by zaplatil při smrti , ovšem postupné placení by ho toliko nebolelo.
A na závěr je to jen návrh , naznáte-li že je to blbost tak se nic neděje.
Re: K systemu
Posted: 12:07 24. Feb 2008
by Darien
Tak to je hustej nápad....
tleskám

Re: K systemu
Posted: 12:20 24. Feb 2008
by OneHeart
@Jachym: Pokud dobře rozumim, ta kby jsi mohl za peníze snižovat postih XP při oživení? To se mi nelíbí, protože výsledek by byl, že by se každý po smrti koukal nacpat do chrámu maximum,aby příště ztratil co nejmíň peněz.
A mimojiné by to bylo hrozné zvýhodnění kolečkářů a creeprů...(nemyslím nikoho konkrétně)
Re: K systemu
Posted: 12:40 24. Feb 2008
by Darien
one heart - myslím, že jsi ho pochopil naprosto špatně.
Re: K systemu
Posted: 12:46 24. Feb 2008
by photter
nápad je to zajímavej ale pořád vidim jenom jednu snahu a to zmenšit strach ze smrti a proto sem proti - ze smrti má bejt strach
jakmile se dá se smrtí smlouvat, začíná se počítat a stává se z toho kšeft
ostatně jistou formou "pojištění" může bejt dohoda mezi postavama v partě (gildě), kdy každej drží na účtu nějakou hotovost právě na tyhle účely, kterou si vzájemně vyúčtovávaj
navíc se mi v tomhle případě nelíbí žádnej systém, kterej běží "automaticky" - daleko lepší se mi zdá nutnost dobýt tělo padlýho, odnesení, nutnost navštívit banku a v neposlední řadě i nemožnost disponovat s účtem padlýho (konto mrtvého muže) - automatickej systém všechno todle obchází
Re: K systemu
Posted: 13:04 24. Feb 2008
by Darien
Photter - to může fungovat mezi drowy... ale ne v systému náhodných paret osob, co se na Povrchu občas potkají...
a jak zmenší strach ze smrti... ty peníze zaplatíš tak jak tak.
Re: K systemu
Posted: 13:33 24. Feb 2008
by kucik
Podobny system uz jsem jednou videl a neprisel mi jako moc pozitivni pro hru. Cele je to o tom, nacpat do chramu co nejvic penez, aby pak byla smrt bezbolestna.
Re: K systemu
Posted: 13:45 24. Feb 2008
by OneHeart
Jo, něco ála systém aury

aneb předplaťte si ráj
