Page 3 of 7

Re: Nehratelne

Posted: 12:24 11. Feb 2008
by Teesha
teď tu o Červené Karkulce

Re: Nehratelne

Posted: 12:35 11. Feb 2008
by OneHeart
Magratela wrote:Joo tady dorowakum se to chvasta jakej maji namaranej stroj kdyz jich je tam aspon 10 a u duergaru hrajou jen 4 hraci :cry:
to ale není žádná chyba. Je jen tvoje volba, kde hraješ.

Re: Nehratelne

Posted: 13:02 11. Feb 2008
by photter
jestli máte nějakej zájem na zachování druhu, pořád eště platí nabídka nechat se odchytit a odvléct do říše
pestrý pracovní příležitosti od kuchyňský suroviny na jedný po duergarskýho velvyslance na druhý straně, stači se osvědčit :mrgreen:

ale jestli radši zůstáváte u točením kladivem na fóru tak si pro mě za mě třeba vyhyňte...možná sou vaše NPC zábavnější, sice nám nechtěj řezat uši ale zato s náma vobchodujou

btw. jestli okoli Hagolu považujete za nehratelný tak bych vám přál naše tunely, to byste se pro samej brek ani nenadejchli

Re: Nehratelne

Posted: 13:05 11. Feb 2008
by Krata
Pravda je že při nedostatku hráčů to fakt asi stojí za nic, ted to tam máte upravený tak zkuste někoho nějak přitáhnout.. kámoše, spolupracovníky, spolužáky, někoho z Thalie, náhodný chodce po ulici.. nebo jednoduše otroky scháníme vždycky :lol: , i mladí drowové jsou přijímáni :wink:

Re: Nehratelne

Posted: 13:10 11. Feb 2008
by photter
já nevim, proč se tomu vodchycení tak bráníte...nezdá se vám to jako nádhernej příběh na sehrání ?
chycen, odvlečen, zotročen, nasazenej do bojový jednotky, naučil se a vokoukal drowskou taktiku boje a potom
a/ uprchl, slednotil duergary pod svoji vlajku a zahájil nelítostnou válku nebo
b/ pochopil, že temný rasy se musej spojit proti hrozbě plyšáků z povrchu, dal se na diplomacii, stal se duergarským velvyslancem v drowí říši a architektem novejch vztahů v podtemnu

určitě se dá vymyslet i c/ a d/ jenom trochu zapojit fantazii a neběžet hlavou proti zdi

Re: Nehratelne

Posted: 13:12 11. Feb 2008
by Krata
Ta dipmlomacie taky není špatnej nápad :)

Re: Nehratelne

Posted: 13:27 11. Feb 2008
by Teesha
sice by jste museli jednat se mnou...:) ale při mým krásným obličeji a těle by to byl jenom zážitek, kterej by vám každej záviděl..takže až bude někdo z vás na duergarský ambasádě..brnkněte :)

Re: Nehratelne

Posted: 13:58 11. Feb 2008
by kucik
10? Mas nas snad za nejakou minirodinku? Pokud vim, tak pred wipem se tu hromada hracu bila do prsou, jak udelaj tlupu duergaru. Co se tak domluvit s nima?

Re: Nehratelne

Posted: 14:16 11. Feb 2008
by Magratela
Koukam ze asi ne kazdy zvas to chape :roll: Ja tu napsala ze to tam unas je drsny at se stim neco udela a prilaka to jine hrace.To se udelalo a hned to je hratelnejsi tim dekuji WB.Zda si myslite ze jen proto ze vas je hodne vam budeme delat otroky tak to ste asi vedle jak ta jedle :twisted: A nemuzu zato ze to tady kazdej hned vzdal a jsme tam jen ctyri co vim.Presto Moria se nevzda a nebude nikdy delat otroka takove pakazi jako je drowska chatra a tesi se na nahrdelnik kde budou usi cele vasi rodiny :twisted:

Re: Nehratelne

Posted: 14:18 11. Feb 2008
by photter
dělej, co musíš, ta rohatá potvora dole si už teď mne ručičky :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Nehratelne

Posted: 14:19 11. Feb 2008
by xyz
Magratela wrote:Presto Moria se nevzda a nebude nikdy delat otroka takove pakazi jako je drowska chatra a tesi se na nahrdelnik kde budou usi cele vasi rodiny :twisted:
Moje řeč! :twisted: Sakra lidi pojďte k duergarům! :lol:

Re: Nehratelne

Posted: 14:19 11. Feb 2008
by xyz
photter wrote:dělej, co musíš, ta rohatá potvora dole si už teď mne ručičky :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ano, mne si ručičky, na drowí hlavičky. :twisted:

Re: Nehratelne

Posted: 14:28 11. Feb 2008
by Pivo
Teesha wrote:ano ano...to je tak, že se prostě nevěnuješ jedné postavě, ale přebíháš z jedné na druhou.....
Hrát za jednu postavu a hrát on line singl to po delší době omrzí,proto jsem šel na povrch :!:
Hraju si rp s NPC.Škoda,že mlčí.
Jinak je Thalie super!!!

Re: Nehratelne

Posted: 15:07 11. Feb 2008
by liuk
Chi chi - chci vidět kdo bude vládci v podtemnu jako první popraven za pokus rozpoutat válku mezi duergary a drowy.

Re: Nehratelne

Posted: 15:11 11. Feb 2008
by Sorrow
Treba tam vtrhne Hulkovej rad a pobije uplne vsechny :D