Page 3 of 4
Re: Help
Posted: 12:57 14. Feb 2008
by Krata
Jednoduše dej ty soubory kam patřej

hak do hak atd.. a tenhle soubor je mod, ten dej do modules.. nehledej v tom vědu

jednoduše to vyzkoušej a když to nepoběží tak znova

Re: Help
Posted: 13:24 14. Feb 2008
by photter
přesně tak, ten *.mod klidně smaž, je nanic, erfy do erf, haky do hak, tlk do tlk
to zkopirování nevzdávej, schovej si akorát svůj nwncdkey.ini (klidně si schovej všechny *.ini soubory z hlavního adresáře NWN, zachováš si nastavení, historii a oblíbený) a těma pak přepiš ty zkopírovaný
Re: Help
Posted: 15:12 14. Feb 2008
by nomis_b
Karogan wrote:
P.S.: známýho mám co má NWN, ale kompletně překopírovat celý NWN neexistuje v žádném případě, protože moje registrovaná originálka je jen jedna a občas si zahraju i světový servery, kde je potřeba originálka a hlídají to tam.
Hm, no ja mam originalku, a bo mne to nebavi instalovat, tak to taky jen tak kopiruju a vsechno v pohode funguje... ale na zadnych svetovych serverech nehraju... jen tady na Thalii
P.S. Asi je to verzi. Ja mam platinum edition. (kdyby ji nekdo chtel kupovat, tak vrele nedoporucuju. Prej je to nejpadavejsi verze NWN, a docela si s ni "uzivam" ).
Re: Help
Posted: 15:17 14. Feb 2008
by Lord_Berserk
nomis_b wrote:Hm, no ja mam originalku, a bo mne to nebavi instalovat, tak to taky jen tak kopiruju a vsechno v pohode funguje... ale na zadnych svetovych serverech nehraju... jen tady na Thalii
P.S. Asi je to verzi. Ja mam platinum edition. (kdyby ji nekdo chtel kupovat, tak vrele nedoporucuju. Prej je to nejpadavejsi verze NWN, a docela si s ni "uzivam" ).
Tu mam taky je dobra az na par drobnosti...vobcas me to vyhodi s kritickou chybou nebo jen tak proste ...kdyz spooostim pres startovni menu mi to haze Error, kterej po vodklepnuti spusti vpohode hru... ale jinak to bezi vpohode

Re: Help
Posted: 15:40 14. Feb 2008
by Theogil I
My máme doma platinium a diamond, brácha zazoban samo že ten diamond a rozdíl je pouze snad v přidaných modulech v té bráchově superedici.
Re: Help
Posted: 17:31 14. Feb 2008
by Karogan
[/quote]Hm, no ja mam originalku, a bo mne to nebavi instalovat, tak to taky jen tak kopiruju a vsechno v pohode funguje... ale na zadnych svetovych serverech nehraju... jen tady na Thalii
P.S. Asi je to verzi. Ja mam platinum edition. (kdyby ji nekdo chtel kupovat, tak vrele nedoporucuju. Prej je to nejpadavejsi verze NWN, a docela si s ni "uzivam" ).[/quote]
Já mám taky platinum a užívám si ji. Když si stáhneš HAK z NWN Vaulutu na animace, přestane ti padat
Oki přijdu domů, nebudu to intalovat, ale kopírovat a uvídíme zda-li si zahraju či ne.
Re: Help
Posted: 17:40 14. Feb 2008
by photter
to je opravdu putna, co je natištěný na tej placce, ze který to cpeš do kompu, nwmain.exe je všude stejnej
že má svý mouchy víme všichni ale dá se s tim žít, kdo pamatuje "stabilitu" verze 1.01 ví, že aktuální verze je o stovky procent stabilnější
tady je každá rada drahá, nejlepší je udržovat wokna v dobrý kondici ale s tim je pozdě začínat, když už sou zahnojený a rozesraný
čistit a opravovat registry (JV16 nebo VitSoft) , neinstalovat hovadiny, odinstalovávat speciálním programem (TotalUninstal) a vymetat zbytky z registrů (ruce), defragmentovat (O&ODefrag), etc...
konflikty mezi driverem grafiky a nwmain (známý okamžitý ztuhnutí obrazu) vychytá Dachshund AntiCrash
pro vícejádrový Athlony existuje gamefix
občasná přeinstalace DirectX nemůže škodit
Re: Help
Posted: 19:13 14. Feb 2008
by kucik
A uplne nejucinejsi je, vubec nerozbalovat krabici s napise M$ Windows *** a zadny podobny viry do pocitace neinstalovat.
*rejp spokojenyho uzivatele linuxu*
Re: Help
Posted: 19:32 14. Feb 2008
by photter
to taky existuje v krabici ? *trochu udiveně*
Re: Help
Posted: 20:38 14. Feb 2008
by Karogan
Hm... tak přehrát to nejde bohužel. Píše mi to že nelze nahrát modul, že mi chybí potřebný cepy. Ani ty portréty nejdou a to jsem je rozbalil a přehrál na override, damn. Prdím na to..
Moc děkuji za čas..

Re: Help
Posted: 23:24 14. Feb 2008
by Krata
Cože, to je blbost.. otevřel si to v zipu a dal si extrahovat do C:/NWN/Hak/ soubor? (příklad)
To musí jít, když to dělaj amatéři na PC a šlo jim to tak proč by to nešlo tobě

Re: Help
Posted: 23:59 14. Feb 2008
by kucik
Karogan wrote:Hm... tak přehrát to nejde bohužel. Píše mi to že nelze nahrát modul, že mi chybí potřebný cepy. Ani ty portréty nejdou a to jsem je rozbalil a přehrál na override, damn. Prdím na to..
Moc děkuji za čas..

Chjo.
1. Kdo rikal, ze portrety patrej do override? Portrety necekane patrej do portraits.
2. pokud ti to hlasi, ze ti chybi nejake haky, mozna by bylo zahodno si precist, ktere haky ti to rika ze nema, podivat se, v kterem z tech archivu jsou a prekopirovat je do adresare hak/
Re: Help
Posted: 09:26 15. Feb 2008
by Karogan
mne nechybí HAKy, ale chybí mi ty cepy. HAKy mám překopírovaný do haks, hudbu do music atd.
Ale na internetu píšete NAINSTALUJETE CEP. a já ho co, já ho instalovaný nemám, já ho mám jen rozbalený a překopíropvaný do složky modules (pokud je to dobře, někdo tady říkal, že jo). Nebo ty rozbalené CEPY mám taky překopírovat do složky HAKS a ne do MODULES?
Bohužel já mám na tyhle věci smůlu. Ne, že bych nic nevěděl, vždyť dělám denně v práci s kompama a programama, ale na tohle já mám prostě smůlu a vždycky jsem ji měl.
Re: Help
Posted: 09:36 15. Feb 2008
by Daanri
Ehm, staci riadne citat a rozmyslat.
Takze este raz a hadam dost jasno:
Subory s koncovkou .hak patria do adresara HAK, tym je myslene, ze vsetky take subory, ci uz z CEPu alebo Thalie.
Subory s koncovkou .erf (ak tam take su), patria do adresara ERF.
Subory s koncovkou .tlk (thalie.tlk a alebo cep2.tlk) patria do adresara TLK.
Subory s koncovkou .bmu (jedna sa o hudbu ci oblasti alebo boje) patria do adresara MUSIC.
Subory s koncovkou .tga (jedna sa o portrety) patria do adresara PORTRAITS
Subory s koncovkou .mod (to su tie subory co sa zobrazuju na prehranie vo WINAMPE alebo MPEG atd), patria do adresara MODULES
A vsetko ostatne patri do adresara OVERRIDE.
Ak tam niektori z tych adresarov nemas, tak ho vytvor. Ak tie subory nakopirujes tymto vyssie popisanym sposobom, nemal by si mat ziaden problem.
Re: Help
Posted: 10:37 15. Feb 2008
by kucik
Protoze se na closed source systemech (napr. Windows) jen maloco kompiluje, jakakoliv instalace je v podstate jen rozbaleni a prekopirovani souboru.
Postup viz Daanri. Nektere z tech kroku jsou sice zbytecne, ale pro ciste svedomi to prosim udelej presne podle toho navodu.