Page 3 of 3

Re: BARVÍŘ

Posted: 11:46 13. Feb 2008
by Darien
Ted tu čtu, že nejdou obarvit pláště? To je ale dost hloupé, za to bych se ted aurčitě přimlouval, látky by se měly dát barvit všechny....

Re: BARVÍŘ

Posted: 11:55 13. Feb 2008
by kucik
Darien wrote:Ted tu čtu, že nejdou obarvit pláště? To je ale dost hloupé, za to bych se ted aurčitě přimlouval, látky by se měly dát barvit všechny....
Prosim zkus napred cist a pak teprv psat.
O neco vys na to odpovidam, ze je casem snad doplnim.

Re: BARVÍŘ

Posted: 12:11 13. Feb 2008
by Darien
Velká omluva Mr. Kucik, vážně jsem to přehlédl.

Re: BARVÍŘ

Posted: 13:17 13. Feb 2008
by photter
jen doplním, že štíty nejdou

Re: BARVÍŘ

Posted: 17:10 13. Feb 2008
by monstera
Seth-Plzen wrote:No pokud ja vím, tak se ti ta zbroj, kterou chces obarvit ukazuje na tom panakovi za barvirem. Aspon u me to tak bylo. Takze hned vidis, jak ta zbroj vypada. A hlavne kdykoliv muzes rict, ze chces svy veci zpet a pak nic neplatis. System je to doceal promakanej, nemenil bych ho. Ale pridal bych tam jeste moznost obarveni helm, plastu a stitu.
Sakra, já si toho paňáci nevšim a utratil jsem zvbytečně tisícovku, když se mi barvy nelíbily a barvil jsem znova :(
:cry:

Re: BARVÍŘ

Posted: 17:23 13. Feb 2008
by kucik
Tisicovku? Kde berete tak drahy saty?

Re: BARVÍŘ

Posted: 17:53 13. Feb 2008
by Theogil I
kucik wrote:Tisicovku? Kde berete tak drahy saty?
Já studoval a studoval a budoucnost si budoval aby ze mě zemědělec byl ...... :lol:

Re: BARVÍŘ

Posted: 18:51 13. Feb 2008
by Seth-Plzen
Pro některé postavy bych založil JZD a nechal je na splátky koupit traktor :-)

Re: BARVÍŘ

Posted: 20:59 13. Feb 2008
by monstera
kucik wrote:Tisicovku? Kde berete tak drahy saty?
Pilně makám - sbírám trhám a prodávám , nelelkuju, nekecám, nehoním se za jedním jezevečkem, nevysedávám v hospodách... A pak to blbě utratím u barvíře, když se mi barvy jeví na brnění jinak než ve vzorníku, a nevšimnu si figury za barvičem ...

Re: BARVÍŘ

Posted: 08:30 14. Feb 2008
by Theogil I
Seth-Plzen wrote:Pro některé postavy bych založil JZD a nechal je na splátky koupit traktor :-)
No jo zatím to je švanda, ale jak přijde u bráchy další lvl (počítám tak v době za dva až tři týdny) tak by se ten traktor nebo lépe kombajn jisto jistě hodil. Variantou brod, tedy druhou, zůstává možnost navštívit banku se zbraní v ruce za účelem získání sociálních dávek. Nepřidá se někdo? :D

Re: BARVÍŘ

Posted: 09:47 14. Feb 2008
by Seth-Plzen
Theogil I wrote:
Seth-Plzen wrote:Pro některé postavy bych založil JZD a nechal je na splátky koupit traktor :-)
No jo zatím to je švanda, ale jak přijde u bráchy další lvl (počítám tak v době za dva až tři týdny) tak by se ten traktor nebo lépe kombajn jisto jistě hodil. Variantou brod, tedy druhou, zůstává možnost navštívit banku se zbraní v ruce za účelem získání sociálních dávek. Nepřidá se někdo? :D
Bohužel do toho moje postava asi nepůjde :-). Já už jsem se nějak smířil s tím, že bude chudá jak kostelní myš. Zemědělce z ní dělat nebudu, už jich je tu dost :-). Někdy to vypadá jak nálet kobylek

Re: BARVÍŘ

Posted: 11:26 15. Feb 2008
by kucik
Menili se ceny barvire. Prosim nepanikarit, budou se vzapeti menit jeste jednou. :roll: