Spánek, meditace, únava

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Spánek, meditace, únava

Post by OneHeart »

Tak pak nevim co je meditace, já myslel ,že se bavíme o hře :)
Vaillardo Vran:
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Spánek, meditace, únava

Post by Darien »

Hlavně bychom si měli raději zameditovat, než tu na sebe v některých forech vyštěkneme:)


to Sorrow - no, šlo mi tak trošku o logiku, že když se jako člověk vyspí, tak může meditovat, i když mezitím nebyla hodina. A tím, že nemůžeš spát víckrát za sebou to ani není zneužitelný. Spíš takovej bonus občasnej.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: Spánek, meditace, únava

Post by jaara »

Mohlo by se pridat pro ostatni povolani neco jako "odpocivani", coz by bylo stejne jako meditace/modlitba pro kouzlici povolani.
Hranice se asi posune, spanek pri 20% a postih pri 80% mozna, popremyslim o tom. Stejne tak jako kouzleni u maga.
Navic, kazda postava ma staminu (=tzn opak unavy, akorat je to ciselna hodnota) a ta se s rostoucim levelem zvysuje. Na rychlost unavovani ma vliv hlavne odolnost a pokud se vas mag rychle unavil, pak je velmi pravdepodobne, ze ji ma dost malou..
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Spánek, meditace, únava

Post by Zyga »

podle magovejch HP soudim ze ma odolnost jako ja a me za tu vypravu nabehlo asi 27% unavy (sem fighter takze sem byl mozna este vytizenejsi nez mag s tema svejma par odolej elementum nebo jak se ta verze 1. urovne menuje)
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: Spánek, meditace, únava

Post by Marvin »

Chci se pridat k tomu aby bylo pro vsechny povolani udelano neco ve stylu meditace u magu .... mam postavu trpasliciho obrance, ziskal sem odbornost Obranny postoj,jednou za den ... spim vzdy iba v hostincich ... unavu sem diky sve nadprumerne odolnosti jeste nepocitil takze u ohniste sem se nikdy nemohl vyspat....tymto sa pouziti "jednou za den" stava prakticky nepouzetilnym v hre...kdyz nekam du vyspim se v hospode a pak to muzu pouzit jen jednou. takze v realu ju muzu pouzit mozno raz za 4 hodiny... nic moc popravde,ta odbornost je takto k nicemu...
timto prosim DM/WB at se na to podivaji...soucasny system znevyhodnuje odbornosti mnoha povolani (zmineny mnich,aac,pan zbrane-ki zraneni) a kazi to radost hrace z onoho povolani,ja sem se na tu odbornost nehorazne tesil, ale kdyz je skoro nepouzitelna tak mna to mrzi a kazi zabavu ....
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Re: Spánek, meditace, únava

Post by human_wreck »

Zajímalo by mě, jak je to ted s tím spaním. Když jsem spal naposledy venku u ohniště, tak mi to vzalo jen 25% z 50% únavy. Po vyspání to napsalo, že je postava dost rozlámaná a spánek nestál za nic. Bylo to v lokaci Krynské hory - východní okraj. Nebo tak nějak.
Jako přišlo by mě to normální, ale Kucik tuším psal v úpravách, že spánek vždy únavu nuluje.
btw: duši bytosti jsem kontroloval několikrát, abych měl jistotu, že se opravdu dívam na svoji únavu.
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Spánek, meditace, únava

Post by photter »

v lokaci se nastavuje "kvalita" spánku, zkus se tam příště vyspat dvakrát po sobě, co to udělá
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Spánek, meditace, únava

Post by igor »

prosím toho kdo má u sebe modul, aby změnil u mnicha animaci meditace tak jak byla než to někdo přepsal původnim tj. mnich má klečet a mít sepnuté ruce.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Spánek, meditace, únava

Post by melvik »

uz by to melo byt meditovani
Locked