Page 3 of 329

Posted: 21:44 22. May 2007
by jaara
Sylmael wrote: Diky Jaaro! Takeho psa som vzdy chcel! *brusi noze*
Coze? Noze? *hleda v bordelu gravity-gun..*

Posted: 21:45 22. May 2007
by Daanri
A vraj druid.... :roll:

Posted: 22:04 22. May 2007
by Sylmael
Coooozeee? *kraja klobasku a hadze psikovi* Co ste si o mne zas mysleli?!

Posted: 22:06 22. May 2007
by Daanri
No len to naj.... (doplnte co chcete) ako vzdy :wink:

Posted: 22:17 22. May 2007
by Sylmael
Najprv si toho cokla poriadne vykrmim.. a potom.. :twisted:

Posted: 08:18 24. May 2007
by Kiri
HEHE kdo ma rad kurata? Poslal Berserk, ale uz mi to neda, musim se podelit.

http://www.youtube.com/watch?v=luS74lyhmKs

Chození po vodě

Posted: 10:41 24. May 2007
by Anderson I

Posted: 20:53 25. May 2007
by Sylmael

Posted: 22:01 25. May 2007
by WKing

Posted: 19:51 26. May 2007
by Pajule
hh ja sem prisla po nemoci do skoli a psali sme test z prirodaku na pavouky..tak tam tak ctu otazky a vidim KOKON..a co mi sem tam nenapsala samozrejme ze se tam odsud zbyraji pavouci vlakna na tetivy luk...kdyz nam ucitelka ten test rozdavala tak se mi ptala proc sem tam napsala takovou kravinu :twisted: (este ze sem to nemela do klasifikace)
tady je videt jak THALIJKA krasne mate hlavicku :lol:

Posted: 19:58 26. May 2007
by Sylmael
Pajule wrote:hh ja sem prisla po nemoci do skoli a psali sme test z prirodaku na pavouky..tak tam tak ctu otazky a vidim KOKON..a co mi sem tam nenapsala samozrejme ze se tam odsud zbyraji pavouci vlakna na tetivy luk...kdyz nam ucitelka ten test rozdavala tak se mi ptala proc sem tam napsala takovou kravinu :twisted: (este ze sem to nemela do klasifikace)
tady je videt jak THALIJKA krasne mate hlavicku :lol:
LOL za toto by som ti dal domaci VEZENI *pokyne na Kiriho* :wink:

Posted: 20:33 26. May 2007
by Kiri
Sylmael wrote:
Pajule wrote:hh ja sem prisla po nemoci do skoli a psali sme test z prirodaku na pavouky..tak tam tak ctu otazky a vidim KOKON..a co mi sem tam nenapsala samozrejme ze se tam odsud zbyraji pavouci vlakna na tetivy luk...kdyz nam ucitelka ten test rozdavala tak se mi ptala proc sem tam napsala takovou kravinu :twisted: (este ze sem to nemela do klasifikace)
tady je videt jak THALIJKA krasne mate hlavicku :lol:
LOL za toto by som ti dal domaci VEZENI *pokyne na Kiriho* :wink:
to uz ma :D:D:D i se zarachem na PC, akroat nevim, jak se sem dostane.

Posted: 13:59 06. Jun 2007
by Rejty

Posted: 16:15 06. Jun 2007
by jaara
Pajule wrote:hh ja sem prisla po nemoci do skoli a psali sme test z prirodaku na pavouky..tak tam tak ctu otazky a vidim KOKON..a co mi sem tam nenapsala samozrejme ze se tam odsud zbyraji pavouci vlakna na tetivy luk...kdyz nam ucitelka ten test rozdavala tak se mi ptala proc sem tam napsala takovou kravinu :twisted: (este ze sem to nemela do klasifikace)
tady je videt jak THALIJKA krasne mate hlavicku :lol:
:lol: :lol:
Tak to já bych se hádal, že mám pravdu 8)

Posted: 20:13 16. Jun 2007
by Sylmael
Manzelia ziju spolu uz 50 rokov. Kazdu nedelu chodili do kostola, ale dedko vzdy zaspal tak si babka prichistala ihlu, ktorou bude dedka budit.V kostole polozil knaz recnicku otazku:
Ako volame najvysieho spasitela a otca Jezisa Krista?
Dedko vtedy zachrapal tak ho babka pichla palicou dedko sa prebudil a zakrical:
Paneboze!
Knaz bol s toho prekvapeny za cely svoj zivot ako knaz nevidel taky zaujem o Bozie slovo. Po par minutach dal dalsiu recnicku otazku:
Koho Boh poslal ako vykupitela??
Dedko zase zachrapal tak ho babka znovu pichla a tak dedko zakrical:
Jezisi Kriste!
Knaz znovu prekvapeny, ale pokracoval nakoniec polozil poslednu recnicku otazku:
Co povedala Eva Adamovi ked mu porodila 300 dieta??
Dedko znovu zachrapal a tak ho babka znovu pichla ihlou a dedko zakrical:
Este raz ma tym pichnes tak ti to vytrhnem a strcim ti to do riti!!!