Page 3 of 8

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 08:54 25. Feb 2008
by Theogil I
Jonny wrote:Taky se zucastnim, po letni zkusenosti si to ujit nenecham, ale po zazitcich ze zpatecni cesty uz auto neberu :D ....Jestli by bylo jeste misto, tak bych se svezl, jak vyjednaval Krata, s Brnakama :) , nebo, kdyz by uz nebylo, tak pojedu s Prazakama vlakem...Akorat doufam, ze to na tomhle srazu neskonci jak v lete k ranu u Krkovicky... :D
Počítáme s tebou na přímou linku Brno - Plzeň mezipřistání Kolín. Místenka je zpáteční, na ostatní otázky odpoví velitel stroje a řidič v jedné osobě Awadar, protože jsem moc línej řídit. :lol:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 10:15 25. Feb 2008
by Krata
Tentokrát si rád odpustim překvápko v podobě sladké palačinky a následnou soutěž v ex, posledně to nebylo moc dobrý :o

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 12:18 25. Feb 2008
by Jonny
Dobře, dík :wink:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 12:31 25. Feb 2008
by Awadar
Jonny wrote:Dobře, dík :wink:
mám i pro tebe zamluvit spaní - je to ta 4 260 ,- kč/noc
http://www.mapy.cz/#x=130641152@y=13475 ... _149833601

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:01 25. Feb 2008
by Lord_Berserk
Knjapa zamluvena... na 19h na jmeno Thalie - velkej stul pod drakem :wink: ...kdo pride pozde kupuje lihoviny

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:02 25. Feb 2008
by Rejty
Ja prijdu uz v sest. :mrgreen:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:05 25. Feb 2008
by pepa48
hh vsadil bych se že Rejty přijde tak v půl osmý :D:D

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:07 25. Feb 2008
by igor
Tak já přijdu v 17:00, dam si jedno nebo dvě a půjdu domů.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:11 25. Feb 2008
by Rejty
igor wrote:Tak já přijdu v 17:00, dam si jedno nebo dvě a půjdu domů.
Jo, to je ti podobny. :wink:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:11 25. Feb 2008
by Zyga
Tak me napada, maj tam i jiny pivko naz zahranicni?

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:14 25. Feb 2008
by Lord_Berserk
Zyga wrote:Tak me napada, maj tam i jiny pivko naz zahranicni?
Staropramen jedine :wink:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:15 25. Feb 2008
by photter
do plzně na smícháč, to je teda kultůra :?

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:16 25. Feb 2008
by pepa48
Rejty wrote: Pivo tam toci Staropramen, Stellu a Hohegarden.
edit: sry už mě předbeh Berserk :)

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:16 25. Feb 2008
by igor
Rejty wrote:
igor wrote:Tak já přijdu v 17:00, dam si jedno nebo dvě a půjdu domů.
Jo, to je ti podobny. :wink:
No matně si vybavuju kdy sem s tebou byl naposled v hospodě... žeby ne podzimnim srazu Thalie? :P

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:16 25. Feb 2008
by OneHeart
Staráčem nepohrdnu :)