Page 3 of 8
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 08:54 25. Feb 2008
by Theogil I
Jonny wrote:Taky se zucastnim, po letni zkusenosti si to ujit nenecham, ale po zazitcich ze zpatecni cesty uz auto neberu

....Jestli by bylo jeste misto, tak bych se svezl, jak vyjednaval Krata, s Brnakama

, nebo, kdyz by uz nebylo, tak pojedu s Prazakama vlakem...Akorat doufam, ze to na tomhle srazu neskonci jak v lete k ranu u Krkovicky...

Počítáme s tebou na přímou linku Brno - Plzeň mezipřistání Kolín. Místenka je zpáteční, na ostatní otázky odpoví velitel stroje a řidič v jedné osobě Awadar, protože jsem moc línej řídit.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 10:15 25. Feb 2008
by Krata
Tentokrát si rád odpustim překvápko v podobě sladké palačinky a následnou soutěž v ex, posledně to nebylo moc dobrý

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 12:18 25. Feb 2008
by Jonny
Dobře, dík

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 12:31 25. Feb 2008
by Awadar
Jonny wrote:Dobře, dík

mám i pro tebe zamluvit spaní - je to ta 4 260 ,- kč/noc
http://www.mapy.cz/#x=130641152@y=13475 ... _149833601
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:01 25. Feb 2008
by Lord_Berserk
Knjapa zamluvena... na 19h na jmeno Thalie - velkej stul pod drakem

...kdo pride pozde kupuje lihoviny
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:02 25. Feb 2008
by Rejty
Ja prijdu uz v sest.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:05 25. Feb 2008
by pepa48
hh vsadil bych se že Rejty přijde tak v půl osmý

:D
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:07 25. Feb 2008
by igor
Tak já přijdu v 17:00, dam si jedno nebo dvě a půjdu domů.
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:11 25. Feb 2008
by Rejty
igor wrote:Tak já přijdu v 17:00, dam si jedno nebo dvě a půjdu domů.
Jo, to je ti podobny.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:11 25. Feb 2008
by Zyga
Tak me napada, maj tam i jiny pivko naz zahranicni?
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:14 25. Feb 2008
by Lord_Berserk
Zyga wrote:Tak me napada, maj tam i jiny pivko naz zahranicni?
Staropramen jedine

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:15 25. Feb 2008
by photter
do plzně na smícháč, to je teda kultůra

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:16 25. Feb 2008
by pepa48
Rejty wrote: Pivo tam toci Staropramen, Stellu a Hohegarden.
edit: sry už mě předbeh Berserk

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:16 25. Feb 2008
by igor
Rejty wrote:igor wrote:Tak já přijdu v 17:00, dam si jedno nebo dvě a půjdu domů.
Jo, to je ti podobny.

No matně si vybavuju kdy sem s tebou byl naposled v hospodě... žeby ne podzimnim srazu Thalie?

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:16 25. Feb 2008
by OneHeart
Staráčem nepohrdnu
