Page 3 of 5
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 18:48 25. Feb 2008
by igor
photter wrote:když se vo mě kapku postaráte
Myslíš jako když tě vožerem do němoty? Tak si to myslel?

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 18:49 25. Feb 2008
by Rejty
photter wrote:ale ne rejty kosou, kurwa

Muzu vzit klidne srp.

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 18:54 25. Feb 2008
by igor
Rejty wrote:Muzu vzit klidne srp.

*po zážitcích z Hracholusek si zděšeně představí Rejtyho se srpem*

No jak sem psal, v 17:00 si dam jedno dvě piva a jdu rychle domů

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 19:01 25. Feb 2008
by photter
Rejty wrote:photter wrote:ale ne rejty kosou, kurwa

Muzu vzit klidne srp.

a kladivo ne ?
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 19:02 25. Feb 2008
by Rejty
photter wrote:a kladivo ne ?
Nejsem klerik.

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 19:03 25. Feb 2008
by nomis_b
photter wrote:Rejty wrote:photter wrote:ale ne rejty kosou, kurwa

Muzu vzit klidne srp.

a kladivo ne ?
Berte vsechno co mate doma... nacku bude v ulicich dost

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 19:40 25. Feb 2008
by kucik
nomis_b wrote:
Berte vsechno co mate doma... nacku bude v ulicich dost

OK *sunda z police oblibenou sa58* Jeste svacinku do vlaku a muzu.
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 19:50 25. Feb 2008
by nomis_b
Krata wrote:Hele stoky už mám rozpracovaný já, vem si něco jinýho joo

Tak a ted k tematu
tak sme se shodli s Kratou, ze na stoky je pod Charxassem mista dost, ze se tam vejdou oba nase vytvory. Jsme i dohodnuti jak na sebe navazou, takze budeme mit brzy nejnadhernejsi a nejrozsahlejsi stoky na serveru
No dobre.. popravde sme se shodli, ze bude nejlepsi to probrat tuhle sobotu u piva

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 21:17 25. Feb 2008
by skarbi
Ste asi nebyli v těch našich

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 01:28 26. Feb 2008
by Zyga
skarbi wrote:Ste asi nebyli v těch našich

Fuj si budu sakra rozmejslet jestli vlezu vubec do nakejch stok, natoz do duergarich

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 09:18 26. Feb 2008
by skarbi
To je jasný, že to nejni pro nějaký nafintěný paničky

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 10:49 26. Feb 2008
by DenGrasse
nomis_b wrote:tak sme se shodli s Kratou, ze na stoky je pod Charxassem mista dost, ze se tam vejdou oba nase vytvory. Jsme i dohodnuti jak na sebe navazou, takze budeme mit brzy nejnadhernejsi a nejrozsahlejsi stoky na serveru
neměly by stoky v podtemnu bejt NAD Charxassem (kvůli vyrovnání spodních vod atd..)

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 11:11 26. Feb 2008
by skarbi
A tlačit zbytečně čerpadlama vodu a všechny s*ačky nahoru? Víš kolik by na to padlo otroků??

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 09:33 27. Feb 2008
by hrusi
Tak mě napadlo, když jsem tu čet na fórku nějaký připomínky k odhadu ceny...
Je pochopitelný, že na povrchu a u drowů je odhad ceny podle charismy čím vyšší tím lepší. Ale v Hagolu by to mohlo bejt, tak že čím nižší charisma tím větší přízeň obchodníka? Co nebylo by to logický? Teď vlastně bere vlastní duergary na hůl a když se tam přihrne nějakej drow, tak má hned nejlepší ceny....

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 09:53 27. Feb 2008
by Zyga
Odhad ceny beha pod inteligenci, charisma je uplne jedno jakou mas