Page 3 of 3

Re: Zatizeni serveru

Posted: 17:23 26. Feb 2008
by kucik
Daanri wrote:Ono ja som si vcera vsimol ze vyhadzovalo aj naku chybu scriptu. Neviem co to uz presne bolo ale vypisovalo to bla bla bla: Deleni nulou. Nevyznam sa v tom tak nevim ci to pomuze.
Jo, to je ta DM hulka. Opravim to, ale na nic to vliv nema.

Re: Zatizeni serveru

Posted: 18:47 26. Feb 2008
by Kiri
To Kucik a nechcse to nechavat trasovat v tu kritickou dobu? aby se zjistilo esli neni chyba nekde este v uzlu...takovehle pingy nejsou ani v PFku dle me...zkus to pls natrasovat parkrat po hodine od ty 14 do 16? sem si vsiml, ze tam byl takovej ranec?

Re: Zatizeni serveru

Posted: 19:18 26. Feb 2008
by kucik
Posila to deset pingu kazdych pet minut. Hodilo by se spis delat statistiky cpu load a vyuziti pameti. Uplne by stacilo tam hodit do cronu neco jako vmstat | grep -v "[az]" > /var/log/systemstat a pak na to obcas mrknout.

Re: Zatizeni serveru

Posted: 19:20 26. Feb 2008
by igor
kucik wrote:Posila to deset pingu kazdych pet minut. Hodilo by se spis delat statistiky cpu load a vyuziti pameti. Uplne by stacilo tam hodit do cronu neco jako vmstat | grep -v "[az]" > /var/log/systemstat a pak na to obcas mrknout.
Jaara řikal že prej paměť stačí.

Re: Zatizeni serveru

Posted: 20:12 26. Feb 2008
by kucik
Tak to uz je jedno, co si z toho vygrepujes.

Re: Zatizeni serveru

Posted: 21:06 26. Feb 2008
by Kiri
igor wrote:
kucik wrote:Posila to deset pingu kazdych pet minut. Hodilo by se spis delat statistiky cpu load a vyuziti pameti. Uplne by stacilo tam hodit do cronu neco jako vmstat | grep -v "[az]" > /var/log/systemstat a pak na to obcas mrknout.
Jaara řikal že prej paměť stačí.
Jaara ma noveho tlumocnika :D :D :D :D . Co pa ela velecteny Jaara tedka? *kouka smerem k igorovi, jako by od nej cekal odpoved*

Re: Zatizeni serveru

Posted: 21:38 26. Feb 2008
by igor
Kiri wrote:
igor wrote:
kucik wrote:Posila to deset pingu kazdych pet minut. Hodilo by se spis delat statistiky cpu load a vyuziti pameti. Uplne by stacilo tam hodit do cronu neco jako vmstat | grep -v "[az]" > /var/log/systemstat a pak na to obcas mrknout.
Jaara řikal že prej paměť stačí.
Jaara ma noveho tlumocnika :D :D :D :D . Co pa ela velecteny Jaara tedka? *kouka smerem k igorovi, jako by od nej cekal odpoved*
Tomu bys nerozumněl *ušklíbne se a odplivne si směrem ke Kirimu*

Re: Zatizeni serveru

Posted: 21:46 26. Feb 2008
by Kiri
igor wrote: Tomu bys nerozumněl *ušklíbne se a odplivne si směrem ke Kirimu*
JOO?!!!! pockej zejtra na AEL ... mas stesti, ze mi posadila pred tebe jinak bys zazil banzaaaaj