Pravidla a zvyklosti při PVP
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
no ja si myslim ze zrovna ti lide ktrery se jim nellibej ty mesce plne zlata nemaj 
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
zbroj at si treba necha, to by bylo dost voser, ale at si ji pak nenandava cestou misto ukradenejch hadru, vsecko de *sehrat*
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
Jenom něco dodám k tématu
Když budou přepadávající PC zapínat dislike, zase se zvýší procento mrtvých, a pak zas budete rozjíždět flamy že on 12 lvl zabil mě chudáčka 5 lvl a uričit to moc dobře věděl a využil toho ....
I když neni nahozen dislike tak rány se oplácej, vim to protože když sem šlehnul Gerga ve stoje tak se obrátil a vlepil mi taky jednu, není to zas tak velká prasárna jen hráč musí navolit útok přes kruhové menu a když ji někdo přepadne tak stejně útok opětuje..
Útok ve městě je sám od sebe špatnej, aspon by sis ho mohl prověřit, chvíli dělat že ho pozoruje zda je to on nebo tak něco.. to by bylo dobře zahraný, útok přes obrazovku na postavu ve tmě a ještě ve městě se mi jako dobře zahranej nezdá (čerpám z toho co sem tady přečet)
Když budou přepadávající PC zapínat dislike, zase se zvýší procento mrtvých, a pak zas budete rozjíždět flamy že on 12 lvl zabil mě chudáčka 5 lvl a uričit to moc dobře věděl a využil toho ....
I když neni nahozen dislike tak rány se oplácej, vim to protože když sem šlehnul Gerga ve stoje tak se obrátil a vlepil mi taky jednu, není to zas tak velká prasárna jen hráč musí navolit útok přes kruhové menu a když ji někdo přepadne tak stejně útok opětuje..
Útok ve městě je sám od sebe špatnej, aspon by sis ho mohl prověřit, chvíli dělat že ho pozoruje zda je to on nebo tak něco.. to by bylo dobře zahraný, útok přes obrazovku na postavu ve tmě a ještě ve městě se mi jako dobře zahranej nezdá (čerpám z toho co sem tady přečet)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
hlad je hlad....Lord_Berserk wrote:... 2 hlavy
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
vcem jak a proc deslike způsobi vic smrti?
kdys to stejne napadeny oplaci
tim ze neni dislike proste jen znevyhodnujete ty napadeny
a muzou ho zapnout posledni vterinu pred utokem
kdys to stejne napadeny oplaci
tim ze neni dislike proste jen znevyhodnujete ty napadeny
a muzou ho zapnout posledni vterinu pred utokem
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
I dle mého je útok bez odporu prasárna nejhrubšího zrna, jednoduchá rovnice ... bez odporu vylepšené stažení (na postavu která stojí ve fletu a oplácela by až po první ráně) a už se nezvedne ... totéž platí o odzbrojení ... atd. atd. Napadená postava nemá vůbec žádnou šanci a můžete si tomu klidně říkat zneužívání informací. Tohle mi někdo provést tak je u mě obyčejné PK a tak se k něbu budu nadále chovat ... v tu chvíli by u mě šlo RP dost stranou.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
Myslel sem dislike při tomhle chytání postav, když spolu budete bojovat při neutral a necháte toho tak žádný další útoky nebudou, při dislike když toho necháte tak budou příležitostný a tak.. aby nebylo pochopeno blbě, pokud je PvP, jako že postava chce zabít postavu tak dislike samozřejmě jo, ale poku je PvP ve smyslu zajmout postavu tak reději ne, postava by mohla náhodou zahynout a to je škoda pro obě strany
Vzpomínám na hráče fidorku/cairona kterej před útokem varoval, moc neutočil ale jen vyhrožoval a jeho rány byli jen srážení kdy chtěl postavu nějak dostat do kolen.. další vypalování cejchu a mučení nemluvně.. vždycky když mi přišlo ono varování tak sem se těšil kyd se Vrog vyloupne protože byl dobře hranej
a vypálenej cejch byla pak dobrá RP situace k řešení
Vzpomínám na hráče fidorku/cairona kterej před útokem varoval, moc neutočil ale jen vyhrožoval a jeho rány byli jen srážení kdy chtěl postavu nějak dostat do kolen.. další vypalování cejchu a mučení nemluvně.. vždycky když mi přišlo ono varování tak sem se těšil kyd se Vrog vyloupne protože byl dobře hranej
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
vidim to podobne, nedani odporu v tomhle pripade neni mysleny jako vyhoda pro utocnika, ale naopak vyhoda pro cil, aby nedoslo k nejakymu nechtenymu nasledku
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
No tak cele to loupeni se mi zda dost nedomyslene, jednak sme s Berserkem odkazani na dobrou vuli hrace (prepadeneho) protoze nemame zadnou moznost si nic vzit z invu ci jinak mu cokoli sebrat. Je pak tezke od nekoho neco dostat pokud hrac neni soudnej
Ad Danielfojt: Tenhle hrac mi nikdy pri cinu nevidel, pochybuju ze o me slysel, pokud si dobre pamatuju, jde po me od dob kdy jeho kamarad tragickou nahodou zahynul u skretu a potratil scimitar, ze ktereho sem byl tellem obvynen jako loupeznik. O dalsim vyvoji po tellu se zminovat nebudu, nehlede na to, ze mrtvola, kterou sem chtel znuctit a odnes do vsi aby ji pripadne mohl nekdo pomoct pröbehla peklem tak rychle, ze jsem se nestih zbavit skretu kolem tutiz zmizela....Dale si vybavuji prvni setkani s postavou hrace Danielafojta u ktere diky bohu byl i Zorz. Vydeli sme se prvne nic spatneho sem neudelal, vlastne sem se ho vubec nevsimal a postava zacla byt znihe nic agresivni, byt sme se vydeli prvne, byl jsem obvynen z loupeznictvi a vrazd (holy nesmysl). Posleze sem se pokusil vysvetlit, ze jde zrejme o omyl, a ze za ztratu kamaradova scimitaru opravdu nemohu a poukazal sem an esakci na OOC. Jedina zmena, ktera od te doby nastala, je, ze at sem oblecen jak sem oblecen ve tme i ve dne dycky je postava (upozornuji dost lehce nakaknutelna) kamenovana nepravem hnusnymy poznamkami (beru to, ze si dve postavy nesedli do oka tutiz si hrajeme). To je cely problem
a k prevlekum: vsiml si nekdo gestikulaci a dlouhych vlasu trebas? z postav co se s Ynnem/Denisem setkali + otazka komu sem vyzradil jmeno Ynne ustne? Na to si take nikdy nevzpominam.
jinak se omlouvam, ze pisu takhle moc najednou, stihlsem reagovat az ted.
a chyby taky pls prehlednete, krapet sem psal v emocich 
Edit: Celkem zajimavy jak clovek v noci na dalku pozna ze nekdo tahne za sebou streva kdyz se prevlekne do cistyho
:D:D (relativne)
Ad Danielfojt: Tenhle hrac mi nikdy pri cinu nevidel, pochybuju ze o me slysel, pokud si dobre pamatuju, jde po me od dob kdy jeho kamarad tragickou nahodou zahynul u skretu a potratil scimitar, ze ktereho sem byl tellem obvynen jako loupeznik. O dalsim vyvoji po tellu se zminovat nebudu, nehlede na to, ze mrtvola, kterou sem chtel znuctit a odnes do vsi aby ji pripadne mohl nekdo pomoct pröbehla peklem tak rychle, ze jsem se nestih zbavit skretu kolem tutiz zmizela....Dale si vybavuji prvni setkani s postavou hrace Danielafojta u ktere diky bohu byl i Zorz. Vydeli sme se prvne nic spatneho sem neudelal, vlastne sem se ho vubec nevsimal a postava zacla byt znihe nic agresivni, byt sme se vydeli prvne, byl jsem obvynen z loupeznictvi a vrazd (holy nesmysl). Posleze sem se pokusil vysvetlit, ze jde zrejme o omyl, a ze za ztratu kamaradova scimitaru opravdu nemohu a poukazal sem an esakci na OOC. Jedina zmena, ktera od te doby nastala, je, ze at sem oblecen jak sem oblecen ve tme i ve dne dycky je postava (upozornuji dost lehce nakaknutelna) kamenovana nepravem hnusnymy poznamkami (beru to, ze si dve postavy nesedli do oka tutiz si hrajeme). To je cely problem
a k prevlekum: vsiml si nekdo gestikulaci a dlouhych vlasu trebas? z postav co se s Ynnem/Denisem setkali + otazka komu sem vyzradil jmeno Ynne ustne? Na to si take nikdy nevzpominam.
jinak se omlouvam, ze pisu takhle moc najednou, stihlsem reagovat az ted.
Edit: Celkem zajimavy jak clovek v noci na dalku pozna ze nekdo tahne za sebou streva kdyz se prevlekne do cistyho
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
anzar napsal: vidim to podobne, nedani odporu v tomhle pripade neni mysleny jako vyhoda pro utocnika, ale naopak vyhoda pro cil, aby nedoslo k nejakymu nechtenymu nasledku
ale tim odsuzujes prepadeny k nevyhnutelny prohre a beres mu jakoukoli svobodnou vuli nejak reagovat
proste utocit bez dislike je prasarna( to se pak vsichni muzem vyklaslat na spot atd.)
ale tim odsuzujes prepadeny k nevyhnutelny prohre a beres mu jakoukoli svobodnou vuli nejak reagovat
proste utocit bez dislike je prasarna( to se pak vsichni muzem vyklaslat na spot atd.)
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
no já bych to viděl tak, že pokud chceš někoho napadnout, musíš mu dislike dát. pokud se ti ho povede srazit (takže v tu chvíli nebojuje) nebo projeví ochotu spolupracovat, zase jej vypnout, aby se předešlo těm nechtěným efektům. jako nejzazší možnost bych viděl kontaktovat hráče předem přes tell...huhulak wrote:ale tim odsuzujes prepadeny k nevyhnutelny prohre a beres mu jakoukoli svobodnou vuli nejak reagovat
proste utocit bez dislike je prasarna (to se pak vsichni muzem vyklaslat na spot atd.)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
s tim souhlasim
a pres ten tell to anineni potreba si myslim, tak to fungovalo pri bojich s ostrovany a slo to taky
zrusit dislike je otazka 2 sekund
a pres ten tell to anineni potreba si myslim, tak to fungovalo pri bojich s ostrovany a slo to taky
zrusit dislike je otazka 2 sekund
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
No tak sa vam skusim k tomu vyjadrit aj ja.
V PvP suboji musi byt dany odpor, rieste to ak chcete tak, ze nahadzujte odpor preventivne a tak sa hadam predite zbytocnym OOC veciam.
PvP suboji musi predchadzat nake RP. Cize pokial je to len utok a zabitie, tak je to ciste PK a porusenie pravidiel. Pokial samotnemu suboju (zabitiu) predchadza naka hra tak je to v poriadku. (za RP nepovazujem zvolanie "Zomries" alebo nieco podobne) Pokial sa vam, nieco taketo stane, tak je dobre mat aspon naky dokaz (screen), aby sa mohla situacia vyriesit a dany hrac bude potrestany (a pri opakovanych veciach hodne tvrdo). Pokial nemate ziaden dokaz, tak sa tazko nieco riesi, je to slovo proti slovu.
Utoky na PC/NPC v mestach pokial vas vidi straz, su odporne a to, ze dana straz hned nereaguje, pretoze nie je v hre DM neznamena, ze by len tak stala a nic nerobila. To iste kopec dalsich veci co vystrajate pred NPCckami, pretoze myslite ze nezareaguju, sa necudujte potom aj tvrdej reakcii toho NPC.
Pokial hrate zloducha, tak sa pripravte niest nasledky. Bandita ktory v noci prepadava v lese hned pri Ivory a pak sa cez den sa prechadza po Ivory, je totalna odpornost. Vzdy vas mohol niekto vidiet, niekto spoznat a podobne.
V PvP suboji musi byt dany odpor, rieste to ak chcete tak, ze nahadzujte odpor preventivne a tak sa hadam predite zbytocnym OOC veciam.
PvP suboji musi predchadzat nake RP. Cize pokial je to len utok a zabitie, tak je to ciste PK a porusenie pravidiel. Pokial samotnemu suboju (zabitiu) predchadza naka hra tak je to v poriadku. (za RP nepovazujem zvolanie "Zomries" alebo nieco podobne) Pokial sa vam, nieco taketo stane, tak je dobre mat aspon naky dokaz (screen), aby sa mohla situacia vyriesit a dany hrac bude potrestany (a pri opakovanych veciach hodne tvrdo). Pokial nemate ziaden dokaz, tak sa tazko nieco riesi, je to slovo proti slovu.
Utoky na PC/NPC v mestach pokial vas vidi straz, su odporne a to, ze dana straz hned nereaguje, pretoze nie je v hre DM neznamena, ze by len tak stala a nic nerobila. To iste kopec dalsich veci co vystrajate pred NPCckami, pretoze myslite ze nezareaguju, sa necudujte potom aj tvrdej reakcii toho NPC.
Pokial hrate zloducha, tak sa pripravte niest nasledky. Bandita ktory v noci prepadava v lese hned pri Ivory a pak sa cez den sa prechadza po Ivory, je totalna odpornost. Vzdy vas mohol niekto vidiet, niekto spoznat a podobne.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
a pokud hrac diky tomu druhou postavu nechtene zabije, tak to pak resit jak? cekat na DM? myslim ze tohle by akorat dost lidi odradiloDaanri wrote: V PvP suboji musi byt dany odpor, rieste to ak chcete tak, ze nahadzujte odpor preventivne a tak sa hadam predite zbytocnym OOC veciam.
dokud neni zpusob, jak tohle vyresit (nejaky predmet jak se psalo jinde),tak odpor proste muze znamenat velkej problem
tvoje nazory jsou v tomhle dlouhodobe stejny, at uz to byla Amitha nebo kdokoliv jinej...Daanri wrote: Pokial hrate zloducha, tak sa pripravte niest nasledky. Bandita ktory v noci prepadava v lese hned pri Ivory a pak sa cez den sa prechadza po Ivory, je totalna odpornost. Vzdy vas mohol niekto vidiet, niekto spoznat a podobne.
mam z toho trochu pocit, ze bys vsechny zlouny nejradsi zavrel a nekde je izoloval (podtemno) a s ostatnimi postavami by vubec nemeli prijit do styku
akorat pak by to byla trochu nuda, nemyslis?
jasne, ze pokud nekdo chce hrat zlou postavu, tak musi pocitat, ze se s nim podle toho bude jednat, ale na druhou stranu tohle predstavuje vyrazny zpestreni hry a nemuseli by se mu kvuli tomu hned hazet klacky pod nohy
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
Tohle se mi vůbec nezdá. Každý hráč si určitě rád zahraje RP CvC ,ale jestli je to v pravidlech, tak chudáci vrazi. Pokud mají cíl (objednávkuDaanri wrote: PvP suboji musi predchadzat nake RP. Cize pokial je to len utok a zabitie, tak je to ciste PK a porusenie pravidiel.
Proč se vrah prostě nemůže pod rouškou stínu připlížit zezadu a podříznout hrdlo? To se s RP imho vůbec nevylučuje.
Samozřejmě je na soudnosti každého hráče... pokud by tohle dělal jen pro svoje potěšení, tak je to prasák. Se smrtí by se mělo šetřit.
Proč ne? Pokud si dotyční kriminálník poctivě cpe bodíky do Podvádění/Přesvědčování/Umění a pokud má slušné převleky... Kolik vrahů chodí mezi námi na ulici a nepoznáme ani prd...Daanri wrote:Bandita ktory v noci prepadava v lese hned pri Ivory a pak sa cez den sa prechadza po Ivory, je totalna odpornost.
Vaillardo Vran: