Page 3 of 7

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 15:29 07. Jun 2010
by DenGrasse
básnická licence :mrgreen:
ale jen velmi malinko...

nebo jsem tě možná špatně pochopil, ale hájil jsi to s hroznou vervou.

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 16:43 07. Jun 2010
by Bahnak
od této diskuze jsem se okamžitě distancoval, neboť nepřinesla žádné vynášení OOC informací druhé straně :-D

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 16:45 07. Jun 2010
by KaTo
Bahnak wrote:od této diskuze jsem se okamžitě distancoval, neboť nepřinesla žádné vynášení OOC informací druhé straně :-D
Náhodou jsi pobavil s těmi Beholdery! :twisted:

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 17:37 07. Jun 2010
by DenGrasse
Bahnak wrote:od této diskuze jsem se okamžitě distancoval, neboť nepřinesla žádné vynášení OOC informací druhé straně :-D
dozvěděli jste se spoustu IC informací, tak se koukejte podle nich zařídit :mrgreen:

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 17:45 07. Jun 2010
by KaTo
DenGrasse wrote:dozvěděli jste se spoustu IC informací, tak se koukejte podle nich zařídit :mrgreen:
Proč mám nepříjemný dojem, že DenGrasse už TEĎ číhá s DM postavou a jen čeká až po té "spoustě zaručeně pravých a nepodvržených IC informacích" bude smět vykosit drowy po tuctech na povrchu za prokazatalené "epic fails" v odhadu na IC události?

P.S. Ještě že jsem půlku doby pobíhal s dítětem po hradbách a tak mi pár tajemství Thalie zůstalo skryto... :mrgreen: :mrgreen: ...třeba se dožiju s postavou narozenin :twisted: (jejích).

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 17:56 07. Jun 2010
by DenGrasse
Noo, shrňme to takto: TY už jsi štěstí MĚL... :twisted:

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 17:07 11. Jun 2010
by KaTo
Na vědomost se dává, že ranní ptáčata (den předtím má kamarád rozlučku, to bude ráno) NWN positive, půjdou cheknout nový moby do dungu Zoo.
Zkrátka, kdo chce se kulturně vzdělat, podívat se co přes zimu v Pražské zoo neumrzlo a mezitím si postěžovat na svého drowa :twisted: :twisted: , tak může...:

kde: Pražská ZOO, před hlavní bránou
kdy: 26.6. sobota, v 13:00
kdo: ..kdokoli kdo přijde :) (bude tam část lidí co posledně na Vyšehradu + jedna blondie navíc :) )
edit změněn čas z 9:00 na 13:00

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 17:37 11. Jun 2010
by maku
A blondie nepřijde sama :wink:

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 17:39 11. Jun 2010
by KaTo
maku wrote:A blondie nepřijde sama :wink:
...blondie, špatný zprávy a drowky nechodí nikdy samy :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: .

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 18:22 11. Jun 2010
by Bahnak
Bahňíček dá vědět, ve stejném datu máme firemní den plný piva a grilovaných klobásek zdarma! To se pak těžko zvažuje. V těch vedrech co momentalně panujou se mi ani po ZOO nechce trajdat...

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 18:33 11. Jun 2010
by Miell
Bahnak wrote:Bahňíček dá vědět, ve stejném datu máme firemní den plný piva a grilovaných klobásek zdarma! To se pak těžko zvažuje. V těch vedrech co momentalně panujou se mi ani po ZOO nechce trajdat...
Proto se jde už na devátou.. já osobně doufám, že takovýhle vedro nebude 8)

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 18:35 11. Jun 2010
by Luelle
Bahnak wrote:Bahňíček dá vědět, ve stejném datu máme firemní den plný piva a grilovaných klobásek zdarma! To se pak těžko zvažuje. V těch vedrech co momentalně panujou se mi ani po ZOO nechce trajdat...
propásneš blondýnu...tancuješ na tenkým ledu :D

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 20:17 11. Jun 2010
by Bahnak
dobře, ale mám podmínku, někdo se objetuje a bude se mnou minimálně půl hodiny zírat na tučňáky!!! Dobrovolníkovi k tomu zakoupím pivo!

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 20:19 11. Jun 2010
by maku
Tak to se dobrovolně hlásím :) I bez toho piva :)

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 20:22 11. Jun 2010
by Miell
Bahnak wrote:dobře, ale mám podmínku, někdo se objetuje a bude se mnou minimálně půl hodiny zírat na tučňáky!!! Dobrovolníkovi k tomu zakoupím pivo!
Mám dobrovolníka.. skřepaslík to posledně vydržel, ale křičel pořád gagaga! A pivem jí asi neuctíš, to spíš zmzlinkou :lol: Z čehož vyplívá, že budeš mít minimálně tři zírací společníky :)