Re: Meditace
Posted: 09:43 25. Apr 2008
Neni on Theogil trochu bratr Přeháňka? 
Myslíš jestli moc nenadsazuji ... no uvidíme v neděli to hodlám vážně testovat v reálu, asi mi to zabere celý den, ale bude to alespoň nějaký obrázek.Rejty wrote:Neni on Theogil trochu bratr Přeháňka?