Page 3 of 3

Re: Meditace

Posted: 09:43 25. Apr 2008
by Rejty
Neni on Theogil trochu bratr Přeháňka? :mrgreen:

Re: Meditace

Posted: 10:15 25. Apr 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Neni on Theogil trochu bratr Přeháňka? :mrgreen:
Myslíš jestli moc nenadsazuji ... no uvidíme v neděli to hodlám vážně testovat v reálu, asi mi to zabere celý den, ale bude to alespoň nějaký obrázek. :lol:
Ale jinak jo máš recht někdy si tak trochu zapřeháním ať mě tedy pan inspektor popraví ehm poopraví sem chtěl říct.