Page 3 of 3

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 10:52 14. May 2008
by DenGrasse
melvik wrote:
DenGrasse wrote:nejde zpracovat list anděliky a z rostliny kde se dá najít (angelica) se nedá sbírat, místo toho se otevře inventář (zelené vršky - křižovatka nebo ta vedle)
nenasel sem ji :(, prosim o upresneni
uz tam neni, zmizela po tve uprave na zelene suroviny...

ale upravene poživatiny - česnek atd. jdou i po zpracování prodat v hospodě (a pořád mají bílé nápisy).

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 11:30 16. May 2008
by melvik
DenGrasse wrote:
melvik wrote:
DenGrasse wrote:nejde zpracovat list anděliky a z rostliny kde se dá najít (angelica) se nedá sbírat, místo toho se otevře inventář (zelené vršky - křižovatka nebo ta vedle)
nenasel sem ji :(, prosim o upresneni
uz tam neni, zmizela po tve uprave na zelene suroviny...

ale upravene poživatiny - česnek atd. jdou i po zpracování prodat v hospodě (a pořád mají bílé nápisy).
po resu uz by nemely jit (nove udelane)

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 14:11 19. May 2008
by DenGrasse
melvik wrote:...
zkoušeno před dvěma dny: česnek vypisuje při sběru zelené hlášky, ale stackuje se s původním a prodat dohromady tudíž jde.
včera večer se česnek vrátil do původního nastavení, vypisoval hlášku žlutě, popisek bílý a prodat šel i zpracovaný.

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 17:07 19. May 2008
by melvik
nojo prepsal se nam modulek :)

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 18:47 23. May 2008
by monstera
Entercapova žláza má správnou barvu, ale nejde zpracovat....

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 23:16 02. Jun 2008
by DenGrasse
v alchymistické příručce je napsáno, že světelný odvar lze vyrobit ze surovin (mimo jiné) zázvor a včelí vosk. nezdálo se mi to a pokus jsem provedl. hláška: toto v kotli být nemělo, zranění (naštěstí jen za málo) a jako finále včelí vosk v kotli zůstal...

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 14:17 03. Jun 2008
by kaz
I me pokusy potvrdili, ze se alchymista ve sve prirucce spletl alespon s jednou ingredienci, ktera jisto jiste nepatri mezi elementy. Vypada to, ze po stovkach pokusu s lektvary, alchymistum pamet zacne selhavat :) . Jo jo, ceka nas to vsechny :mrgreen:

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 14:26 03. Jun 2008
by Jachym
DenGrasse wrote:v alchymistické příručce je napsáno, že světelný odvar lze vyrobit ze surovin (mimo jiné) zázvor a včelí vosk. nezdálo se mi to a pokus jsem provedl. hláška: toto v kotli být nemělo, zranění (naštěstí jen za málo) a jako finále včelí vosk v kotli zůstal...


Jo jo produkty včeliček jsou prostě nezničitelné. Jo a nejsi ty náhodou ta mladá dívka co jsem jí daroval/a několik včelích vosků ??

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 15:07 03. Jun 2008
by DenGrasse
Jachym wrote:Jo jo produkty včeliček jsou prostě nezničitelné. Jo a nejsi ty náhodou ta mladá dívka co jsem jí daroval/a několik včelích vosků ??
ne, mladá dívka seš ty. já si svůj vosk sbírám vlastnožihadlově.

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 16:04 26. Jun 2008
by Morendred
monstera wrote:Entercapova žláza má správnou barvu, ale nejde zpracovat....
Problem s touhle surovinou stale pretrvava. Ze vsech Ethercapu na ktere jsem narazil lze vyriznout Ehercapova zlaza - ma zeleny popisek, jde prodat jako trofej, ale nejde zpracovat
Na duhou stranu jednou jsem narazil na surovinu Ethercapova SNOVACI zlaza - ta ma bily popisek, nejde prodat jako trofej ale jde zpracovat (a netusim z ceho pada :evil: )